Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

Hygienicko-protiepidemická opatření pro konání amatérských soutěží

V rámci všech amatérských soutěží a utkání MOL Cupu se stanovují následující povinnosti vycházející z aktuálně platných mimořádných opatření MZČR:

1. Přítomnost sportovců, rozhodčích a členů realizačního týmu (tj. osob přímo se účastnících utkání) je povolena za následujících podmínek:

a) evidenci osob přímo se účastnících utkání pro potřeby epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví nahrazuje evidence v IS FAČR a zápis o utkání; každé družstvo je povinno pro tyto potřeby nahlásit rozhodčímu jednu kontaktní osobu (vedoucího družstva, případně trenéra) a uvést její telefonní číslo pro případné epidemiologické šetření;

b) utkání se mohou účastnit pouze osoby, které nevykazují příznaky onemocnění covid-19;

c) u osob přímo se účastnících utkání v rámci neměnného kolektivu se prokazování bezinfekčnosti nevyžaduje, d) rozhodčí a další delegované osoby jsou dále povinny prokázat bezinfekčnost (viz bod 3.), jejichž splnění je rozhodčí povinen před začátkem utkání jako osoba pověřená organizátorem utkání zkontrolovat a potvrdit v elektronickém zápise o utkání.

2. Přítomnost diváků ve vnějších prostorech je povolena za následujících podmínek:

a) utkání se mohou jako diváci účastnit pouze osoby, které nevykazují příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňují (s výjimkou dětí do dovršení 12 let věku) podmínky bezinfekčnosti (viz bod 3.), jejichž splnění je organizátor akce, v tomto případě pořadatel (tzn. domácí klub), povinen kontrolovat a osoba účastnící se utkání jako divák je povinna jejich splnění prokázat; v případě, že je neprokáže, je pořadatel povinen takové osobě neumožnit vstup na utkání,

b) pro konání utkání s kapacitou nad 3000 přítomných diváků se stanovují podrobnější podmínky prokazování bezinfekčnosti (více viz aktuálně platné mimořádně opatření MZČR),

c) vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 m,

d) pořadatelé sportovního utkání, u kterého předpokládají, že se jej zúčastní více, než 1000 osob jsou povinni oznámit jeho konání místně příslušné krajské hygienické stanici, a to nejméně 5 dní předem, e) pořadateli utkání se doporučuje vhodným způsobem (nejlépe umístěním viditelné informativní tabule při vstupu) informovat diváky o povinnosti dodržení podmínek pro účast na utkání (viz bod 3).

3. Aktuální podmínky pro účast diváků, rozhodčích a dalších delegovaných osob (u osob přímo se účastnících utkání v rámci neměnného kolektivu se prokazování bezinfekčnosti nevyžaduje):

a) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV2 s negativním výsledkem; pro osoby přímo se účastnící sportovní přípravy a sportovních utkání platí, že pro účely těchto aktivit je platnost RT-PCR testu 7 dní, nebo

b) osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník; pro osoby přímo se účastnící sportovní přípravy a sportovních utkání platí, že pro účely těchto aktivit je platnost rychlého antigenního testu (RAT) 7 dní, nebo

c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo

d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo

e) osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování (použití laickou osobou), s negativním výsledkem.

Tato opatření byla schválena Výkonným výborem FAČR dne 28. 10. 2021 a jsou účinná ode dne 1. 11. 2021. Aktuálně platná mimořádná opatření MZČR v plném znění jsou pravidelně zveřejňována na internetových stránkách vlada.cz.

tl-jaro-22.jpg

.

FK Brodek u Přerova "B" - FC Dukla Hranice

1.kolo 24.října 2021 ve 14,30 hod.

brodek.jpg          vs_deleno_1.jpg           dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (2:0)

 Zápis o utkání

 

TJ So Polkovice - FC Dukla Hranice

2.kolo 16.října 2021 ve 14,30 hod.

polkovice.jpg            vs_deleno_1.jpg             dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (2:0)

 Zápis o utkání

 

mostenice.jpg

Zápis o utkání

244449432_4741790822500215_2673833898455811990_n.jpg

.

TJ So Vlkoš - FC Dukla Hranice

10.kolo 3.října 2021 v 15,00 hod.

vlkos_2.jpg           vs_deleno_1.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (2:1)

 Zápis o utkání

        V 10. kole zavítala oslabená Dukla a pouze v 11 hráčích k vedoucímu mužstvu tabulky do Vlkoše. Zápas se odehrával v silném větru a hned v 3. min se Dukla dostala do vedení po rychlém útoku a zakončení Shevchuka, kdy střelu přizvedl vítr. Domácí, hrající první půli s větrem v zádech, se dostali k ohrožení branky v 15. min ze standardky okolo šestnáctky, ale brankář Talapka výborně zneškodnil střelu přes zeď. Dukla hrající na rychlé útoky se dostala do šance v 17. min, kdy Ryška odcentroval na osamoceného Balka, ale ten těsně minul. Ve 21. min si Dukla nepohlídala přetažený roh domácích, kteří tak srovnali na 1:1. Ve 22. min měla roh i Dukla, ale Shevchukův pokus vyrazil domácí hráč z brankové čáry. Ve 24. min šli do rychlého útoku Ryška s Balkem, ale Ryška nestačil vystřelit přes vyběhnutého brankáře. Hned ze získaného míče se dostal do šance osamocený Hrazdil, ale nevystřelil přesně. Ve 34. min dostali domácí možnost penalty, ale Talapka ji výborně chytil. V 39. min Shevchuk zatáhl míč po straně, nahrál pod sebe na Peňáze, ale ten z malého vápna trefil jen tyč. Ve 45. min dostali domácí opět možnost penalty, kterou už s jistotou proměnili, takže poločas, i přes velké šance a aktivitu Dukly, skončil 2:1 pro Vlkoš.

Dukla zbraně nesložila a po průběhu z prvního poločasu nastoupila odhodlaně i do druhé půle. Hned ve 46. min zatáhl po straně míč Balko, nahrál pod sebe na Sedláčka, ale ten minul. V 49. min šel do dalšího rychlého útoku Ryška, přihřál pod sebe na Balka, ale ten vysoko přestřelil. Dukla vědoma si, že je mnohem lepší než soupeř, stále tlačila a v 55. min centroval Hrazdil na rozběhnutého Ryšku, ale ten sám před brankářem trefil jen tyč. V 78. min se po pěkné kombinaci s Hrazdilem dostal do zakončení Peňáz, ale opět trefil tyč. Domácí se dostali jen k jednomu nebezpečnému zakončení, kdy pěknou střelu vyrazil na roh Talapka. Dukla se dostala v 86. min ještě do jedné velké šance, ale Balko, po přihrávce od Ryšky, trefil jen domácího brankáře. A tak, i když Dukla byla lepší, ale neproměňovala šance, odešla ze zápasu poražena 2:1.

 

 

cernotinpod.jpg

Výsledek 3 : 1 (0:0)

Zápis o utkání

           V dalším zápase podzimní části Okresní soutěže Dukla přivítala Černotín. Dukla byla od začátku aktivnější, soupeře přehrávala, ale do vážnější šance se dostala až v 30. min, kdy Shevchuk vystřelil křižnou střelu, která jen o kousek byla vedle. Dukla mohla jít do vedení v 43. min, ale Shevchukův pokus přehodit vyběhnutého brankáře skončil nad. Nakonec i Černotín se dostal do šance, kdy samostatný únik skončil střelou vedle a tak poločas skončil 0:0.

Po změně stran byli domácí znovu aktivním týmem a v 46. min zkusil Shevchuk přehodit brankáře, ale opět nebyl přesný. V 48. min se Dukla dožadovala penalty, ale rozhodčí nařídil jen rohový kop. Z něho se Dukla dostala do vedení, kdy přetažený roh vracel zpět Balko a míč prošel brankáři mezi nohama. V 56. min centroval Hrazdil na rozběhnutého Sedláčka a ten až na druhý pokus prostřelil brankáře. Černotín se následně dostal do dvou velkých příležitostí, ale jak skvělý skluz Ryšavého, tak i nepřesnost v zakončení, zkazil Černotínu možnost skórovat. V 64. min mohla Dukla zvýšit skore, ale po pěkné přihrávce Ryšky pod sebe osamocený Bubeníček minul. V 69. min se Dukla dočkala penalty po faulu na Facka, kterou se štěstím proměnil Balko. Z následné rozehrávky se dostal do šance Černotín, ale střela skončila vedle. V 77. min se po dlouhém centru Sedláčka dostal do úniku Shevchuk, ale opět mu nebylo přáno při pokusu o přehození. V 80. min měl samostatný únik Černotín, ale skvěle zasáhl brankář Talapka. Černotínu se dostala možnost penalty, kterou v 90. min upravil skore na 3:1 pro Duklu.

 

TJ So Tovačov "B" - FC Dukla Hranice

8.kolo 18.září 2021 v 15,30 hod.

tovacov.jpg           vs_deleno_1.jpg           dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 6 (0:2)

        V 8. kole Dukla zavítala na kvalitní travnaté hřiště do Tovačova. Od samého začátku si Dukla vytvořila převahu a po dobře rozehraném rohovém kopu Balkem se hlavičkou trefil Novotný. Ve 20 minutě byl tvrdě atakován pilíř obrany Michal Hudeček a musel být převezen záchrannou službou do nemocnice. I přes tuhle ztrátu Dukla prokázala v ofenzivní hře a po dlouhém odkopu Talapky, Balko poslal hosty do vedení 0 : 2

Po změně stran se obraz hry moc nezměnil. Skóre se měnilo v 57 minutě, kdy po pěkné hromadné akci Dukla vedla 0 : 3. Domácí se nechtěli jen tak vzdát a vzápětí snížili na 1 : 3. Dukle se ale také podařilo kontrolovat hru a zvýšili na 1 : 4. A gólové hody hostů pokračovaly v 70 a 72 minutě se trefili Facek a dlouholetá stálice Dukly Balko přidal svůj druhý gól v zápase. V 85 minutě domácí pouze snížili na 2 : 6 a Dukla si odvezla zasloužené 3 body. I přesto, že nevstřelil gól, byl nejlepším hráčem Mario Ryška.

 Zápis o utkání

 

krenovice.jpg

1 : 1 (0:1) PK 3 : 2

Zápis o utkání

Sponzor MU:   smoos1.jpg +  smoos2.jpg

           V 7. kole podzimní části Okresní soutěže Dukla přivítala Křenovice. Dukla začala aktivně a vytvořila si několik šancí, kdy z jedné byl nařízen pokutový kop, který bohužel Dukla neproměnila. Z následujícího protiútoku v 35. min se do vedení dostali hosté. Tento výsledek vydržel do konce poločasu.

Po změně stran byli domácí znovu aktivním týmem a z nakrátko rozehraného rohového kopu se prosadil v 57. min Hrazdil. Zbytek základní hrací doby gol nepřinesl a následoval penaltový rozstřel. Ten Dukla zvládla v poměru 3:2 především zásluhou domácího brankáře Talapky.

 

SK So Lobodice - FC Dukla Hranice

6.kolo 5.září 2021 v 16,00 hod. na hřišti v Polkovicích

lobodice--2-.jpg         vs_deleno_1.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

3 : 2 (2:0)

         Hostující Dukla odjížděla bez útočných hráčů, kteří v minulém zápase zařídili vítězství, s úmyslem soupeře překvapit. Bohužel se jí hned na začátku zápasu zranil důležitý hráč Sedláček a Dukla pak začala dělat zbytečné chyby v obraně, které soupeři umožnily dát 2 laciné góly. Dukla potom sice dobře kombinovala, ale bez výrazné gólové šance. Ve 2. poločase si Dukla vytvořila obrovský tlak, který korunovala v 49. min pěkným gólem Dána. Další šance Dukly domácí odvraceli s velkým štěstím a po zbytečném faulu v 66. min měli Lobodice ojedinělou standardku, kdy z následného odraženého míče vstřelily svůj třetí gól. Dukla zbraně nesložila, měla dále převahu, kterou z přímého kopu v 73. min využil krásným golem Hrazdil a snížil na 3:2. V závěru zápasu se již nepodařilo proměnit žádnou šanci a Dukla tak odešla smutně poražena.

 Zápis o utkání

 

rikovice.jpg

Sponzor MU:    mediasteel.jpg

Výsledek 4 : 1 (2:1)  Zápis o utkání

          V dalším zápase podzimní části Okresní soutěže Dukla přivítala ŘíkoviceOd úvodu byli lepší hosté, kteří hráli v pohybu a kombinačně, což jim vyneslo v 8. min vedení v zápasu.  Po zvýšeném hlasu a burcování domácího trenéra se začala Dukla zvedat a zejména díky napadání obou útočníků Dukly Hýži a Hrona začala Dukla získávat spoustu míčů. K vyrovnání došlo v 31. min po standardní situaci, kdy hlavička Sedláčka skončila na tyči a odražený balon si našel Novotný. Dukla stále tlačila a v 44. min po získání míče Hronem, který míč nacentroval na velké vápno na osamělého Shevchuka, který prostřelil hostujícího brankáře, se dostala do poločasového vedení 2:1. Hosty gol do šatny nezlomil a na začátku druhého poločasu se dostali k velké šanci, kdy střelu zpoza šestnáctky letící do šibenice, parádně vyrazil domácí brankář Talapka. Poté hosté měli sérii rohů, ale k ohrožení branky Dukly nedošlo. V 55. min po dlouhém nákopu Talapky vyhrál hlavu Hýža do běhu Hronovi, kterému nabíhali ještě 2 spoluhráči, ale Hron prokázal pověst útočníka a chladnokrevně střelou poslal brankáře hostí na druhou stranu. Hosté se už v zápase k ničemu nedostali a tak v 77. min aktivně hrající dvojice Hýža-Hron zařídila další gol, když Hýža zatáhl míč do šestnáctky a nahrál před odkrytou branku Hronovi a ten neměl problém zakončit na konečných 4:1.

 

trenink.jpg

.trenink.jpg

bochor.jpg

Sponzor MU: Restaurace Exit 47 Bělotín

Rozhodčí: Dreiseitel Miroslav

Výsledek : 1 : 0 (1 : 0) - Zápis o utkání

            V prvním zápase podzimní části Okresní soutěže Dukla přivítala SK Bochoř. Úvod zápasu se nesl z obou stran v nepřesnostech, kdy ani jeden tým nedokázal vytvořit něco kloudného. Do prvního zakončení se v cca 25. min dostali po chybě domácích hosté, ale střelu zlikvidoval brankář Dukly Talapka. Dukla v druhé části prvního poločasu měla míč více na kopačkách, ale k žádné velké šanci se nedostala. Nakonec skončil první poločas vítězstvím Dukly, když se po rohovém kopu v 40. min prosadil hlavou Novotný. Do druhého poločasu provedla Dukla změnu rozestavení a následovalo několik slibných šancí, ale ani samostatné uniky Hrona a Dána golem neskončili. Hosté se za druhý poločas dostali do jedné šance, kterou opět zlikvidoval Talapka a tak Dukla slavila vítězství 1:0.

tren.jpg

 

Hygienicko - protiepidemická opatření

5. srpna 2021

Hygienicko-protiepidemická opatření pro konání amatérských soutěží k 5. 8. 2021

VV FAČR schválil 5. srpna per rollam dílčí úpravu Hygienicko-protiepidemických opatření FAČR pro konání amatérských soutěží tak, aby byla tato pravidla lépe aplikovatelná i na nejnižších složkách amatérského fotbalu.

Změna pravidel spočívá v tom, že veškerou kontrolu bezinfekčnosti u přímých aktérů utkání nebude provádět pouze rozhodčí, ale tato zátěž je nově rozložena na vedoucí obou mužstev a rozhodčího. Takto aktualizovaná pravidla byla zároveň schválena MZČR.

      Vážení členové FAČR ..............

 

.tren.jpg

 

FC Dukla Hranice - TJ So Hutisko-Solanec

Přátelské utkání - sobota - 7. srpna 2021 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg         vs_deleno.jpg        hutisko-solanec.jpg

 Sraz na zápas v sobotu od 15 hod. na Dukle

 

tl-2021.jpg

 

Vv FAČR ukončil soutěžní ročník 2020 / 21

4.května 2021

VV FAČR UKONČIL SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2020/21

   Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2020 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21.

   „Do poslední chvíle jsme bojovali o to, aby se mohly neprofesionální soutěže dohrát. Z tohoto důvodu jsme také neustále vymýšleli nové a nové varianty scénářů tak, abychom mohli odehrát požadovaný počet utkání a byla zajištěna regulérní prostupnost soutěží. Ve chvíli, kdy jiné sporty soutěže odpískaly, my stále věřili a bojovali. Máme ale první květnový týden a stále není povolena ani možnost plnohodnotného tréninku klubů, takže je potřeba nyní bohužel konstatovat, že ani fotbalové soutěže již nepůjde dohrát“, říká předseda FAČR Martin Malík.

   VV FAČR při svém rozhodování myslel i na to, že po dlouhé herní a tréninkové přestávce není možné realizovat s ohledem na absenci společné přípravy hráčů v klubech restart soutěží bez výrazného rizika zranění hráčů.

   „Zdraví hráčů je a vždy bude naší prioritou. Opravdu jsme dnes již v termínu, kdy nejde realizovat harmonogram soutěží od ČFL a MSFL dolů, včetně tolik potřebného tréninkové procesu, který by restartu předcházel. Je to samozřejmě o to smutnější, že jde o druhou sezónu v řadě, kdy musely být neprofesionální soutěže předčasně ukončeny“, připomíná generální sekretář FAČR Jan Pauly.

   FAČR přesto doufá, že ukončení soutěží, neznamená stále ještě automaticky konec fotbalové sezóny. V tomto duchu je také asociace připravena pomoci klubům s realizací případných turnajů jednotlivých klubů na OFS a KFS spadajících termínově do sezóny 2020/21.

   „VV FAČR dnes rozhodl také o tom, že v případě realizace podobných turnajů, pokud tedy budou umožněny z hlediska hygienického rozvolňování, bude za předem stanovených pravidel proplácet náklady klubů na rozhodčí, tak abychom mohli jako střešní organizace amatérského fotbalu přispět alespoň nějakou měrou k reálnému návratu fotbalu na hřiště a zároveň pomoci přípravě hráčů na novou sezónu,“ dodává předseda FAČR Martin Malík.

Amatéři mohou hrát od pondělí fotbal v plném počtu včetně brankářů

Amatéři mohou hrát od pondělí (10.05.2021) fotbal v plném počtu hráčů včetně brankářů. Místo současných dvanáctičlenných skupin, případně dvacetičlenných mládežnických v některých krajích, bude venku povoleno sportování až třiceti lidí. Počítá s tím aktualizované vládní opatření proti šíření koronaviru. Vnitřní sportoviště se zatím jen pootevřela, vláda tam povolila sportování maximálně dvou osob ve věku do 18 let. Mohou mít k sobě trenéra.

 

Členství 2021

20.dubna 2021

      VV OFS upozorňuje kluby, oddíly a rozhodčí na úhradu členství ve FAČR na rok 2021. Úhrada členství je prodloužena do 15.4.2021 s dodatečnou lhůtou do 30.4.2021. Finanční prostředky za členství musí být uhrazeny tak, aby nejpozději do 30.4. 2021 byly na bankovním účtu FAČR.

 

Informace z volební VH OFS Přerov

24.března 2021
Dne 23.3.2021 se uskutečnila v klubu Teplo Volební valná hromada OFS Přerov. Delegáti fotbalových klubů si zvolili nový výkonný výbor:
- předseda: Mgr. Roman Páral
- členové VV OFS: Ivan Bardoň, Mgr. Petr Caletka, Jarmila Kyasová, Ing. Roman Maceček, Pavel Pumprla, Martin Skýpala
- členové RK OFS: Miroslav Hrubý, Petr Bureš, Tomáš Pindroch

.

10_edited.jpg

.

Komuniké VV FAČR per rollam

7.února 2021

        VV FAČR, s ohledem na aktuální situaci, schválil pro tento rok změnu splatnosti členských příspěvků (úprava Evidenčního a registračního řádu, viz úřední deska); s ohledem na aktuální epidemickou situaci je splatnost odložena do 15. 4. 2021 s tím, že dodatečná lhůta pro zaplacení je stanovena do 30. 4. 2021.

 

Online tréninky

1.února 2021
Online tréninky od pondělí do soboty vždy od 17:00 hod. - vhodné pro všechny kategorie
Pokud si chcete zacvičit a protáhnout tělo je tu online trénink s Honzou Kročou. Každý den kromě neděle vždy od 17:00 hod. Cvičení trvá 60 minut.

Stačí jen:

1. Stáhnout ZOOM Cloud Meetings

2. Otevřít, kliknout na JOIN a MEETING

3. Zadat číslo 869 159 7977 a heslo 6eDrKt

4. Pak už jsme spolu v místnosti....ještě dole kliknout na ikonku mikrofonu a videa, aby jsme se navzájem viděli

 

Oznámení o konání Valné hromady OFS Přerov

8.února 2021
        S ohledem na protiepidemická opatření orgánů státní správy znemožňující uskutečnění zasedání valné hromady, rozhodl Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Přerov tak, že se termín zasedáni VH OFS Přerov odkládá

na úterý 23. března 2021 od 17,00 hodin

Prezentace v 16,30 hod. na adrese: klub Teplo, Horní náměstí, Přerov.

Pořad zasedání, stejně jako ostatní záležitosti zůstávají beze změn, tedy stejné jako u svolaného původního termínu zasedání. Návrhy kandidátů musí být podány nejpozději jeden týden přede dnem konání Valné hromady – tj., do 16.3.2021, a to sekretariátu Svazu.

.

Hodnocení Dukly za podzimní část SR 2020/2021

6.listopad 2020

      Dukla Hranice, ještě v týdnu před prvním mistrovským utkáním, uskutečnila 7 hráčských příchodů. Přes nejistotu, jak bude tým spolupracovat, Dukla vyhrála první zápas vysoko 7:0. Ale počáteční euforii zchladil následný zápas, kde Dukla venku prohrála. Poté se podařilo 2 zápasy těsně vyhrát s Bochoří a v Tovačově. Přesto Dukla během 4 zápasů nenašla „vyloženého“ střelce i přes velký počet brankových příležitostí a chybějící goly se projevily zejména v dalším zápase s Polkovicemi, kdy soupeř přijel oslaben, ale Dukla nedokázala vedení udržet a prohrála. Další 2 porážky si Dukla připsala se soupeři z předních příček, kdy Dukla vstřelila jen 1 gol. Zlepšení nálady přinesl poslední zápas, kdy Dukla dokázala přivést 3 body z Říkovic.

      Největší vliv na výkony v podzimní části byla již uvedená absence střelce a že sestava byla na každý zápas jiná.

      Přesto je třeba hráčům poděkovat za přístup, kdy se zejména zvýšila účast na trénincích a jmenovitě z předvedených výkonů v zápasech je potřeba vyzdvihnout kapitána Michala Hudečka, Davida Talapku, Ondřeje Sedláčka a Dominika Hrazdila.

     Sekretář oddílu Ing. Martin Matuška

 

Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR

27.říjen 2020

     Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021

1. Soutěžní ročník 2020/2021 se ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, jako řídícího orgánu soutěže, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod.

2. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěží oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání.

 

SK Říkovice - FC Dukla Hranice

2.kolo, neděle 11.říjen 2020 v 15,00 hod.

rikovice.jpg           vs_deleno_1.jpg           dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 2 (1:0)

 Zápis o utkání

          V 8. kole podzimní části Okresní soutěže zavítali hráči Dukly na hřiště Říkovic, doma dosud neporažených. Po prvním vyrovnaném poločase, odcházeli do šaten úspěšnější domácí, po gólu Mužíka z 34. minuty. Do druhého dějství nastoupila Dukla s odhodláním zápas otočit.  Po změně sestavy, v čele s M. Hudečkem v útoku,  došlo ve 48. minutě k vyrovnání,  které za hostující zajistil Sedláček, krásným gólem z dálky. Od této chvíle se hra Dukly rapidně zlepšila a k očekávanému obratu došlo v 59. minutě, po pěkné kombinační akci, kterou výborně zakončil M. Hudeček.  Následující minuty utkání provázela značná nervozita a k větším gólovým příležitostem nedocházelo. V závěrečné minutě neproměnil penaltu hostující Balko, i tak se z vítězství radovala Dukla a zaslouženě si odvezla tři body.

222.jpg

Opatření ve stavu nouze

13.říjen 2020

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod.

V těchto dnech platí, že:

1. se nekonají žádná soutěžní utkání;
2. je zakázáno používat:

 • vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),
 • vnitřní sportoviště;

3. tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;
4. v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

 

TJ So Černotín - FC Dukla Hranice

9.kolo, neděle 04.říjen 2020 v 15,00 hod.

     ofs.jpg           vs_deleno_1.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

6 : 1 (1:0)

 Zápis o utkání

trenik.jpg

 

Pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu

 Platná od 24.září 2020

 1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit max. 50 diváků.
 2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
 3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
 4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2m.
 5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.
 6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
 7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2m od diváků.
 8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
 9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

 

FC Dukla Hranice - FK Brodek u Přerova "B"

8.kolo, sobota 26.září 2020 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs_deleno_1.jpg           brodek.jpg

0 : 1 (0:0)

 Sponzor MU: Mgr. Miroslav Raindl, Kandidát do Senátu ČR, zastupitel, Předseda dozorčí rady

 Zápis o utkání

            V dalším domácím zápase podzimní části Okresní soutěže přivítali hráči Dukly vedoucí tým Brodek „B“.  Dukla nastoupila s odhodláním a bojovností, což se projevilo tím, že soupeře nepustila prvních 15 min na svou polovinu a sama se dostala k několika střeleckým pokusům z hranice šestnáctky, které ale byly nepřesné. Soupeř se pak snažil držet míč, Dukla chodila do rychlých brejků, ale z obou stran to bylo bez nějakého výrazného zakončení. Přesto to byl Brodek, který se v závěru poločasu mohl dostat do vedení, ale po rohovém kopu orazítkoval pouze břevno. Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu, ale byl to soupeř, kterému se v 63. min povedl ojedinělý brejk, který úspěšně zakončil. Dukla zbraně nesložila, snažila se nadále o brejky a centry do vápna, které přinášely spoustu střel a závarů, ale většinou, někdy i těsně, skončili vedle branky. Ani závěrečný tlak, kdy opět Dukla byla blízko ke vstřelení branky, ale střela opět skončila těsně vedle, vyrovnání nepřinesl a tak se ze 3 bodů radoval šťastnější soupeř.  

tren.jpg

 

FC Dukla Hranice - TJ So Polkovice

7.kolo, sobota 19.září 2020 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs_deleno_1.jpg             kopana_122.jpg

1 : 2 (0:0)

 Sponzor MU: SMOOS s.r.o. – bezpečnostní agentura Hranice

 Zápis o utkání

trenin.jpg

 

TJ So Tovačov "B" - FC Dukla Hranice

6.kolo, sobota 12.září 2020 v 16,00 hod.

tovacov.jpg            vs_deleno_1.jpg            dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 2 (1:2)

 Zápis o utkání

            V dalším zápase podzimní části Okresní soutěže zajížděli hráči Dukly na hřiště Tovačova „B“.  Předně je třeba zmínit, že Dukla přijela pouze s 11 hráči. Hned z první akce zápasu vystřelil hostující Shevchuk a Dukla se dostala do vedení. V 6. min, se po ztrátě míče uprostřed hřiště, dostali do zakončení domácí a srovnali na 1:1. Vzápětí se dostal Balko ze strany blízko k brance a střelou podél brankové čáry překvapil domácího brankáře a dostal Duklu opět do vedení. Za nedlouho se dostal Balko sám před brankáře, ale zamýšlený lob skončil vedle. Pak 2x střílel z hranice šestnáctky Hrazdil, ale střely skončily těsně vedle. Dukla nenavýšila skóre ani po dvou zakončeních Bubeníčka, kdy jednou trefil hlavou ve vyložené šanci z malého vápna brankáře a při druhé vykopával jeho střelu z brankové čáry domácí obránce. Domácí tým byl neškodný kromě pár standardek, které s přehledem jistil brankář Talapka.

Hned na začátku druhého poločasu se dostal na hranici šestnáctky ke střele Balko, ale jeho křižná střela skončila na tyči. Domácí zjednodušili hru na dlouhé balony, ale Dukla je v čele s vynikajícím Hudečkem spolehlivě likvidovala. Do velké šance se následně dostal Shevchuk, kdy přehlavičkoval vyběhnuvšího brankáře, ale hlavička skončila těsně vedle. Dále pak Shechuk utíkal ze strany sám na brankáře, ale zvolil ještě přihrávku na Balka, který už toto řešení nečekal. Díky stávajícímu skóre domácí stále cítili šanci a tak musel jednou Talapka předvést vynikající zákrok při střele ze standardky k tyči. Následně se Dukla dostala ještě k několika slibným střelám, které většinou zblokovali domácí hráči. A tak si Dukla zaslouženě odváží 3 body.

trenink.jpg

 

FC Dukla Hranice - SK Bochoř

5.kolo, sobota 5.září 2020 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs_deleno_1.jpg            bochor.jpg

1 : 1 /PK 3 : 2/ (pol. 1:0)

 Sponzor MU: Pekárna WELLART v.o.s. Hranice

 Zápis o utkání

trenink.jpg

 

So Křenovice - FC Dukla Hranice

4.kolo, neděle 30.srpna 2020 v 15,00 hod.

krenovice.jpg             vs_deleno_1.jpg             dukla-znal-kul.bar..jpg

4 : 2 ( 3:0)

 Zápis o utkání

 

tren.jpg

tren.jpg

 

FC Dukla Hranice - SK Sokol Lobodice

3.kolo sobota 22.srpna 2020 v 16,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg              vs_deleno_1.jpg                kopana_122.jpg

7 : 0 (6:0)

Sponzor MU: Mgr. Miroslav Raindl, Kandidát do Senátu ČR, zastupitel, Předseda dozorčí rady

 Zápis o utkání