Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis a výsledky OS 2023/2024

 

ÚČAST V OKRESNÍ SOUTĚŽI MUŽŮ - SR 2023 / 2024

Čís. Název družstva Den Čas Hřiště
1. TJ Sokol Černotín, spolek Ne 16,00 od 17.09. ÚZM
2. TJ Sokol Polkovice, z.s. So ÚZM  
3. TJ Sokol Soběchleby, z.s. Ne 10,00  
4. SK Sokol Lobodice, z.s. Ne ÚZM  
5. Sokol Křenovice, z.s. Ne 15,00 15.10. ÚZM
6. FC Dukla Hranice z.s. So ÚZM  
7. TJ Sokol Jezernice, z.s. Ne 10,00  
8. Sport Club Stará Ves, z.s. So ÚZM  
9. TJ Union Lověšice, z.s. "B" Ne ÚZM  
10. TJ Sokol Tovačov, z.s. "B"     Hlášenky

 

Rozpis a výsledky OS podzim 2023

Dat. Čas Domácí Hosté Výsledek
2. kolo        
12.08. 17,00 Tovačov "B" DUKLA 2 : 0 (0:0)
14.10. 14,00 Jezernice Křenovice 1 : 3 (1:3)
12.08. 17,00 Stará Ves Lobodice 1 : 3 (0:1)
13.08. 10,00 Soběchleby Lověšice 10 : 2 (7:1)
13.08. 16,00 Černotín Polkovice 8 : 0 (2:0)
         
3. kolo        
20.08. 16,30 Polkovice Tovačov "B" 2 : 5 (0:2)
20.08. 10,00 Soběchleby Černotín 0 : 6 (0:3)
19.08. 16,00 Lobodice Lověšice "B" 8 : 1 (2:1)
20.08. 15,00 Křenovice Stará Ves 6 : 2 (2:2)
19.08. 16,30 DUKLA Jezernice 1 : 0 (1:0)
         
4. kolo        
26.08. 16,30 Tovačov "B" Jezernice 3 : 1 (3:0)
26.08. 16,30 Stará Ves DUKLA 2 : 1 (0:1)
27.08. 16,30 Lověšice "B" Křenovice 1 : 8 (1:5)
27.08. 16,00 Černotín Lobodice 0 : 4 (0:2)
26.08. 16,30 Polkovice Soběchleby 1 : 1 (0:1) PK 5:4
         
5. kolo        
03.09. 10,00 Soběchleby Tovačov "B" 1 : 3 (1:2)
03.09. 16,00 Lobodice Polkovice 3 : 0 (1:0)
03.09. 15,00 Křenovice Černotín 1 : 5 (1:1)
02.09. 16,00 DUKLA Lověšice "B" 9 : 1 (3:0)
03.09. 10,00 Jezernice Stará Ves 2 : 0 (1:0)
         
6. kolo        
10.09. 16,00 Tovačov "B" Stará Ves 3 : 4 (2:3)
10.09. 16,00 Lověšice "B" Jezernice 3 : 1 (0:1)
10.09. 16,00 Černotín DUKLA 1 : 2 (0:1)
09.09. 16,00 Polkovice Křenovice 2 : 0 (2:0)
10.09. 16,30 Soběchleby Lobodice 1 :2 (0:0)
         
7. kolo        
17.09. 15,30 Lobodice Tovačov "B" 6 : 0 (2:0)
17.09. 15,00 Křenovice Soběchleby 6 : 0 (4:0)
17.09. 15,30 DUKLA Polkovice 4 : 2 (2:1)
17.09. 15,00 Jezernice Černotín 1 : 3 (0:1)
16.09. 15,30 Stará Ves Lověšice "B" 1 : 2 (1:1)
         
8. kolo        
24.09. 15,30 Tovačov "B" Lověšice "B" 12 : 3 (6:2)
24.09. 15,30 Černotín Stará Ves 4 : 5 (0:0)
23.09. 15,30 Polkovice Jezernice 4 : 2 (0:1)
24.09. 10,00 Soběchleby DUKLA 0 : 7 (0:4)
24.09. 15,30 Lobodice Křenovice 1 : 4 (1:2)
         
9. kolo        
01.10. 15,00 Křenovice Tovačov "B" 3 : 2 (0:1)
30.09. 15,00 DUKLA Lobodice 6 : 1 (3:0)
01.10. 10,00 Jezernice Soběchleby 5 : 1 (1:0)
30.09. 15,00 Stará Ves Polkovice 2 : 1 (0:1)
01.10. 15,00 Lověšice "B" Černotín 1 : 10 (1:2)
         
1. kolo        
08.10. 15,00 Černotín Tovačov "B" 6 : 2 (3:1)
07.10. 15,00 Polkovice Lověšice "B" 6 : 2 (2:0)
08.10. 10,00 Soběchleby Stará Ves 1 : 4 (1:3)
08.10. 15,00 Lobodice Jezernice 10 : 2 (3:0)
08.10. 15,00 Křenovice DUKLA 1 : 2 (0:0)
         
11.kolo        
13.04. 15,30 DUKLA Tovačov "B"  
14.04. 15,00 Křenovice Jezernice  
14.04. 15,30 Lobodice Stará Ves  
14.04. 15,30 Lověšice "B" Soběchleby  
13.04. 15,30 Polkovice Černotín  
         
12.kolo        
21.04. 16,00 Tovačov "B" Polkovice  
21.04. 16,00 Černotín Soběchleby  
21.04. 16,00 Lověšice "B" Lobodice  
20.04. 16,00 Stará Ves Křenovice  
21.04. 10,00 Jezernice DUKLA  
         
13.kolo        
28.04. 10,00 Jezernice Tovačov "B"  
27.04. 16,00 DUKLA Stará Ves  
28.04. 15,00 Křenovice Lověšice "B"  
28.04. 16,00 Lobodice Černotín  
28.04. 10,00 Soběchleby Polkovice  
         
14.kolo        
05.05. 16,30 Tovačov "B" Soběchleby  
04.05. 16,30 Polkovice Lobodice  
05.05. 16,00 Černotín Křenovice  
05.05. 16,30 Lověšice "B" DUKLA  
04.05. 16,30 Stará Ves Jezernice  
         
15.kolo        
11.05. 16,30 Stará Ves Tovačov "B"  
12.05. 10,00 Jezernice Lověšice "B"  
11.05. 16,30 DUKLA Černotín  
12.05. 15,00 Křenovice Polkovice  
12.05. 16,30 Lobodice Soběchleby  
         
16.kolo        
19.05. 17,00 Tovačov "B" Lobodice  
19.05. 10,00 Soběchleby Křenovice  
18.05. 17,00 Polkovice DUKLA  
19.05. 16,00 Černotín Jezernice  
19.05. 17,00 Lověšice "B" Stará Ves  
         
17.kolo        
26.05. 17,00 Lověšice "B" Tovačov "B"  
25.05. 17,00 Stará Ves  Černotín  
26.05. 10,00 Jezernice Polkovice  
25.05. 16,00 DUKLA Soběchleby změna času
26.05. 15,00 Křenovice Lobodice  
         
18.kolo        
02.06. 17,00 Tovačov "B" Křenovice  
02.06. 17,00 Lobodice DUKLA  
02.06. 10,00 Soběchleby Jezernice  
01.06. 17,00 Polkovice Stará Ves  
02.06. 16,00 Černotín Lověšice "B"  
         
10.kolo        
19.06. 17,00 Tovačov "B" Černotín  
19.06. 17,00 Lověšice "B" Polkovice  
18.06. 17,00 Stará Ves Soběchleby  
19.06. 10,00 Jezernice Lobodice  
18.06. 16,00 DUKLA Křenovice změna času