Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

 

Výpis ze zápisu STK č. 9 - 23/24

27.září 2023

      STK upozorňuje oddíly na povinnost mít platný řád pořadatelské služby ne starší 3 let, dle Rozpisu soutěže OFS Přerov čl. 2. Termín odevzdání nejpozději do 15. 10. 2023

 

lobotice.jpg

 Sponzor MU: pan Čoček Petr - fanoušek Dukly a fi. kunst.jpg 

 Zápis o utkání

 

TJ So Soběchleby - FC Dukla Hranice

8.kolo 24.září 2023 v 10,00 hod.

ofs_vel..jpg        vs.jpg       dukla_hranice.jpg

0 : 7 (0:4)

 Zápis o utkání

 

polkovice.jpg

 Sponzor MU: smoos.jpg

 Zápis o utkání

 

TJ So Černotín - FC Dukla Hranice

6.kolo 10.září 2023 v 16,00 hod.

kopana_123.gif          vs.jpg         dukla_hranice.jpg

1 : 2 (0:1)

 Zápis o utkání

        V 5. soutěžním utkání Přerovské okresní soutěže se hrálo derby, ve kterém Černotín hostil Hranickou Duklu. Začátek utkání byl z obou stran poměrně nervózní, nicméně po 20 minutách hry se Dukla chopila iniciativy a začala diktovat tempo zápasu a to vyústilo v samotném závěru poločasu vedením Dukly, kdy se prosadil Shevchuk.

Po změně stran se obraz hry nezměnil a Dukla zvýšila vedení na 0:2, kdy se prosadil Dominik Hrazdil. V závěru utkání dokázal ještě Černotín snížit skóre na 1:2, ale i tak se nakonec ze 3 bodů radovala Dukla. 

 

 

 

lovesice.jpg

 Sponzor MU: Mgr. Miroslav RAINDL – psycholog mládeže a příznivec hranické kopané a skalní fanoušek Dukly Hranice

 Zápis o utkání

      Dukla ve čtvrtém soutěžním utkání letošní sezóny hostila Lověšice B. Od začátku utkání se Dukla chopila iniciativy a hned z první akce skóroval ukrajinský legionář Shevchuk. Po několika neproměněných šancích se domácí nakonec radovali po standardní situaci, když si na krásný centr naskočil Havran. Do poločasu pojistil vedení debutant Lhotský.

Do druhého poločasu vstoupila Dukla ve vlažném tempu a po chybě v obraně inkasovala a hosté snížili na 3:1. Hned na to však Dukla zareagovala dvěma rychlými góly Hýži a Balka. Dukla byla při chuti až do samého závěru a přidala ještě 4 góly, když se postupně prosadili podruhé Hýža, Shevchuk a Lhotský a gól přidal také Hrazdil. Konečné skóre tak bylo 9:1 pro Duklu.

 

Sportovní Club Stará Ves - FC Dukla Hranice

4.kolo 26.srpna 2023 v 16,30 hod.

st.ves.jpg           vs.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (0:1)

 Zápis o utkání

         Ve 3. soutěžním utkání podzimní části okresní soutěže Dukla zavítala do Staré Vsi. Na začátku je nutné zmínit, že Dukla hrála jen v 11 mužích ve 33 stupních Celsia. Napříč nepříznivým podmínkám se Dukla dokázala dostat do vedení díky střele z velké vzdálenosti Fojty, který trefil tyč a Hýža svou pohotovou dorážkou poslal Duklu do vedení. Jako v minulých zápasech Duklu trápila koncovka, kde ve vyložených šancích selhali Balko, Mičkal a Shevchuk.

Do druhého poločasu vstoupila Dukla nervózně a byla znát i únava. Po chybné rozehrávce Dukly domácí srovnali na 1:1 a několik okamžiků po té se ujali vedení 2:1. Hostující Dukla si však na závěr dokázala vytvořit tlak, ale další 2 slibné šance neproměnila.

trenerska-licence.jpg

jezernice.jpg

Sponzor MU: media-steel.png

Zápis o utkání

TJ So Tovačov "B"- FC Dukla Hranice

2.kolo 12.srpna 2023 v 17,00 hod.

tovacov.jpg          vs.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 0 (0 : 0)

       Dukla přijela do Tovačova bez několika opor a v 1. poločase si vytvořila několik velkých šancí, které se nepodařilo proměnit. Ve 2. poločase, který měl vyrovnanější průběh udělal ke konci zápasu hrubou chybu hostující hráč Vašek a domácí lehce skórovali. V závěrečných minutách na rohový kop nabíhali všichni hráči Dukly včetně brankáře a z následujícího protiútoku domácích, dali gól do prázdné branky. Nejlepší hráči Dukly byli Balko a Havran.

 Zápis o utkání

 

Ukončený ročník 2022 / 2023

TJ So Horní Moštěnice "B" - FC Dukla Hranice

22.kolo 11.června 2023 v 17,00 hod.

kopana_123.gif      f16.jpg      dukla-znal-kul.bar..jpg

Kont. 3 : 0

 

 

Pozvánka na mezistátní přátelské utkání

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ PŘEROV

       Pozvánka na mezistátní přátelské fotbalové utkání s výběrem funkcionářů Oblastného futbalového zväzu Považská Bystrica VV OFS Přerov, prostřednictvím předsedy

kopana_122.jpg       vs.jpg      pov_bystrica.jpg

VV Mgr. Romana Párala Vás srdečně zve na mezistátní přátelské fotbalové utkání s výběrem funkcionářů OFZ Považská Bystrica, které se uskuteční dne 24. června 2023 na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu FC Želatovice.

Den utkání: 24. 6. 2023 (sobota)

Začátek utkání: 17:30 hodin

 Sraz účastníků: 16:30 hodin ve sportovním areálu Místo: obec Želatovice

Program pro výpravu ObFZ Považská Bystrica:

Příjezd ObFZ PB: do 13:30 hodin

14:00 – 16:00 hodin volný program - prohlídka zrekonstruovaného hradu Helfštýn

Společný program:

17:30 hodin přátelské utkání OFS Přerov – ObFZ Považská Bystrica

20:00 hodin – 24:00 hodin posezení ve sportovním areálu

Tímto srdečně zveme partnery OFS Přerov, zástupce jednotlivých oddílů, pozvané hosty, členy komisí OFS Přerov, sportovní veřejnost

 

 

Pozvánka na losovací aktiv OFS Přerov 

Losovací aktiv Okresního fotbalového svazu Přerov pro SR 2023/24, se uskuteční ve čtvrtek 29. června 2023 od 17:00 hodin (prezentace od 16:30 hod.) v salonku Hotelu Na Jižní v Přerově

PROGRAM:

  1. Zahájení
  2. Zhodnocení SR 2022/2023
  3. Informace k zahájení SR 2023/2024, organizační záležitosti
  4. Rozlosování SR 2023/2024
  5. Závěr

Losovacího aktivu jsou povinni účastnit se zástupci všech členských klubů, které podaly přihlášku družstva do soutěže, dle SŘ FAČR § 17 bod 3. Zpětvzetí přihlášky družstva do soutěže jsou členské kluby oprávněny podat nejpozději čtyři dny před konáním losovacího aktivu, dle SŘ FAČR § 17 bod 4.

 

tovacov.jpg

Sponzor MU: kunst.jpg

Zápis o utkání

 

Upozornění STK OFS Přerov č.25

Sportovně technická komise OFS Přerov upozorňuje fotbalové kluby na tyto důležité termíny:

- 31. 5. 2023 – termín, do kterého nejpozději rozešle sekretář OFS Přerov na fotbalové kluby pozvánky na losovací aktiv a přihlášky do soutěží na nový SR 2023/2024,

- 16. 6. 2023 – termín zaslání vyplněných přihlášek do soutěží OFS Přerov,

- 29. 6. 2023 – Losovací aktiv soutěží OFS Přerov pro soutěžní ročník 2023/2024, místo a čas konání bude upřesněno v pozvánce

Struktura soutěží řízení OFS Přerov:

- kategorie muži: OP a OS mužů, ve stávajících počtech,

 

FC AJAX Bezměrov "B" - FC Dukla Hranice

20.kolo dne 28.května 2023 v 17,00 hod.

 ofs_m.jpg     f16.jpg      dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (0:0)

 Zápis o utkání

 

 

krenovice.jpg

Sponzor MU: Miroslav RAINDL - pedagog, psycholog a velký fanda Dukly.

Zápis o utkání

 

TJ So Černotín - FC Dukla Hranice

18.kolo dne 14.května 2023 v 16,00 hod.

 ofs_m.jpg     f16.jpg      dukla-znal-kul.bar..jpg

0 : 3 (0:2)

  Zápis o utkání

        18. kolo přineslo derby v tradičním nedělním čase mezi domácím Černotínem a hostující Duklou Hranice. Dukla chtěla odčinit domácí podzimní porážku s Černotínem a proto k zápasu odjížděla v plné síle.  Hned ve 2. minutě se prosadil Fojta a určil tím ráz zápasu. Dukla skvěle hrála v obraně a dařilo se jí proměňovat šance, kdy ve 23. minutě zvýšil skore Novotný na 2:0 pro Duklu, což byl i poločasový výsledek. Dukla ve druhém poločase  pokračovala ve stejném tempu a v 72. minutě se podruhé v zápase prosadil Fojta. Do konce zápasu se už žádný tým neprosadil a tak Dukla vyhrála po výborném výkonu 3:0.

 

stara-ves.jpg

Sponzor MU: mediasteel.jpg

Zápis o utkání

 

Video ze zápasu Dukla - Polkovice je uložené ve složce "Video spolku"

 

polkovice.jpg

Sponzor MU: smoos.jpg

   15. kolo mezi domácí Duklou Hranice a Polkovicemi mělo tentokrát speciální náboj a to v podobě zpestření, o které se postarala slovenská televize s pořadem Iná liga. Dukla hned od začátku ukazovala roli favorita a vytvořila si tlak, který bohužel vyústil jen v několik nevyužitých příležitostí. Ke konci poločasu pak přišel pro Duklu trest v podobě pokutového kopu, který hosté proměnili a poločasové skore tak bylo na 0:1 pro Polkovice. Po přestávce Dukla výrazně zvýšila efektivitu a hned ve 46. minutě srovnal svým prvním gólem za Duklu Petr Smolka. V 52. minutě následoval rohový kop, na který si naskočil Havran a dostal domácí do vedení. Dukla neměla dost a přidala další 4 góly během pouhých 16-ti minut, když nejprve Balko z voleje zvýšil na 3:1, poté se Martin Rössner těšil ze své první ligové trefy a nakonec ještě přidal 2 branky nejlepší střelec Dukly Radim Novotný. Dukla tak porazila Polkovice 6:1.

 

jezernice.jpg

Sponzor MU: exit-belotin.jpg

    V sobotu 15. 4. se odehrálo utkání mezi domácí Duklou Hranice a Sokolem Jezernice. Dukla, po úspěšném vstupu do jarní části sezóny, chtěla navázat na výsledek z Lobodic a ukázat svou sílu i před domácím publikem. Skóre otevřel po půl hodině hry Novotný, který se znovu nejlépe zorientoval ve vápně po rohovém kopu a poslal Duklu do vedení. V následující minutě poslal Hrazdil do pokutového území nadýchaný centr, který si znovu našel Novotný a stanovil poločasové skóre na 2:0. V 50. minutě rozhodčí odpískal penaltu pro Duklu, které se ujal Dominik Hrazdil a s přehledem proměnil. V samém závěru utkaní ještě Hudeček našel dobře postaveného Havrana, který se dostal do zakončení a odrazem od hostujícího hráče uzavřel skóre na 4:0 pro domácí Duklu.