Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

 

Přípravné zápasy FC Dukla Hranice

18.července 2024

  Den    Datum          Čas       Domácí                  Hosté   

  Ne       28.07.2024   17,00    DUKLA Hranice  -  H. Nětčice

  So       03.08.2024   15,00    DUKLA Hranice   - Jezernice

 

 

Soustředění okresních a oddílových rozhodčích

17.července 2024

Dne 2.8.2024 se od 17:00 hod. koná pravidelný seminář rozhodčích před podzimní částí SR 2024/2025 v zasedací místnosti OFS Přerov, Petřivalského 1.

Na tento seminář jsou zváni i oddíloví rozhodčí. Po absolvování tohoto semináře budou zařazeni na listinu rozhodčích OFS.

 

 

Uzávěrka cesty mezi Opatovicemi a Býškovicemi

08.července 2024

znak.jpg

Od 22.července do 1.prosince 2024 bude uzavřena silnice II/438 mezi Opatovicemi a Býškovicemi z důvodu opravy komunikace. Objízdná trasa je stanovena přes Kelč. Víc info je na www.opatovice.cz
 
 
 

 

os_op.jpg

Předávání poháru vítězům OS v SR 2023/24

os.jpg

 

krenovice.jpg

 

lobodice.jpg

 

sobechleby.jpg

     V 17. kole okresní soutěže přivítala první Dukla Hranice předposlední celek Soběchleby. Postavení v tabulce se projevilo i na hřišti a hned od začátku utkání Dukla demonstrovala svou převahu v podobě vstřelených gólů, kdy už po 33 minutách byl stav 7:0 pro Duklu. Soběchleby zkorigovaly poločasový stav díky penaltě na 7:1.

Dukla pokračovala ve střeleckém duchu i v druhém poločase a nakonec se konečný výsledek zápasu zastavil na 15:1 pro Duklu

Střelci Dukly: Juřica 5x, Hýža 3x, Balko 2x, Hrazdil, Havran, Shevchuk, Šuba, 1x vlastní

Sestava: Talapka, Rössner, Havran, Martinát, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Černotský, Hýža, Balko, Juřica (Šuba, Fojta, Ryšavý)

 

polkovice.jpg

        V sobotu 18.5.2024 zajížděla Dukla na hřiště TJ Sokol Polkovice, kde se jí moc v minulých letech nedařilo. Utkání bylo bojovné až do konce. Terén fotbalu také moc nepřál. V 81. minutě rozhodl o vítězství Dukly Lukáš Hýža a Dukla si tak odvezla všechny 3 body a upevnila si první místo v tabulce. 

V následujícím utkání hostí Dukla v sobotu 25.5.2024 od 16:00 tým TJ Sokol Soběchleby. Na toto utkání vás všechny srdečně zveme.

Střelci Dukly: Hýža

Sestava: Talapka, Martinát, Vašek, Sedláček, Březík, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Černotský, Hýža, Balko (Šuba, Havran, Ryšavý)

 

cernotin.jpg

     V sobotu 11.5.2024 přivítala FC Dukla Hranice na svém hřišti tým TJ Sokol Černotín. Počasí fotbalu přálo, tak si cestu na něj našlo poměrně dost diváku. Hned po výkopu se Dukla ujala vedení, když po chybě v obraně dával do prázdné brány Ladislav Jakubec. Již v 7 minutě navýšil skóre Dominik Hrazdil. Hosty to nepoložilo a do dvacáté minuty přestřelka pokračovala, kdyby byl stav 3:2 pro Duklu. Poté již na hřišti kralovalo pouze jedno mužstvo a dalšími třemi góly skončil konečný stav utkání 6:2 ve prospěch domácích.

Střelci Dukly: Juřica 2x, Jakubec, Hrazdil, Vašek, Fojta

Sestava: Talapka, Rössner, Vašek, Martinát, Jakubec, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Fojta, Černotský, Hýža (Juřica, Ryšavý, Šuba)

 

lovesice.jpg

       V 14. kole okresní soutěže zavítala první Dukla Hranice na hřiště posledního celku Lověšice B. Postavení v tabulce se projevilo i na hřišti a hned od začátku utkání Dukla demonstrovala svou převahu v podobě vstřelených gólů, kde nakonec poločasový stav utkání byl 12:0 pro Duklu.

Dukla pokračovala v nasazení i ve druhém poločase, kde se opět dařilo přetavovat šance v góly, takže konečný výsledek byl 22:1 pro Duklu.

V následujícím utkání hostí Dukla 11.5.2024 od 16:30 v derby celek TJ Sokol Černotín, ke kterému jste všichni srdečně zváni.

Střelci Dukly: Černotský 6x, Shevchuk 4x, Hron 4x, Hýža 4x, Šuba 2x, Fojta, Havran

Sestava: Talapka, Rössner, Havran, Martinát, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Fojta, Černotský, Hýža, Hron (Juřica, Šuba)

 

st_ves.jpg

         V 13. kole okresní soutěže se utkala domácí FC Dukla Hranice se Sport Club Stará Ves. Začátek utkání byl ovlivněn hrubou chybou brankáře Dukly Davida Talapky, který si nechal malou domů proklouznout do vlastní brány. Dukla ve 33. minutě vyrovnala po pěkné akci, kterou zakončil volejem Dominik Hrazdil. 

Po změně stran po většinu poločasu Dukla tlačila, vytvářela si šance, ale žádnou neproměnila. V závěru mohla Stará Ves strhnout vítězství na svoji stranu, ale šanci neproměnili, a tak se šlo do penaltových rozstřelů. Zde Talapka odčinil svoji minelu ze začátku utkání a třemi chycenými pokutovým kopy zajistil Dukle bod navíc.

K dalšímu utkání zajíždí Dukla v neděli 5.5.2024 do Lověšic. Následně hostí Dukla 11.5.2024 celek TJ Sokol Černotín, ke kterému jste všichni srdečně zváni.

Střelci Dukly: Hrazdil

Sestava: Talapka, Rössner, Havran, Vašek, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Fojta, Černotský, Hýža, Hron (Martinát, Juřica)

 

jezernice.jpg

       V neděli 21.4.2024 zavítala Dukla Hranice na hřiště TJ Sokol Jezernice v rámci 12. kola Okresní soutěže mužů. Počasí fotbalu nepřálo a podle toho vypadala i předvedená hra obou mužstev. Dukla sice tlačila, ale nedokázala se gólově prosadit. Když se ke konci zápasu neprosadila ani střela ze standardní situace Jana Březíka, která skončila na břevně, skončilo utkání 0:0. O vítězi se tedy muselo rozhodnout v penaltovém rozstřelu, který nabídl nevídané drama. Šťastnější byla nakonec Dukla, které jej vyhrála 6:7 a odvezla si 2 body.

Následující utkání sehraje Dukla doma s celkem Sport Club Stará Ves v sobotu 27.4.2024 od 16:00, na které jste všichni zváni.

Střelci Dukly: -

Sestava: Talapka, Rössner, Havran, Březík, Černotský, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Fojta, Hýža, Juřica (Šuba, Hron, Martinát)

 

tovacov.jpg

        V sobotu 13.4.2024 přivítala Dukla Hranice na svém hřišti v rámci 11. soutěžního kola Okresní soutěže můžu celek TJ Sokol Tovačov B. Krásné sobotní počasí vylákalo do tribun bezmála 200 diváků, kteří viděli atraktivní fotbal ze strany domácích. Přes úvodní nervozitu se Dukla přenesla a ve 32. minutě, po zaváhání hostujícího gólmana, se prosadil střelou ze střední vzdálenosti do odkryté brány Petr Fojta. Následně ve 38. minutě se prosadil Hýža Lukáš.

Po změně stran navýšila Dukla vedení na 3:0 po standardní situaci z rohové kopu, kdy se prosadil Dominik Hrazdil. V 60. minutě se po druhé prosadil Hýža Lukáš a hosté poté rezignovali. Kaňkou na utkání je zranění Adama Kušnera, kterému přejeme brzké uzdravení.

Střelci Dukly: Hýža 2x, Fojta, Hrazdil

Sestava: Talapka, Rössner, Havran, Vašek, Ryšavý, Shevchuk, Peša, Hrazdil,  Fojta, Kušner, Juřica (Šuba, Martinát, Hýža)

 

Cena Dr. V. Jíry - nominace

18.března 2024
      Hledají se funkcionáři na nominaci k udělení ocenění "Osobnost fotbalu - nositel plakety Dr. Václava Jíry." 
Vaše návrhy, prosím, zašlete nejpozději do 25.  3. 2024 na sekretariát OFS Přerov. V příloze  e_mailu zasílám formulář na nominaci.
Děkuji za spolupráci.
Ing. Radka Caletková - sekretář OFS Přerov

 

Školení oddílových rozhodčích - náhradní termín

11.března 2024

       Další školení kvalifikovaných oddílových rozhodčích proběhne při náhradním semináři rozhodčích OFS Přerov ve čtvrtek 14.3.2024 od 16:00 hod. v zasedací místnosti OFS Přerov.
Ing. Radka Caletková - sekretář OFS Přerov  

 

FAČR GROUP

8.března 2024

      Fotbalová asociace České republiky a její dceřiné společnosti (dále „FAČR GROUP“) zachovávají nulovou toleranci k jakémukoli nelegálnímu jednání a zabezpečuje maximální transparentnost, legalitu a etiku v rámci svého prostředí. Součástí vnitřní kultury FAČR GROUP je Criminal compliance program (viz https://facr.fotbal.cz/).

 

Školení oddílových rozhodčích

11.února 2024

       Dne 8. 3. 2024 od 16.30 hod. proběhne školení rozhodčích OFS Přerov včetně školení oddílových rozhodčích. Všichni adepti z řad oddílů, kteří toto školení absolvují budou zapsáni na nominační listinu rozhodčích a budou tak moci být za výkon své funkce odměňováni.

Školení povinné není, nicméně abychom mohli finančně odměnit za výkon funkce oddílové rozhodčí, je nezbytné toto školení absolvovat, aby daná osoba mohla být zapsána na listinu rozhodčích OFS. Kdo školení neabsolvuje bude moci i nadále vykonávat funkci oddílového rozhodčího, nicméně nebude moci pobírat za výkon funkce finanční odměnu.

Jestliže na utkání nebude delegován rozhodčí nebo asistenti rozhodčího a na takovém utkání (ať již domácím či venkovním) bude přítomna tato vyškolená osoba a tato bude vykonávat funkci R nebo AR, bude přidána do konkrétního zápisu o utkání jako kvalifikovaný rozhodčí (AR) a bude za výkon dané funkce pobírat odměnu dle platného sazebníku odměn rozhodčích. Tímto Vás žádám, abyste s dostatečným časovým předstihem probrali v oddílech případná vhodná jména na tuto funkci.

 

Partner OFS Přerov

22.ledna 2024    max.jpg

Dalším partnerem OFS Přerov je firma MAX SERVIS. Jedná se o hlavního partnera Okresní soutěže mužů. 

Nabízí komplexní služby v oblasti požární ochrany a prodeje hutního materiálu v rámci celé ČR. Na trhu s požární ochranou se pohybují již od roku 1995. Díky rostoucímu počtu odběratelů a stále se rozšiřujícím službám v roce 2006 založili MAX SERVIS s.r.o. Věnují se poskytování komplexních služeb – od prodeje požární techniky, přes revize požárně bezpečnostních zařízení či plnění a tlakové zkoušky lahví až po povrchovou úpravu kovů.

Společnost se zabývá také prodejem nerezového materiálu. Mezi jejich sortiment patří široká nabídka produktů dodávaných od největších dodavatelů z Evropy.

Více na jejich webových stránkách - Požární ochrana (maxservis.cz)

 

Členský příspěvek FAČR pro rok 2024

16.ledna 2024

     Aby bylo členství ve FAČR zachováno pro rok 2024, musí být v souladu s § 18 odst. 2 Evidenčního a registračního řádu FAČR členský příspěvek zaplacen do 28. 2. 2024 s tím, že jej lze platit už od 1. 1. 2024. Došlo k úpravě výše příspěvků na částku 200 Kč ročně pro jednotlivce do 18 let a důchodce, pro ostatní fyzické osoby je částka 400 Kč ročně.

    Členský příspěvek může být hrazen členem jako fyzickou osobou samostatně, zpravidla je však hromadně hradí za své členy členský klub. Doporučujeme tedy ověřit si své členství na stránce is.fotbal.cz a v případě dosavadního neuhrazení se buď domluvit s členským klubem na jeho uhrazení, nebo jej uhradit vlastním postupem prostřednictvím stránky is.fotbal.cz 

 

 

Doškolení trenérů FAČR

9.ledna 2024

      Doškolení trenérů FAČR licence C a UEFA B proběhne 20.1.2024 v Olomouci. Další doškolení bude až v listopadu 2024.
Školení UEFA B proběhne od 9.3.-16.6.2024 v Olomouci a ještě je možnost se na toto školení přihlásit. Více informací ke školení Vám v případě zájmu poskytne p. Kroča (kroca.fotbal@seznam.cz).

 

Informace o členských příspěvcích FAČR na rok 2024

2.ledna 2024

Fotbalová asociace České republiky informuje své členy o změně výše členských příspěvků na rok 2024, což vychází z usnesení poslední Valné hromady FAČR.

Dne 23. června 2023 se konala 25.  řádná Valná hromada FAČR, která rozhodla o úpravě členských příspěvků pro nadcházející rok 2024, a to ve výši členského příspěvků 400 korun za rok s tím, že u osob mladších 18 let a osob starších 70 let je částka snížená na 200 korun za rok.

Usnesení Valné hromady FAČR: https://www.fotbal.cz/facr/usneseni-25-radne-valne-hromady-facr-konane-dne-23-cervna-2023/a18545).

Členové mají možnost uhradit členský příspěvek do konce února, s dodatečnou lhůtou do 15. března příslušného kalendářního roku. Lhůty tedy zůstávají stejné jako doposud.

 

 

Zápis STK OFS Přerov č. 15

06.listopad 2023

- STK schválila podzimní část soutěží SR 2023/2024.

- STK upozorňuje oddíly na povinnost mít platný řád pořadatelské služby ne starší 3 let, dle Rozpisu soutěže OFS Přerov čl. 2. Termín odevzdání nejpozději do 30. 11. 2023.

 

 

 

Napsali o nás

19.října 2023

Miroslav Raindl (Facebook)
         FC Dukla Hranice bilancovala. Hráči se sešli s trenérem a předsedou FC aby zhodnotili poměrně úspěšný podzim. Trenér Vladař chválil, ale také se k některým nedostatkům vyjádřil poměrně kriticky. Přesto však hráči, trenér i vedení vyjádřili společné odhodlání umístit se na předních pozicích tabulky s naději postupu do vyšší soutěže.
A tak nezbývá než popřát k úspěchu. DUKLA DO TOHO!!!

 

Nový příspěvek na listu "Videa spolku"

10.října 2023

      Rozhovor s trenérem Dukly na hřišti "U Splavu" dne 30.9.2023 z Televizního zpravodajství, které nám poskytl vedoucí zpravodajství Vlastimil Mach.

 

So Křenovice - FC Dukla Hranice

1.kolo 8.října 2023 v 15,00 hod.

krenovice.jpg       vs.jpg       dukla_hranice.jpg

1 : 2 (0:0)

 Zápis o utkání

 

Výpis ze zápisu STK č. 9 - 23/24

27.září 2023

      STK upozorňuje oddíly na povinnost mít platný řád pořadatelské služby ne starší 3 let, dle Rozpisu soutěže OFS Přerov čl. 2. Termín odevzdání nejpozději do 15. 10. 2023

 

lobotice.jpg

 Sponzor MU: pan Čoček Petr - fanoušek Dukly a fi. kunst.jpg 

 Zápis o utkání

 

TJ So Soběchleby - FC Dukla Hranice

8.kolo 24.září 2023 v 10,00 hod.

ofs_vel..jpg        vs.jpg       dukla_hranice.jpg

0 : 7 (0:4)

 Zápis o utkání

 

polkovice.jpg

 Sponzor MU: smoos.jpg

 Zápis o utkání

 

TJ So Černotín - FC Dukla Hranice

6.kolo 10.září 2023 v 16,00 hod.

kopana_123.gif          vs.jpg         dukla_hranice.jpg

1 : 2 (0:1)

 Zápis o utkání

        V 5. soutěžním utkání Přerovské okresní soutěže se hrálo derby, ve kterém Černotín hostil Hranickou Duklu. Začátek utkání byl z obou stran poměrně nervózní, nicméně po 20 minutách hry se Dukla chopila iniciativy a začala diktovat tempo zápasu a to vyústilo v samotném závěru poločasu vedením Dukly, kdy se prosadil Shevchuk.

Po změně stran se obraz hry nezměnil a Dukla zvýšila vedení na 0:2, kdy se prosadil Dominik Hrazdil. V závěru utkání dokázal ještě Černotín snížit skóre na 1:2, ale i tak se nakonec ze 3 bodů radovala Dukla. 

 

 

 

lovesice.jpg

 Sponzor MU: Mgr. Miroslav RAINDL – psycholog mládeže a příznivec hranické kopané a skalní fanoušek Dukly Hranice

 Zápis o utkání

      Dukla ve čtvrtém soutěžním utkání letošní sezóny hostila Lověšice B. Od začátku utkání se Dukla chopila iniciativy a hned z první akce skóroval ukrajinský legionář Shevchuk. Po několika neproměněných šancích se domácí nakonec radovali po standardní situaci, když si na krásný centr naskočil Havran. Do poločasu pojistil vedení debutant Lhotský.

Do druhého poločasu vstoupila Dukla ve vlažném tempu a po chybě v obraně inkasovala a hosté snížili na 3:1. Hned na to však Dukla zareagovala dvěma rychlými góly Hýži a Balka. Dukla byla při chuti až do samého závěru a přidala ještě 4 góly, když se postupně prosadili podruhé Hýža, Shevchuk a Lhotský a gól přidal také Hrazdil. Konečné skóre tak bylo 9:1 pro Duklu.

 

Sportovní Club Stará Ves - FC Dukla Hranice

4.kolo 26.srpna 2023 v 16,30 hod.

st.ves.jpg           vs.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (0:1)

 Zápis o utkání

         Ve 3. soutěžním utkání podzimní části okresní soutěže Dukla zavítala do Staré Vsi. Na začátku je nutné zmínit, že Dukla hrála jen v 11 mužích ve 33 stupních Celsia. Napříč nepříznivým podmínkám se Dukla dokázala dostat do vedení díky střele z velké vzdálenosti Fojty, který trefil tyč a Hýža svou pohotovou dorážkou poslal Duklu do vedení. Jako v minulých zápasech Duklu trápila koncovka, kde ve vyložených šancích selhali Balko, Mičkal a Shevchuk.

Do druhého poločasu vstoupila Dukla nervózně a byla znát i únava. Po chybné rozehrávce Dukly domácí srovnali na 1:1 a několik okamžiků po té se ujali vedení 2:1. Hostující Dukla si však na závěr dokázala vytvořit tlak, ale další 2 slibné šance neproměnila.

trenerska-licence.jpg

jezernice.jpg

Sponzor MU: media-steel.png

Zápis o utkání

TJ So Tovačov "B"- FC Dukla Hranice

2.kolo 12.srpna 2023 v 17,00 hod.

tovacov.jpg          vs.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 0 (0 : 0)

       Dukla přijela do Tovačova bez několika opor a v 1. poločase si vytvořila několik velkých šancí, které se nepodařilo proměnit. Ve 2. poločase, který měl vyrovnanější průběh udělal ke konci zápasu hrubou chybu hostující hráč Vašek a domácí lehce skórovali. V závěrečných minutách na rohový kop nabíhali všichni hráči Dukly včetně brankáře a z následujícího protiútoku domácích, dali gól do prázdné branky. Nejlepší hráči Dukly byli Balko a Havran.

 Zápis o utkání