Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

TJ So Vlkoš - FC Dukla Hranice

22.kolo neděle 28.dubna 2019 v 15,00 hod.

vlkos_2.jpg           vs.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

Zápis o utkání

 

tren.jpg

Valná hromada ČUS Přerov

Okresní sdružení ČUS Přerov, z.s. Petřivalského 584/1, 750 02 Přerov
P O Z V Á N K A
na valnou hromadu OS ČUS Přerov, z.s., která se koná ve středu 15. května 2019 v 15:30 hod. v zasedací místnosti Sportovního klubu Přerov, ul. Petřivalského 1, Přerov, II. patro
Program :

1. Zahájení
2. Procedurální záležitosti VH
3. Úvodní slovo a zpráva předsedy
4. Ekonomická zpráva
5. Zpráva mandátové komise
6. Zpráva návrhové komise a návrh usnesení
7. Závěr valné hromady

Určeno:
- delegátům s hlasem rozhodujícím, a to:
- zástupcům TJ/SK okresu Přerov – každá TJ vyšle 1 delegáta
Delegáti s hlasem rozhodujícím předloží při prezenci řádně ověřený mandát / s otiskem razítka vysílající složky/.

 

Nejlepší sportovce Hranic za rok 2018 vyhlásil i Petr Uličný. Tady je jedna z mála fotek. (16.04.2019)


vyhlaseni_1.jpg

.

FC Dukla Hranice - SK Říkovice

21.kolo sobota 20.dubna 2019 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs.jpg              rikovice.jpg

1 : 0 (0:0)

Sponzor MU: Mgr. Jiří Kočí - místopředseda spolku FC Dukla Hranice

Zápis o utkání

 

trenink.jpg

 

Zasedání DK OFS Přerov č. 17

17.dubna 2019

Okresní soutěž – muži
19.kolo: Sokol Horní Nětčice – Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s.
Projednán: Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. ID 7140251 - oddíl
Nedostavení se k utkání  Rozhodnutí DK: DR2019209948
Odpovědný za disciplinární přečin
DK kontumuje utkání 3 : 0 a 3 body ve prospěch družstva Sokol Horní Nětčice dle DŘF § 36 čl. 1
Dále ukládá peněžitou pokutu ve výši 4000 Kč,- DŘF § 56 čl. 2 + RS OFS Přerov čl. 42.4. písmeno a)
Uloženou peněžitou pokutu je klub povinen uhradit nejpozději ve lhůtě splatnosti sběrné faktury, DŘF § 20 čl. 6
Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1, Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

FK Potštát - FC Dukla Hranice

20.kolo sobota 13.dubna 2019 v 15,30 hod.

       potstat.png             vs.jpg             dukla-znal-kul.bar..jpg

4 : 1 (0:0)

               Za velmi nepříznivého počasí nastoupila Dukla z 5 místa v tabulce v 20. kole soutěže proti 3 FK Potštát. I když měl domácí Potštát 12 hráče v ochozech stadiónu ve formě bouřlivě fandících diváků, poločas i přes šance na obou stranách a ve vyrovnané hře skončil bez branek. Do druhé půle nastoupila hostující Dukla ve vyměněné formě. Chyběla obrana, přesnost v přihrávkách a snaha vystřelit na branku. Poprvé se měnilo skóre v 50 minutě, kdy se trefil domácí Petrakov. Dukla ještě stačila odpovědět, když se z nádherné střeli z boku trefil v 56 min. Hrazdil. Tímto byla snaha Dukly vyčerpána. Dále se trefil vlastním gólem v 71 min. Hudeček Michal, v 73 a 78 min. Pokorný, který ukončil trápení Dukly za stavu 4 : 1.

Zápis o utkání

trenink.jpg

FC Dukla Hranice - TJ So Soběchleby

Sobota 6.dubna 2019 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs.jpg            sobechleby.jpg

2 : 3 (0:2)

Sponzor utkání: MAX SERVIS Hranice s.r.o.

               V dalším kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Soběchleb. Do první šance se dostali v 8. min hosté, když z brejku dokázali přestřelit prázdnou branku. Dukla měla herní převahu, ale do další velké šance se opět dostali v 16. min hosté, kdy samostatný únik výborně zlikvidoval Talapka. Hostům taktika na brejky vycházela a tak se v 36. min dostali po úniku do vedení díky Ferencovi. Následně ztratila Dukla na soupeřově půlce míč a hosté brejk v 40. min využili Jančíkem. Hosté ještě v závěru půle nastřelili břevno a tak poločas skončil 0:2 z pohledu domácích. Dukla do druhé půle změnila taktiku a začala hrát na rychlé protiútoky. Hned ve 48. min po úniku a centru Balka snížil hlavou Nezval. Hosté mohli vzápětí vedení navýšit, ale z brankové čáry vykopával Nezval. V 58. min byl faulován Hrazdil v šestnáctce a penaltu s přehledem proměnil Dán. Dukla mohla v 65. min dokončit obrat, ale samostatný únik Dána zastavil čistým skluzem soupeř. Dukla chtěla nadále utkání rozhodnout, ale hosté opět  začali využívat naskytnutých brejků a v 67. min si mohli vzít vedení na svou stranu, ale osamoceného hráče na malém vápně vychytal Talapka. Ten podržel Duklu i v 75. min, když opět zlikvidoval šanci hostů z malého vápna.  Když už utkání směřovalo k remíze a následným penaltám, tak v 87. min utekl hostující Přikryl a přehozením brankáře strhl vedení pro Soběchleby.

Zápis o utkání

 

tren.jpg

 

TJ So Drahotuše - FC Dukla Hranice

ŠLÁGR KOLA OS OFS PŘEROV

18.kolo neděle 31.března 2019 v 10,00 hod.

drahotuse_1.jpg              vs.jpg             dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 7 (0 : 4)

               V  dalším kole jarní části Okresní soutěže hrála Dukla na hřišti Drahotuše. Celý zápas se odehrával v jasné režii hostujícího mužstva. Ve 13. minutě po střeleném centru Schwarze si dali domácí vlastní gól a tím se udal ráz zápasu. Následně po nahrávkách dobře hrajícího Dána hlavičkoval Sedláček a samostatný únik proměnil Balko. Poločas uzavřel přímo z rohu sám Dán. Hned v úvodu druhé půle se krásně z dálky trefil Hýža. V dalších minutách se ještě prosadil hlavou Nezval a dále po pěkné akci zakončoval znovu Balko. Na konci zápasu se dvakrát ještě prosadili domácí a uzavřeli tím konečný stav 2:7.

Zápis o utkání

 

trenink.jpg

.

Informace STK

21.března 2019

STK upozorňuje na nefunkčnost webových stránek OFS Přerov v sekci výsledky a rozlosování z důvodu poruchy na serveru FAČR. Aktuální informace o rozlosování a změnách jsou k dispozici na is.fotbal.cz.

Víkend 23-24.3. 2019 - dle termínové listiny - úřední začátek utkání v 15.00 hodin

 

Zápis STK OFS Přerov č. 18

20.března 2019

- Změny termínů:

Sportovní klub Bochoř, z.s.
1)Utkání 26. kola FK Potštát, z.s. – Sportovní klub Bochoř, z.s. se odehraje v neděli 26. 5. 2019 v 15:00 hod. (namísto 25. 5. 2019 v 17:00 hod.)  2) Poplatek nebude odečten
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
1)Utkání 27. kola TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s se odehraje v neděli 2. 6. 2019 v 14:30 hod. (namísto 1. 6. 2019)  2) Poplatek nebude odečten
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
1)Utkání 25. kola TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. se odehraje v neděli 19. 5. 2019 v 14:30 hod. (namísto 18.5.2019)  2) Poplatek nebude odečten
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
1)Utkání 17. kola Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. „B“ – Tělovýchovná jednota
Sokol Drahotuše, z.s. se po dohodě oddílů odehraje v neděli 24. 3. 2019 v 15:00 hod. na
hřišti v Biskupicích.  2) Poplatek nebude odečten

- STK upozorňuje na nefunkčnost webových stránek OFS Přerov v sekci výsledky a rozlosování z důvodu poruchy na serveru FAČR. Aktuální informace o rozlosování a změnách jsou k dispozici na is.fotbal.cz.
- STK upozorňuje oddíly hrající okresní soutěž mužů na hrací den oddílů TJ Sokol Polkovice, z.s., platí sobota ÚZM.
            Příští zasedání STK: dne 27. 3. 2019 v 17:00 hod

 

FC Dukla Hranice - TJ So Hustopeče n/B "B"

17.kolo, sobota, 23.března 2019 v 15,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs.jpg               hustopece.jpg

1 : 0 (1:0)

               V úvodním kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla druhé mužstvo soutěže Hustopeče B. Utkání se od začátku odehrávalo díky nepřesnostem spíše ve středu hřiště. Přesto se v 10. min podařilo vyslat kolmicí Nezvala, který osamocen utíkal na brankáře hostí, ale zamýšlená klička se mu nepodařila a brankář šanci zlikvidoval. Ve 30. min šla Dukla do vedení, kdy Hrazdil na 2x proměnil penaltu po faulu na Sedláčka. Ve 40. min po chybě hostů utíkal sám na brankáře Balko, jehož střelu brankář ztlumil a dobíhající hráč hostů z brankové čáry míč vykopl do bezpečí. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté a v 50. min mohli srovnat, ale střelu z malého vápna výborně zlikvidoval domácí brankář. V 65. min se zleva dostal do šance Balko, ale jeho střelu brankář zlikvidoval. Hosté měli dále mírnou převahu, ale na obou stranách již další šance nepřišly, takže utkání skončilo vítězstvím Dukly 1:0, která tak prodloužila domácí vítěznou šňůru na 8 utkání. 

Sponzor MU: Restaurace KOGA Hranice

 Zápis o utkání:

 

Slovo předsedy spolku

19.března 2019

Vážení příznivci Dukly.

      Opět Vás zdravím po delší zimní přestávce na našem stadiónu. Po náročném podzimu kdy mužstvo dosahovalo velmi dobrých výsledků a skončilo na pátém místě pouze se ztrátou dvou bodů na postupové druhé místo je opět připraveno bojovat o čelní příčky tabulky. Na zabezpečení zápasů měli hlavní podíl předseda spolku Ing. Jaromír Baroš, sekretář Martin Matuška, správce stadiónu Ján Marodi, správce webu Dukly Karel Košťál, pořadatel Martin Sýkora, trenér Tomáš Stryk, masérka Monika Kuličková. Z hráčů odešel Richard Poláček a vrátil se Martin Hudeček, takže kvalita mužstva je stejná.Věřím, že získáme další obětavé spolupracovníky, jako je např. Miroslav Raindl, který se svými přáteli se výrazně podílí na sponzorské pomoci při domácích zápasech.Přeji Vám na Dukle příjemné sportovní zážitky.

   Předseda spolku Ing. Jaromír BAROŠ.

 

trenink.jpg

 

 

 

Přátelské utkání FC Dukla Hranice - TJ So Bělotín

Přátelské utkání na hřišti " U Splavu"

Neděle 17.března 2019 v 10,00 sraz v 9,30 hod.

2 : 2

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs.jpg            belotin_1.jpg

 

MAXI - TIP se stává partnerem FC Dukla Hranice

11.března 2019

S potěšením Vám oznamujeme, že sázková kancelář Maxi-Tip se stává partnerem fotbalového klubu FC DUKLA Hranice. Pro členy klubu a fanoušky je připraveno mnoho benefitů, které mohou využívat od této chvíle. Mezi největší pozitiva se určitě řadí vypisování kurzů na zápasy mužského A týmu .

Sázková kancelář Maxi-Tip se stává partnerem našeho klubu. Co to znamená pro naše fanoušky a členy? Nyní pro Vás může být fandění  o poznání emotivnější!

Těšit se můžete také na nejlepší kurzy na českém trhu a uvítací bonus až do výše 1 000 Kč. V praxi to tedy funguje tak, že výše Vašeho prvního vkladu se rovná výši odměny (maximálně však do 1 000 Kč). Největším benefitem však zůstává, že sázková kancelář bude vypisovat kurzy na všechny zápasy mužů FC DUKLA Hranice. 

Stačí se zaregistrovat na stránkách Maxi-Tipu (při registraci nezapomenout vyplnit kód partnera „dukla) a poté dokončite registraci ověřením přes mesengera, který se Vám ozve a domluví se na dokončení registrace. Od té chvíle je Váš účet plně aktivní a můžete začít vydělávat.

Případné bližší informace bude možné získat na Dukle.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Zdeněk Bedřich - Regionální obchodní ředitel
Maxi-Tip a.s., sázková kancelář, Jeremiášova 947, 155 00 Praha 5
telefon: +420 724 925 146, e-mail: bedrich@maxi-tip.cz

 

Zápis STK OFS Přerov č. 17

13.března 2019

Pošta: SK Hranice, z.s. – změna sekretáře – Pavel Pumprla, mail: skhranicefotbal@seznam.cz

Změny termínů utkání: OS mužů
SK Říkovice, z.s.
1) Utkání 17. kola SK Říkovice, z.s. – FK Potštát, z.s. se odehraje na hřišti ve Staré Vsi v neděli 24. 3. 2019 v 15:00 hod.
FK Brodek u Přerova, z.s.
1) Utkání 28. kola FK Brodek u Přerova, z.s. „B“ – SK Říkovice, z.s se odehraje v sobotu 8. 6. 2019 v 17:00 hod. (namísto 9. 6. 2019)
TJ Sokol Černotín, spolek
1) Utkání 17. kola TJ So Černotín, spolek – TJ Haná Měrovice, z.s. se odehraje v neděli 24. 3. 2019 v 15:00 hod. (namísto 16 hod.)

STK OFS Přerov upozorňuje oddíly na tiskovou chybu v Rozpise soutěží OFS Přerov 2018-2019 v sekci rozlosování soutěží.
STK OFS Přerov vyzývá všechny oddíly, aby se v jarní části soutěží řídily výhradně rozlosováním soutěží uvedeným v IS FAČR a na webu OFS Přerov.
Příští zasedání STK: dne 21. 3. 2019 v 17:00 hod

 

facr.jpg

 

Zápis (výpis) VV OFS Přerov č. 25

8.února 2019

Různé:

- změna sekretáře klubu SK Hranice – sekretář Pavel Pumprla,

- nabídka vstupenek na utkání ČR – Brazílie – 26. 3. 2019 - Praha,

- finále Poháru LIONSPORT – 29. 5. 2019 od 17.00 – hřiště TJ Sokol Jezernice,

Členství 2019Opět upozorňujeme všechny rozhodčí, oddíly, hráče i funkcionáře, že je opět nutné do konce února uhradit členství na rok 2019 !!!

Příští zasedání VV se uskuteční 19. 3. 2019 od 16.30 hodin v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Hlášenky pro jarní část soutěže 2019

4.února 2019
Hlášenky pro jarní část soutěže - hlášenky je již možné vkládat do Informačního systému FAČR. Po vložení hlášenek do IS je potřeba tuto informaci zaslat elektronicky soupeřům a STK včetně provedených změn. Hlášenky bude možné vkládat do 8.3.2019, poté bude systém uzavřen.
Co se týče členství na rok 2019, opět je nutné jej uhradit do konce února 2019  !!!

 

Úrazové pojištění

30.ledna 2019

POJISTNÉ UDÁLOSTI (ÚRAZY) VZNIKLÉ OD 1. 2. 2019 VYŘIZUJE POJIŠŤOVNA VZP, a. s.

cp.jpg

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s.

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení akrajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny.

Více informací k pojištění včetně příslušné smlouvy a formulářů naleznete ZDE.

Pojištění obecné odpovědnosti za újmu způsobenou činností trenéra či cvičitele, uzavřená se společností Kooperativa, zůstává nadále v platnosti a nic se v tomto směru nemění.

 

Členství 2019

18.ledna 2019

Upozorňujeme všechny rozhodčí, oddíly, hráče i funkcionáře, že je opět nutné do konce února uhradit členství na rok 2019.

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 24

9.ledna 2019

Hlášení změn organizačních pracovníků – VV upozorňuje oddíly v případě změny organizačních pracovníků nahlásit tuto situaci písemně na sekretariát OFS Přerov do 14 dní. Z důvodu úpravy názvu oddílu  - uvést svůj název (včetně součásti vyjadřující právní formu) do souladu s novou právní úpravou žádáme oddíly o nahlášení nového názvu klubu včetně složení funkcionářů – některé oddíly ještě nemají provedenu změnu názvu spolku

Termín příštího zasedání VV OFS Přerov – měsíc únor, termín bude včas upřesněn. 

 

Řádná Valná hromada OFS Přerov

10.ledna 2019

Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Přerov svolává v souladu s článkem 14 bod 1 Stanov OFS Přerov, řádnou Valnou hromadu, a to na

Pátek 8. 2. 2019 od 17:00 hod. (prezence od 16.30 hod.) v Hotelu Na Jižní v Přerově, Jižní čtvrť III/11

V souladu s článkem 15 Stanov OFS vysílá každý členský klub Asociace (oprávněný dle čl. 14 odst. 2 Stanov OFS) jednoho delegáta (tj. člen statutárního orgánu členského klubu nebo jimi zmocněná osoba, která je členem Asociace).

Delegační lístek bude umístěn ke stažení pro každý klub na úřední desce OFS Přerov na portálu Asociace. 

 

Krajské dotační programy 2019

4.ledna 2019

Program na podporu sportu v Olomouckém kraji v roce 2019

Dotační titul 1 - Podpora sportovních akcí (žádost od 18.1. - 1.2.2019)
Dotační titul 2 - Dotace na získání trenérské licence (žádost od 1.3. - 17.5.2019)

 Více informací zde

 

Vyhláška č. 333/2018 - cestovní náhrady od 1.1.2019

4.ledna 2019

§ 2​ Stravné 

Za každý kalendářní den pracovní cesty přísluší zaměstnanci stravné podle § 163 odst. 1 zákoníku práce nejméně ve výši

82 Kč,- trvá-li pracovní cesta 5 až 12 hodin,

124  Kč,- trvá-li pracovní cesta déle než 12 hodin,nejdéle však 18 hodin,

195 Kč,- trvá-li  pracovní cesta déle než 18 hodin.

§ 3 Za každý kalendářní den pracovní cesty přísluší zaměstnanci stravné podle § 176 odst. 1 zákoníku práce ve výši

82 Kč až 97 Kč,-trvá-li pracovní cesta  5 až 12 hodin,
124 Kč až 150 Kč,-trvá-li pracovní cesta déle než 12 hod,nejdéle však 18 hod,
195 Kč až 233 Kč, trvá-li pracovní cesta déle než 18 hodin.

§ 4 Průměrná cena pohonných hmot

Výše průměrné ceny za 1 litr pohonné hmoty podle § 158 odst. 3 věty třetí zákoníku práce činí

33,10 Kč u benzinu automobilového  95 oktanů,

37,10 Kč u benzinu automobilového 98 oktanů,

33,60 Kč u motorové nafty.

 

Změna na pozici sekretáře OFS

4.prosince 2018

Vážení kolegové, sportovní přátelé,

chtěl bych Vás informovat o dočasné změně na pozici sekretáře OFS Přerov. Z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou současné sekretářky paní Ing. Radky Caletkové bude funkci sekretáře vykonávat od 1. 1. 2019 nejméně po dobu mateřské dovolené (minimálně jarní část SR 2018/2019) pan Mgr. Petr Caletka.

Pro kluby se organizačně nic nemění, stejná zůstává i emailová adresa na OFS případně další pro kluby důležitá spojení uvedená v Rozpisu soutěží.

Kontaktní údaje na sekretariát zůstávají v platnosti:

Mobil:                           736 645 998

Emailová adresa:         ofs@raz-dva.cz

po dobu zástupu také: petrcaletka1@seznam.cz

 

Dále si Vás dovoluji informovat, že v této souvislosti dochází ke změně úředních hodin sekretariátu:

Úřední hodiny:

Po  ---------------        ------------------

Út   ---------------        -----------------

St   ---------------        15:30 – 18.00

Čt   ---------------        16.00 – 17.00

Pá  ---------------- 

Paní Ing. Radce Caletkové přejeme mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti v nové životní etapě a těšíme se na další spolupráci.

 

Létající týmy trenérů

29.listopadu 2018
Po Bělotíňské přípravce v říjnu, pokračuje projekt létajících trenérů. Tentokrát si vybrali dívčí tým kategorie U19 v Hranicích.
Ukázkový trénink bude ve čtvrtek 6.12.2018 od 16:30 do 18:00 na umělce v Hranicích. 
Trenéři:     Lukáš Staroba - Krajský GTM
                 Michal Hrubý - Šéftrenér přípravek SK Sigma Olomouc
                 Jan Kroča - Okresní GTM
                 
Vítání jsou všichni trenéři od přípravek po muže.

 

Vzdělávání "C" licence FAČR

20.listopadu 2018
Pozor změna.
Z kapacitních důvodů se vzdělávání C licence FAČR, která se měla konat v Přerově v termínu 16. - 17. 2. 2019 uskuteční v Prostějově. Termín zůstává stejný.

 

Termínová listina JARO 2019

tl-jaro-2019.jpg

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 16

7.listopadu 2018

STK schválila podzimní část soutěží SR 2018/2019.

Příští zasedání STK: dle potřeby

 

FC Dukla Hranice - So Horní Nětčice

14.kolo sobota 3.listopadu 2018 ve 14,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg         vs.jpg          hor_netcice.jpg

3 : 2 (2:0)

Sponzor MU: KBS Hranice s.r.o. a Mgr. Miroslav Raindl

                 V posledním kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla vedoucí mužstvo soutěže Horní Nětčice. Již ve 4. min se dostal do samostatného úniku domácí Poláček, ale jeho střela skončila na tyči. Poláček nemusel dlouho litovat, protože v 8. min jej vyslal do úniku Schwarz a Poláček přehodil brankáře a dostal Duklu do vedení. Dukla byla nadále aktivní a odměnou jí bylo navýšení skóre ve 34. min, kdy po centru Schwarze skóroval opět Poláček. Ve druhém poločase začal hosty tlačit rozhodčí a výsledkem byla k údivu domácích penalta, kterou v 52. min hosté snížili na 2:1. Dukla mohla hned odpovědět, ale po střele Poláčka nedorazil míč do branky Balko. V 58. min byl faulován v pokutovém území Martinát, ale rozhodčí pro Duklu penaltu neodpískal. V 60. min se předvedl domácí brankář Talapka, když ze šibenice vytáhl střelu hostů. V 66. min potáhl míč Balko, odcentroval na Poláčka, který tvrdou ranou trefil brankáře hostí, ten míč neudržel a z dorážky navýšil skóre Nezval. V 70. min předvedli pěknou kombinaci Poláček s Balkem, kde výsledkem bylo nejen přelobování brankáře Poláčkem, ale i branky. V 71. min z ničeho skórovali hosté, kdy střelu z dálky podcenil domácí brankář, a skóre bylo 3:2. Když v 89. min osamocený Balko netrefil branku, zůstalo skóre 3:2 pro Duklu, která tak kromě úvodního zápasu vyhrála všechny domácí zápasy. Dukla přezimuje na 5. místě se ztrátou 3 bodů na postupové místo.

Zápis o utkání:

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 15

31.října 2018

OS mužů
Utkání TJ Sokol Černotín, spolek – FC Dukla Hranice, z.s.:

Utkání nedohráno pro inzultaci rozhodčího hráčem FC Dukly Hranice, z.s. V souladu se SŘ FAČR §7 odst.1 písmeno f) inzultace rozhodčího navrhuje STK k projednání DK disciplinární přečin s návrhem na uložení disciplinárního trestu dle DŘ § 69. viz. http://www.ofsprerov.cz/

Příští zasedání STK: dne 7. 11. 2018 v 17:00 hod

 

Disciplinární komise OFS Přerov

30.října 2018

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:
Hráč:
Kubíček Jan  /FC Dukla Hranice, z.s./ č. utkání 2018714A2A1303
Stryk Tomáš  /FC Dukla Hranice, z.s./ č. utkání 2018714A2A1303

Oddíl:
FC Dukla Hranice, z.s. ID 7140141 – viz ZOU, utkání č. 2018714A2A1303

Zasedání DK se uskuteční dne 31. 10. 2018 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

trenink.jpg

TJ So Černotín - FC Dukla Hranice

13.kolo neděle 28.října 2018 v 14,30 hod

cernotin_6.jpg         vs.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

nedohráno za stavu 2 : 0 (0:0)

 Zápis o utkání:

 

Zasedání Vv OFS Přerov č. 22

9.října 2018

FAČR

Mimořádná finanční podpora z vlastních zdrojů FAČR V roce 2018 je přímá finanční podpora FAČR poskytována členským klubům formou úhrady nákladů za rozhodčí a delegáty s výjimkou klubů profesionálních soutěží. Protože by u některých klubů došlo změnou systému podpory k jejímu snížení oproti původně schválenému modelu, bylo FAČR rozhodnuto o poskytnutí mimořádné finanční podpory těmto klubům. Výše finanční podpory pro příslušný klub byla stanovena jako rozdíl mezi podporou vypočtenou dle rozhodnutí VH FAČR 2017 a nákladů na rozhodčí a delegáty příslušného klubu za rok 2017 s přihlédnutím k reálnému vývoji nákladů v roce 2018. Finanční podpora bude klubům odeslána z transparentního účtu FAČR v Komerční bance do 15.10.2018. Tuto mimořádnou finanční podporu nebude nutné vyúčtovat FAČR

Příští zasedání VV se uskuteční 13. 11. 2018 v 16:30 hod. v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

FC Dukla Hranice - So Křenovice

12.kolo sobota 20.října 2018 ve 14,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs.jpg            krenovice.jpg

3 : 0 (2:0)

Sponzor MU: Bezpečnostní agentura SMOOS s.r.o.

               V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Křenovice. Dukla se ze začátku trochu hledala, ale po 10 min převzala iniciativu a vytvořila si 3 velké šance ke skórování, které se nepodařilo využít. Převahu Dukla přetavila v gól až v 36. min, kdy Schwarz přehodil brankáře. Ve 43. min Dukla zvýšila skóre, kdy po střele Balka dorážel Kubíček J. Dukla ve druhém poločase pokračovala v nasazení, ale ani střela do prázdné branky či samostatný únik nevedly k navýšení skóre. To se nakonec podařilo až v 89. min, kdy střelu Nezvala dorazil do prázdné branky Peňáz. Dukla tak doma zvítězila po 6 v řadě a zůstává na předních příčkách tabulky.

Zápis o utkání:

 

OFS hledá nové rozhodčí

19.října 2018

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci se kontaktujte  u garanta KR OFS pana Mgr. Petra Caletky, tel.: 774 956 276 nebo sekretáře KR OFS pana Bc. Josefa Zavřela, tel.: 606 022 986.

 

Zápis STK OFS č. 11

10.října 2018

Upozornění STK
STK upozorňuje oddíly, aby ihned po zápase nahlásili rozhodčímu všechna zranění, která se stanou během utkání.
Příští zasedání STK: dne 17. 10. 2018 v 17:00 hod

 

FC Dukla Hranice - TJ So Polkovice

10.kolo sobota 6.října 2018 v 15,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs.jpg            polkovice_1.jpg

3 : 3 (2:1) PK 4:3

Sponzor MU: pplk.v.v.Mgr. Miroslav Raindl. MU je v Den ČSLA (6.10.) Vojáci v záloze zdraví Den ČSLA

                V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Polkovice. Dukla se dostala v 5. min do dobré šance, ale laxním zakončením zůstalo skoré 0:0. Poté převzali iniciativu hosté, ale bez gólového efektu, kdy jejich největší šance skončila na břevnu. Dukla na situaci zareagovala střídáním a následně zlepšenou hru dokázala využít v 32. min po samostatné akci a pěkné střele zpoza šestnáctky Schwarzem. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná a na každé straně padl 1 gól, když nejprve ve 40. min hosté srovnali a ve 42. min Dukla skórovala Poláčkem, který zakončil po centru Balka nůžkami. Vyrovnaný zápas pokračoval i ve druhém poločase. Hostům se podařilo vyrovnat v 66. min po samostatném úniku. V 74. min po faulu domácích hosté zahrávali pokutový kop, kterým otočili skóre na svojí stranu. Dukla nesložila zbraně a po samostatné akci v 76. min byl faulován Poláček v pokutovém území, který penaltu s přehledem proměnil a srovnal na 3:3. V 85. min mohli hosté skórovat, ale proti byl vynikajícím zákrokem domácí brankář Talapka. Utkání nakonec rozhodli pokutové kopy, ve kterých byla lepší Dukla a zvítězila tak 4:2.

Zápis o utkání

 

Mimořádná finanční podpora z vlastních zdrojů FAČR

5.října 2018

Dle rozhodnutí VH FAČR v roce 2017 měla být vyplacena podpora členským klubům na základě počtu členů a hráčů, jež uhradili členské příspěvky pro 2018 v řádném termínu. Dle platné metodiky MŠMT pro rok 2018 není možno dotační prostředky MŠMT poskytnout členským subjektům tj. sdruženým a pobočným spolkům.

V roce 2018 je proto přímá finanční podpora FAČR poskytována členským klubům formou úhrady nákladů za rozhodčí a delegáty s výjimkou klubů profesionálních soutěží.

Protože by u některých klubů došlo změnou systému podpory k jejímu snížení oproti původně schválenému modelu, bylo FAČR rozhodnuto o poskytnutí mimořádné finanční podpory těmto klubům.

Výše finanční podpory pro příslušný klub byla stanovena jako rozdíl mezi podporou vypočtenou dle rozhodnutí VH FAČR 2017 a nákladů na rozhodčí a delegáty příslušného klubu za rok 2017 s přihlédnutím k reálnému vývoji nákladů v roce 2018.

Věříme, že tento krok FAČR přispěje k vylepšení finanční situace spolků, které se zejména starají o rozvoj mládežnického fotbalu.

Finanční podpora bude klubům odeslána z transparentního účtu FAČR v Komerční bance do 15.10.2018. Tuto mimořádnou finanční podporu nebude nutné vyúčtovat FAČR.

 

MŠMT - MŮJ KLUB 

5.října 2018
MŠMT - MŮJ KLUB - Výzva k podávání žádostí o neinvestiční dotace na podporu sportovních klubů

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo Výzvu k podávání žádostí o neinvestiční dotace na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot.

Od 8. října bude spuštěn IS-SPORT (https://is-sport.msmt.cz/) pro podávání žádostí, nejzazším termínem pro podání žádosti ve Výzvě MŮJ KLUB 2019 je 31. října 2018.

Podrobnosti včetně základních podmínek Výzvy najdete níže v příloze.

MŠMT - MŮJ KLUB - Výzva k podávání žádostí o neinvestiční dotace na podporu sportovních klubů

.

FC Dukla Hranice - TJ Haná Měrovice

9.kolo neděle 30.září 2018 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs.jpg           merovice.jpg

6 : 4 (4:3)

Sponzor MU: TAXI DEMAK – Spolehlivost – Dochvilnost – Bezpečí - Jistota

             V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Haná Měrovice. Dukla vstoupila do utkání aktivně a v 9. min Poláček dloubáčkem našel Sedláčka a ten střelou po zemi dal na 1:0. Dukla zvýšila ve 20. min, kdy po kombinaci Balko, Poláček skoroval Nezval. Hosté, kteří dosud hráli převážně bez míče, po chybě domácího brankáře snížili ve 25. min na 2:1. Dukla hned z následujícího útoku zvýšila po akci Hudečka, který odcentroval na Poláčka a ten skoroval hlavou na 3:1. Dukla pokračovala v aktivitě a v 31. min skoroval Balko přízemní střelou. V 33. min hosté skorovali přímou střelou ze standardní situace zpoza šestnáctky a snížili na 4:2. Dukla se poté nechala zatlačit a hosté to využili v 39. min po rohovém kopu na 4:3. Ve druhém poločasu začala Dukla aktivně a chtěla co nejdříve navýšit skoré, ale řadou nepřesností se jí to nedařilo. Uklidnění přišlo v 79. min, kdy po faulu na Poláčka sám postižený skoroval na 5:3. Hosté následně zahrávali rohový kop a přímo z něj přehodili chybujícího brankáře a snížili na 5:4. Dukla z následné samostatné akce Nezvala v 83. min zvýšila na 6:4 a tímto výsledkem i utkání skončilo. Dukla tak zvítězila doma po 4 za sebou.

Zápis o utkání.

 

SK Bochoř - FC Dukla Hranice

15.kolo pátek 28.září 2018 v 15,30 hod.

bochor.jpg          vs.jpg            dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 2 (1:1) PK 4 : 3

Zápis o utkání.

 

Zápis DK OFS č. 8

26.září 2018

Žádost o prominutí zbytku trestu
č.j.19 - 18/19 Žádost o prominutí trestu
Projednán: Hýža Bedřich – FC Dukla Hranice, z.s.
Rozhodnutí DK: DR2018178754. Žádosti se nevyhovuje, DŘF § 41. Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1  Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

Okresní sotěž – muži
č.j. 20 - 18/19 7.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
FC Dukla Hranice, z.s. ID 7140141 – oddíl. Porušení povinností pořádajícího klubu Rozhodnutí DK: DR2018178783. Odpovědný za disciplinární přečin DK ukládá disciplinární trest za porušení DŘF § 65 čl.1 písmeno c) peněžitou pokutu ve výši 500 Kč. Uloženou peněžitou pokutu je klub povinen uhradit nejpozději ve lhůtě splatnosti sběrné faktury, DŘF § 20 čl. 6. Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1 Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

TJ So Tovačov "B" - FC Dukla Hranice

8.kolo v sobotu 22.září 2018 v 15,30 hod.

tovacov.jpg      vs.jpg           dukla-znal-kul.bar..jpg

4 : 0 (1:0)

Zápis o utkání.

 

Zápis STK OFS č. 8

19.září 2018

OS mužů
Utkání FC Dukla Hranice, z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš: Podán protest ze strany Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš.
Poplatek za protest ve výši 1000,- Kč bude oddílu načten na sběrný účet.
STK předává protest k řešení do DK. Rozhodčí p. Martin Odstrčil se předává k řešení do KR.

Upozornění STK
STK upozorňuje na změny v Soutěžním řádu, Disciplinárním řádu a Procesním řádu. Všechny tyto dokumenty jsou ke stažení na stránkách www.fotbal.cz.
Příští zasedání STK: dne 26. 9. 2018 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS č. 7

19.září 2018

Okresní soutěž – muži
7.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Projednán: Hýža Bedřich  – FC Dukla Hranice, z.s. 2 x ŽK = ČK – 1x nesportovní chování – zmaření slibně se rozvíjející akce podražením soupeře v souboji o míč v nepřerušené hře mimo PÚ + 1x nesportovní chování – bezohledné strčení soupeře v přerušené hře s použitím nízké intenzity
Rozhodnutí DK: DR2018177931
vinen disciplinárním přečinem Zastavení činnosti na 2 SU nepodmíněně od 19.9.2018, DŘF §43 čl.1
Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1 Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

Na základě rozhodnutí STK ze dne 19.9.2018 o předání protestu do DK.
DK předvolává k podání vysvětlení hlavního pořadatele FC Dukla Hranice, z.s. pana Sýkoru Martina (ID 83100611) a vedoucího družstva Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš pana Stískala Petra (ID 88011016) na zasedání DK ve středu 26.9.2018 na 17:30 hod.

 

FC DUKLA Hranice - TJ So Vlkoš

7.kolo sobota 15.září 2018 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs.jpg              vlkos_2.jpg

3 : 2 (2:2)

Sponzor MU: Restaurace KOGA, třída 1. máje 1067, Hranice

             V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla vedoucí mužstvo z Vlkoše. Soupeř přijel s agresivní taktikou, ale Dukla se nenechala vyprovokovat a odměnou jí byl vedoucí gól, když ve 12. min Balko odcentroval na Poláčka, který hlavou dal pod sebe a Nezval úspěšně nohou zakončil. Dukla si držela herní převahu, ale ve 24. min hosté srovnali, když z ojedinělé střely z 20 m prostřelili domácího brankáře. Dukla se nepoložila, pokračovala ve své hře a v 33. min opět vedla po centru Kubíčka M. z vlastní půlky na Poláčka, který přehodil vyběhnutého brankáře. V 36. min došlo pro Duklu k šoku, když malá domů prošla domácímu brankáři pod nohou a bylo srovnáno na 2:2. Hosté pak převzali herní iniciativu, ale bez výrazné šance. Ve 47. min byl po druhé žluté vyloučen hostující hráč. Přesto se hosté dostali ke standardce z hranice šestnáctky, kdy Duklu skvělým zákrokem podržel domácí brankář. Dukla poté zpřesnila hru a odměnou jí byl gól v 72. min, kdy centr Stryka hlavou zužitkoval Kubíček M. Dukla se nadále snažila držet míč na svých kopačkách, což se podařilo a zvítězila 3:2, čímž prodloužila svou vítěznou sérii na 5 zápasů v řadě.

Zápis o utkání.

 

Ze zápisu STK OFS č. 7

12.záčí 2018

SK Říkovice, z.s.
1) Utkání 7. kola TJ Sokol Polkovice, z.s. – SK Říkovice, z.s. se odehraje v neděli 16. 9. 2018 v 15:30 hod. na hřišti v Říkovicích.
2) Poplatek ve výši 250,- Kč bude odečten

Upozornění STK
STK upozorňuje oddíly hrající OS mužů na znění SŘ FAČR § 14 čl. 6, po uložení disciplinárního trestu vyloučení družstva KMK Zubr Přerov, z.s. ze soutěže se všechny dosavadní výsledky anulují. STK upozorňuje oddíl Sokol Horní Nětčice, aby postupoval po anulaci výsledků KMK Zubr Přerov, z.s. o úhradě cestovného podle RS 2018/2019 čl. 48.2.

Příští zasedání STK i DK: dne 19. 9. 2018 již v 15:30 hod

 

Školení a doškolení trenérů licence "B"

11.září 2018

Kde: Olomouc – v sídle KFS – Na Střelnici 39

1. Část 30. 11. – 02. 12. 2018
2. Část 14. 12. – 16. 12. 2018
3. Část 04. 01. – 06. 01. 2019
4. Část – termínově bude upřesněno
5. Část – Závěrečné zkoušky – 22. 2. – 24. 2. 2019

Částky za školení:

Licence ,,B“ - 4 000 Kč,      - doškolení „B“ licence – 400 Kč

Doškolení proběhne v neděli 20. 01. 2019 - (Olomouc – v sídle KFS – Na Střelnici 39)

 

SK Říkovice - FC Dukla Hranice

6.kolo Neděle 9.září 2018 v 16,00 hodin

rikovice.jpg           vs.jpg           dukla-znal-kul.bar..jpg

0 : 3 (0:0)

                                     V 6 kole podzimní části Okresní soutěže zajížděla Dukla na hřiště Říkovic. Nutno podotknout, že zápas se odehrával na velmi hrbatém a nekvalitním terénu. V prvním poločase při herní převaze hostů se skóre nezměnilo. Do druhé půle hráči Dukly zpřesnili kombinaci a výsledkem byly dva rychlé góly. Po rychlé individuální akci z levého křídla se prosadil Nezval a následně svým devátým gólem v soutěži se z pokutového kopu nemýlil Poláček. V 76 minutě se ještě blýskl gólově Balko přízemní střelou. Díky velmi dobře chytajícímu Talapkovi poprvé Dukla udržela čisté konto a v příštím domácím zápase se utká o první místo v tabulce s hráči Vlkoše.

Zápis o utkání.

 

Ze zasedání VV OFS č. 21

28.srpna 2018

Společenský večer OKFS 2018 

Olomoucký krajský fotbalový svaz ve spolupráci s jednotlivými okresními fotbalovými svazy uskuteční 3. ročník společenského adventního večera v sále BEA centrum dne 23. 11. 2018. V rámci Adventního večera bude oceněno z každého OFS 10 dlouholetých zasloužilých funkcionářů za jejich podíl na rozvoji fotbalu v Olomouckém kraji. Účast na společenském večeru bude zajišťovat každý OFS.

Oddíly OFS Přerov mohou nahlásit případné dlouholeté funkcionáře na ocenění za jejich podíl na rozvoji fotbalu. VV bude přijímat návrhy na ocenění zasloužilých členů fotbalových oddílů do 20. 9. 2018. Návrhy, které budou shromažďovány na sekretariátu OFS a budou projednány na zasedání VV v měsíci říjnu.

VV OFS ihned poté nahlásí jména 10 dlouholetých zasloužilých funkcionářů. Formuláře ohledně oceněných s jejich krátkým fotbalovým životem budou zaslány na Olomoucký krajský fotbalový svaz. Předseda s těmito lidmi projedná účast na tomto Společenském večeru. Z každého OFS se počítá z účastí cca 50 lidí + 10 oceněných funkcionářů.

VV OFS Přerov osloví další funkcionáře oddílů z účastí na tomto společenském večeru, kde budou reprezentovat náš okres. Pro zajištění účasti vybraných zástupců našeho okresu bude připraven autobus.

Činovníci, kteří dostali plaketu Dr. Jíry, nebudou nominováni na ocenění, ale budou na slavnostní večer pozváni. Členové komisí OKFS budou rovněž pozváni zvlášť.

 

FC Dukla Hranice - FK Potštát

5.kolo  sobota 1.září 2018 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg         vs.jpg           potstat.png

5 : 1 (3:1)

Sponzor MU: Fanoušci a příznivci Dukly Hranice

             V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Potštátu. Již ve 2. min. využil centr Hudečka hlavou Poláčeķ. V 15. min. mohl Potštát vyrovnat, ale domácí brankář Talapka vyrazil míč mířící k tyči nohou, kde odražený míč získal Poláček, který z poloviny hřiště nádherně přeloboval hostujícího brankáře a Dukla vedla 2:0. Potštát snížil ve 34. min. po špatném odkopu domácího obránce. Dukla se nenechala zatlačit a ve 44. min po kombinaci zvýšil Balko na 3:1. Do druhého poločasu vstoupila Dukla koncentrovaně a v 55. min. rozehrál Balko nepřímý kop v malém vápně na Schwarze, který zvýšil na 4:1. Poté Potštát zvýšil aktivitu, kterou ale v 70. min. uťal hlavou Kubíček J. po centru Schwarze. Zbývající část zápasu se jen dohrála a Dukla zaslouženě zvítězila 5:1.

Zápis o utkání.

 

První část finanční podpory odeslána do klubů

30.srpna 2018

V souvislosti s realizací Finanční podpory FAČR v roce 2018 byly dnes vystaveny dobropisy sběrných faktur v IS FAČR v celkové hodnotě 57 mil. Kč.

První část plateb (ve výši 40 mil. Kč) byla odeslaná těm klubům, které neměly žádné závazky vůči FAČR a měly správně vyplněný bankovní účet prostřednictvím transparentního účtu KB 115-4747340247/0100.

Další část bude odeslána po opravě/vyplnění bankovních účtů v následujících dnech. V této záležitosti budou jednotlivé kluby kontaktovány odpovědnými pracovníky FAČR.

Zároveň vás chceme upozornit, že uzávěrka žádostí pro kluby, kterých se týkají jednotlivé programy finanční podpory FAČR, je 20. 9. 2018.

Oddělení finanční podpory FAČR

 

Zápis STK OFS č. 5

29.srpna 2018
Utkání 4. kola FK Brodek u Přerova ,z.s. „B“ – Sokol Křenovice, z.s.:

Hosté se nedostavili k utkání. STK předává dle SŘ FAČR §7 čl. 1D oddíl Sokol Křenovice, z.s. k dořešení do DK s návrhem udělení disciplinárního trestu dle DŘ FAČR §56 čl.4 a RS OFS Přerov čl. 42.4.

 

Zápis STK OFS č. 4

22.srpna 2018

Odhlášení družstva KMK Zubr Přerov, z.s. z OS mužů
Dne 20.8.2018 přišlo na sekretariát OFS Přerov oznámení o odhlášení družstva mužů z OS mužů ze SR 2018/19. V souladu se SŘ FAČR § 7 Sportovně technické komise, odst. 2, STK navrhuje k projednání disciplinární přečin odhlášení družstva členského klubu ze soutěže s návrhem uložení disciplinárního trestu dle DŘ FAČR § 38 odst. 1,3 vyloučení družstva ze soutěže. Dále v souladu s RS OFS Přerov 2018/19 dle čl. 48.1 Úhrada za vystoupení družstva, STK navrhuje udělení pořádkové pokuty ve výši 10 000,- Kč.
Oddíly hrající OS mužů, které mají hrát s oddílem KMK Zubr Přerov, z.s. mají volný los.

 

TJ So Soběchleby - FC Dukla Hranice

4.kolo neděle 26.srpna 2018 v 10,00 hod.

sobechleby.jpg             vs.jpg              dukla-znal-kul.bar..jpg

3 : 3 (2:1) PK 3 : 4

               Ve 4. kole zajížděla Dukla k nedělnímu zápasu do Soběchleb, kde pod taktovkou hlavního rozhodčího Martina Odstrčila sehrála vyrovnané utkání. Richard Poláček dal v podzimní části soutěže již druhý hattrick, když skóroval v 5, 47 a 51 minutě. Po poločase 2:1 Dukla přidala na výkonnosti a od 51 minuty vedla 2:3. V 80 minutě skóroval podruhé Zdeněk Ferenc a srovnal výsledek na konečných 3 : 3. Za vyrovnaného výsledku se kopali penalty, kdy měla Dukla větší štěstí a na pokutové kopy vyhrála 3 : 4 a tak si z venku přivezla dva zasloužené body.

Zápis o utkání.

 

Ze zápisu VV OFS č. 20

7.srpna 2018

 • Kalendář KFSOL na rok 2019 - do 20. září 2018 mají oddíly možnost poslat fotografie z okresních utkání do kalendáře KFSOL na rok 2019,
 • Nosítka včetně lékárniček pro oddíly z našeho okresu, které ještě tyto sady neobdržely budou k dispozici do konce měsíce srpna.
 • Obsazovací úsek rozhodčích má i v SR 2018/2019 v kompetenci předseda OFS Přerov pan Mgr. Páral.
 • Od 10. 8. 2018 si oddíly budou moci vyzvednout objednané Rozpisy soutěží na sekretariátu OFS Přerov, Petřivalského 1.
 • Měsíc náborů – v září by se měl opět uskutečnit Měsíc náborů, budou osloveny oddíly, které by měli zájem tuto akci uspořádat.
 • Příští zasedání VV se uskuteční 28. 8. 2018. Místo a čas bude upřesněn

 

Flames Sportive - fotbalový klub v Nairobi

19.srpen 2018

Flames Sportive je fotbalový klub, který dává šanci dětem v Nairobi. Pro místní děti je fotbal vše, díky němu se stávají sami sebou, je pro ně cestou jak uniknout do světa dětí..

Klub a hráči jsou součástí ligy, ve které hraje téměř 30 tisíc dětí a mládeže. Není možné zajistit kvalitní podmínky a materiál pro všechny, hráči často hrají bez bot, dresů nebo s nekvalitním míčem. Jakýkoliv dar je pro klub pomocí.

Pokud máte doma staré kopačky, míče, starší dresy, stulpny atd. ozvěte se na tel.: 732 838 773 nebo e-mail: radkapospisilova1@seznam.cz

 

FC Dukla Hranice - TJ So Drahotuše

3.kolo OS 18.srpna 2018 v 16,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs.jpg            drahotuse_1.jpg

5 : 0 (3:0)

Sponzor MU: MEDIASTEEL – Miroslav RAINDL ml.  http://mediasteel.cz/

                       V dalším kole podzimní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Drahotuš. Již ve 4. min. využil centr Schwarze hlavou Hýža. Dukla měla herní převahu, kterou se podařilo ve 25. min. využít pěknou kombinací několika hráčů od vlastní šestnáctky a zakončujícím Schwarzem. Ve 33. min. došlo k navýšení skóre na 3:0 Hudečkem, který zakončil akci Balka a Schwarze. Na začátku druhého poločasu podnikl Nezval samostatnou akci s přesným zakončením a navýšením na 4:0. V 60. min. po přihrávce Hudečka zvýšil Balko. Dukla poté polevila a následné šance Drahotuš pochytal s přehledem J. Kubíček. Další šance Dukly pochytal brankář hostí a tak skóre zůstalo 5:0 pro Duklu.

Zápis o utkání.

 

Proces financování spolků FAČR na rok 2018 zahájen

17.srpna 2018

FAČR informuje, že úhrady dobropisů sběrných faktur za organizaci soutěže budou probíhat v období od 21. 8. do 31. 8. 2018. Tato forma podpory bude probíhat automaticky bez vaší součinnosti. 

V případě nejasností či dotazů v oblastí žádostí o finanční podporu v IS FAČR se prosím obracejte:

 • v rámci technické podpory na Nikolu Kandoussi

e-mail: nikola.kandoussi@mibcon.cz, telefon: +420 774 046 943

 • v rámci metodické podpory na Andreu Hořejší

e-mail: dotace@fotbal.cz, telefon: +420 604 555 665

Přímé financování - úhrada nákladů na rozhodčí a delegáty

 • 1. pololetí 2018 – automatické vystavení dobropisů sběrných faktur v IS FAČR a následné proplacení částek klubům (do 31. 8. 2018) 
 • 2. pololetí 2018 – sběrné faktury na kluby již nebudou obsahovat náklady na rozhodčí a delegáty (mimo 1., 2. ligu a Juniorskou ligu) 

Více informací zde

 

Zasedání STK OFS č. 3

15.srpna 2018

Změna pořadatelství: OS mužů
TJ Sokol Polkovice, z.s.
1) Utkání 5. kola TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. se odehraje v neděli 2.9.2018 v 16:00 hod. na hřišti TJ Sokol Soběchleby.
2) Poplatek nebude odečten

Změny termínů utkání: OS mužů
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
1) Utkání 10. kola Tělovýchovná jedota Sokol Soběchleby, z.s. – Sportovní klub Bochoř, z.s. se odehraje v neděli 7.10.2018 v 15:00 hod. (namísto 7. 10. 2018 v 10:00 hod.).
2) Poplatek nebude odečten

ROZHODNUTÍ STK
Finále poháru FAČR OFS Přerov mezi oddíly Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s. a FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. se uskuteční ve středu 19. 9. 2018 v 17 hodin na hřišti ve Vlkoši.

 

TJ So Hustopeče "B" - FC Dukla Hranice

2.kolo OS 11.srpna 2018 v 17,00 hod.

hustopece.jpg             vs.jpg            dukla-znal-kul.bar..jpg

9 : 3 (7:2)

Zápis o utkání.

 

Zápis STK OFS Přerov č.2

8.srpna 2018

Změna pořadatelství: OS mužů
TJ Sokol Polkovice, z.s.
1) Utkání 12. kola TJ Sokol Polkovice, z.s. - KMK Zubr Přerov, z.s. se odehraje v sobotu 20.10.2018 v 14:30 hod. na hřišti KMK Zubr Přerov.
TJ Sokol Polkovice, z.s.
1) Utkání 11. kola TJ Sokol Polkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. se odehraje v sobotu 13.10.2018 v 15:00 hod. na hřišti TJ Haná Měrovice.
TJ Sokol Polkovice, z.s.
1) Utkání 14. kola TJ Sokol Polkovice, z.s. - TJ Sokol Černotín, spolek se odehraje v sobotu 3.11.2018 ve 14:00 hod. na hřišti TJ Sokol Černotín.

Změny termínů utkání: OS mužů
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s.
1) Utkání 12. kola Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s. – Sokol Horní Nětčice, z.s. se odehraje v neděli 21.10.2018 ve 14:30 hod. (namísto 21. 10. 2018 v 15:00 hod.).
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s.
1) Utkání 14. kola Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s. – FK Brodek u Přerova, z.s. „B“ se odehraje v neděli 4.11.2018 ve 14:00 hod. (namísto 4. 11. 2018 v 15:00 hod.).
KMK Zubr Přerov, z.s.
1) Utkání 3. kola KMK Zubr Přerov, z.s. – FK Brodek u Přerova, z.s. „B“ se odehraje ve středu 29.8.2018 v 17:00 hod. (namísto 18. 8. 2018 v 16:30 hod.).
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
1) Utkání 6. kola TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. “B“ - TJ Sokol Černotín, spolek se odehraje v neděli 9.9.2018 v 13:30 hod. (namísto 8.9.2018)

Nařízení STK
Utkání 15. kola OS mužů se odehrají v pátek 28.9.2018 v 15:30 hod. Všechna utkání 9. kola OS mužů se odehrají v neděli 30.9.2018 v 15:30 hod.

.

Rozdělení dotací MŠMT

8.srpna 2018

V pondělí 6.8. se uskutečnil v Olomouci seminář s Finančním ředitelem FAČR p.Kabelkou, na kterém jsme byli informováni o letošním rozdělení dotací z MŠMT.

Základní shrnutí je následující:
        Částka určené pro kluby byla výrazně navýšena, ale požadavky na rozdělení a vyúčtování ze strany MŠMT bohužel rovněž
Aby bylo vyhověno všem požadavkům MŠMT, hledala se co nejjednodušší a nejtransparentnější cesta z hlediska přidělení a hlavně vyúčtování.
      Veškeré dotace pro kluby z MŠMT budou letos „investovány“ do hnutí prostřednictvím úhrad nákladů za rozhodčí a delegáty.
To znamená že VŠECHNY náklady za rok 2018 za rozhodčí a delegáty v soutěžích (kromě 1.a 2.ligy) nebudou již součástí sběrných faktur a oddíly je nebudou platit. – platit se bude pouze za úkony jako poplatky komisí, pokuty, za přestupy apod.

         Náklady za rozhodčí za jarní část soutěží 2017/2018 budou oddílům vráceny. Oddílům budou nejdříve zaslány dobropisy (každý měsíc zvlášť) a poté budou částky zaslány na účet.. Zkontrolujte si prosím své kontakty v IS FAČR a případně doplňte číslo účtu, aby vám peníze mohly přijít.
Podrobná prezentace rozdělení prostředků z MŠMT bude zveřejněna na webu FAČR

 

FAČR spustila licenční systém neprofesionálních klubů

8.srpna 2018

Pro kluby z neprofesionálních soutěží byl na začátku srpna spuštěn licenční systém, který na základě objektivních kritérií ohodnotí fungování klubu příslušným stupněm kvality od nejnižší grassroots úrovně, přes bronzovou, stříbrnou, až po nejvyšší zlatou úroveň.

Nově spuštěný systém pro neprofesionální kluby je rozdělen do sedmi částí, z nich šest je bodově hodnoceno. Sekce SOUTĚŽE hodnotí počet týmů klubu zapojených do soutěží FAČR, kritérium POČET HRÁČŮ počítá každého jednotlivého hráče klubu, sekce TRENÉŘI hodnotí počet aktivních trenérů, ale i jejich dosažené trenérské vzdělání, v části INFRASTRUKTURA budou kluby zadávat údaje o sportovištích a zázemí, které mají k dispozici, AKCE A AKTIVITY bodují doplňkovou činnost klubů, jako jsou kempy pro děti, turnaje, náborové akce nebo vzdělávání trenérů, poslední kritérium SPOLUPRACUJÍCÍ SUBJEKTY pak hodnotí, jak aktivní je klub ve spolupráci například s místní samosprávou, školami a dalšími subjekty.

,,Snažili jsme se systém nastavit tak, aby byl co nejspravedlivější a dokázal objektivně ukázat, jak který klub funguje. To mohou ocenit i samotné kluby a využít systém k dalšímu zlepšování jejich činnosti, aby se dostaly na vyšší úroveň hodnocení. Systém může sloužit i ke zdravému soutěžení mezi kluby, ale zároveň i jako přehled o klubech pro veřejnost. Vyplnění nebude pro kluby nijak složité, v prostředí IS systému na to stačí zástupci klubu přibližně 20 minut, povinné vyplnění bude vždy do konce srpna daného roku, aktualizace údajů pak bude možná vždy v zimní přestávce daného ročníku," přiblížil důvod spuštění a fungování systému Michal Blažej z Grassroots oddělení FAČR, jeden z tvůrců systému.

,,Licenční systém neprofesionálních klubů byl jedním z dalších důležitých bodů strategického plánu FAČR do roku 2020, který jsme poprvé prezentovali na 1. Národní Grassroots konferenci v roce 2016, a který se podařilo v poslední době přivést k životu. Jeho vývoj trval delší dobu, ale věříme, že splní to, co od něj očekáváme a bude jedním z nástrojů, který bude pomáhat zlepšovat fungování našich klubů, které jsou základním stavebním kamenem fotbalu. Tento náš krok byl velmi kladně hodnocen i ze strany UEFA, která podobné hodnocení provádí pro jednotlivé asociace a my jsme se z tohoto jejich systému také částečně inspirovali," doplnil Otakar Mestek, vedoucí Grassroots oddělení FAČR.

Licenční systém neprofesionálních klubů mohou vyplnit zástupci klubů, kteří mají přidělenu roli administrátora v IS systému FAČR, přehled hodnocených klubů je pak veřejný.

VSTUP DO SYSTÉMU ZDE...

.

Zasedání STK OFS Přerov č. 1

1.srpna 2018

Veškeré změny termínů a hlášenky budou zobrazeny v Informačním systému FAČR na adrese https://is.fotbal.cz/

Sportovní klub Bochoř, z.s.
1) Utkání 13. kola TJ Sokol Sportovní klub Bochoř, z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš se odehraje v neděli 28.10.2018 ve 14:30 hod. (namísto 28. 10. 2018 v 15:00 hod.).
2) Poplatek nebude odečten
FK Potštát, z.s.
1) Utkání 4. kola FK Potštát, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. „B“ se odehraje v sobotu 25.8.2018 v 17:30 hod. (namísto 25.8.2018 v 16:30 hod.)
2) Poplatek nebude odečten
FK Brodek u Přerova, z.s.
1) Utkání 9. kola FK Brodek u Přerova, z.s. „B“ - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ se odehraje v neděli 30.9.2018 v 15:30 hod. (namísto 29. 9. 2018).
2) Poplatek nebude odečten


Žádost o změnu termínu v IS, poplatky
Žádosti o změnu termínu se budou provádět v IS. Po dohodě obou klubů dojde ke schválení
žádosti STK. STK rozhodla dle SŘ § 10 přílohy č. 2 – Poplatky, lhůty a jiné modifikace o výši
poplatku takto:
a) Poplatek ve výši 250 Kč uloží-li se dohoda do IS méně než 17 dní před původně stanoveným
termínem utkání
b) Poplatek ve výši 500 Kč uloží-li se dohoda do IS méně než 10 dní před původně stanoveným
termínem utkání.

Změna termínové listiny SR 2018 - 19 jarní část:
Z důvodu změny termínové listiny FAČR Řídící komise pro Moravu SR 2018-19 jarní část a změnu jarní části termínové listiny SR 2018-19 soutěží řízených O KFS, STK OFS Přerov provádí změnu jarní části termínové listiny SR 2018-19 soutěží řízených OFS Přerov za účelem sjednocení soutěžních kol a začátků mistrovských utkání. Změněná termínová listina bude sekretářem OFS Přerov zaslána fotbalovým klubům a bude vyvěšena na Úřední desce OFS Přerov, změny časů utkání v souladu s novou termínovou
listinou jarní části v informačním systému FAČR zabezpečí sekretář OFS Přerov.

Upozornění pro oddíly
Upozorňujeme oddíly, které mají stanovený čas utkání mimo ÚZM, aby dodržovaly stanovené hrací časy dle termínové listiny. V případě uvedení hracího času v 15:00, 16:00 hod. je např. úřední začátek dle termínové listiny v termínu 4.11.2018 stanoven již na 14:00 hod.!!! V tomto případě je potřeba, aby tyto oddíly zadaly do IS FAČR změnu termínu utkání a dodržely čas dle termínové listiny!!

 

Slovo předsedy

31.července 2018

Vážení příznivci Dukly.

Dovolte mně, aby Vás opět přivítal po krátké letní přestávce na našem částečně zrekonstruovaném stadionu. Pokud se vrátím k hodnocení jarní sezóny, tak  můžeme být velmi spokojeni. Už na zimním turnaji v Lipníku  naše omlazené mužstvo svými výkony naznačilo, že dochází ve hře k výraznému zlepšení. V jarní sezóně se to potvrdilo tím, že jsme doma neprohráli žádný zápas a venku podávali velmi dobré výkony. Věřím,  že na tyto dobré výsledky navážeme v nové velmi náročné sezóně, kdy došlo k sloučení obou skupin okresní soutěže. Přestože vedení oddílu pracovalo bez svého místopředsedy a vedoucího mužstva, tak moje velké poděkování za práci si zaslouží sekretář mužstva Martin MATUŠKA, správce stadiónu Ján MARODI, masérka mužstva Monika KULIČKOVÁ, hrající trenér Tomáš STRYK, a administrativní pracovník Karel KOŠŤÁL. Z hlediska pořadatelské služby děkuji Pavlu KELAROVI a Martinu SÝKOROVI.

V závěru Vám všem přeji příjemné sportovní zážitky.

Předseda DUKLY     Ing. Jaromír BAROŠ

 

FC Dukla Hranice - FK Brodek u Přerova "B"

Dne 4.srpna 2018 v 16,30 hod. 1. kolo OS OFS Přerov

dukla-znal-kul.bar..jpg      vs.jpg     brodek.jpg

     1 : 8 (0:4)

Sponzor: pan Dr. ALEXANDR ČERNÝ - poslanec parlamentu ČR

Zápis o utkání.

 

1. kolo Poháru FAČR a 1. kolo Poháru LION SPORT

27.července 2018

V neděli 29. července 2018 v 17:00 hod. se uskuteční 1. kolo Poháru LION SPORT

Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 4 : 2

Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. - TJ Sokol Bělotí z.s. "B" 7 : 2

TJ Sokol Domaželice, z.s. - FK Brodek u Přerova, z.s. "B" 3 : 0

Sportovní klub Bochoř, z.s. - TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.1 : 1(PK 8:9)

Do 2. kola dne 29. srpna 2018 v 16:30 hod.postupují oddíly:

TJ Sokol Soběchleby, z.s.        x  TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

TJ Sokol Skalička, z.s.              x    TJ Sokol Domaželice, z.s. 

V úterý 31. července 2018 v 17:00 hod. se uskuteční 1. kolo Poháru FAČR

Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. 0 : 0 (PK 6:5)

FK Býškovice/H. Újezd, z.s. - FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s. 2 : 8

Finále poháru FAČR - OFS Přerov se uskuteční ve středu 19. září 2018, místo bude upřesněno.

Do finále postupují oddíly

 • Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš, z.s. a
 • FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.

.

Usnesení ze zasedání VV OFS Přerov

17. července 2018

Změny v RS na SR 2018/2019 budou oddílům zaslány e-mailem.

1) Příprava zápisu o utkání

Administrátor organizátora utkání s právy pro elektronický zápis o utkání vyplní v zápise o utkání nejpozději 15 minut před úředně stanoveným začátkem utkání:

- jméno, příjmení a ID hlavního pořadatele, vedoucího mužstva a ostatních příslušníků družstva

- sestavu, čísla hráčů, jejich ID, přičemž nejvýše 7 hráčů může být uvedeno mezi náhradníky a určit v základní sestavě kapitána

Administrátor hostujícího družstva s právy pro elektronický zápis o utkání vyplní v zápise o utkání nejpozději 15 minut před úředně stanoveným začátkem utkání:

- jméno, příjmení a ID vedoucího mužstva a ostatních příslušníků družstva - sestavu, čísla hráčů, jejich ID, přičemž nejvýše 7 hráčů může být uvedeno mezi náhradníky a určit v základní sestavě kapitána

2) Střídání hráčů

Počet střídajících hráčů je stanoven dle § 5 Přílohy č. 2 Soutěžního řádu takto:

 • - v mistrovském utkání OP mužů je možno střídat 5 hráčů včetně brankáře
 • - v mistrovském utkání OS mužů je možné střídat opakovaně
 • - v mistrovském utkání starších žáků je možné střídat opakovaně
 • - v mistrovském utkání mladších žáků je možné střídat opakovaně

V utkáních OS mužů, starších a mladších žáků je možno střídat opakovaně. Střídat lze pouze v přerušené hře. Hráč, který byl vystřídán, se smí v témže utkání znovu vrátit na hrací plochu a zúčastnit se další hry. Střídání se týká všech hráčů uvedených v zápisu o utkání. Všichni hráči ( i ti uvedeni v ZoU jako náhradníci ) se automaticky posuzují jako hráči nastoupivší do utkání. Střídání hráčů musí být oznámeno rozhodčímu a při přerušení hry se provede co nejrychleji, aby nedocházelo k promarňování doby hry. Hráči, kteří jdou na hrací plochu, musí být připraveni u lavičky pro příslušníky družstva v prostoru technické zóny a na hrací plochu mohou vstoupit až poté, co ji střídaný hráč opustí. Hráči, kteří z hrací plochy odcházejí, ji mohou opustit kdekoliv, tedy i na opačné straně hrací plochy, za brankou apod., ale poté se musí co nejdříve přesunout na lavičku do technické zóny, nesmí se po vystřídání zdržovat nikde okolo hrací plochy mimo technické zóny. Není omezen celkový počet střídání, ani počet střídání jednoho hráče, vyměněný hráč se může zapojit do hry kdykoliv výše uvedeným způsobem.

V posledních deseti minutách utkání OS mužů a starších žáků již nelze provádět opakované střídání, kdy lze střídat pouze standardním způsobem, nejvýše však 2 hráče, vystřídat spoluhráče mohou i ti, kteří se již předtím utkání zúčastnili. V utkání přípravek a mladších žáků lze střídat opakovaným způsobem až do konce utkání. Za správně provedené střídání, jejich počet na hrací ploše odpovídá vedoucí a trenér družstva. V případě, že rozhodčí zjistí vyšší počet hráčů z jednoho týmu na hrací ploše, hru přeruší (pokud neuplatní výhodu ve hře) a hráče, který přišel jako poslední, napomene za neoprávněný vstup na hrací plochu (vyjma utkání přípravek a mladších žáků) a vykáže ho z hrací plochy. Hru naváže NVK za neoprávněný vstup na HP, případně PVK (PK) při dalším porušení Pravidla 12. Rozhodčí nezaznamenává střídání hráčů do zápisu o utkání. Rozhodčí posoudí, zda při střídání nebyla takticky záměrně zdržována doba hry a případně záměrně promarněnou dobu hry zdržováním při střídání patřičně nastaví.

3) Systém soutěží 

OS Muži – hrají systémem každý s každým dvoukolově. První dvě družstva z OS mužů mají právo postupu do OP. Další postupy a sestupy se řídí dle RS tabulka čl. 30.1. Při nerozhodném výsledku utkání se kopou kopy z pokutové značky. 

4) Kopy z pokutové značky

Pro určení vítěze utkání v soutěžích dospělých v případě nerozhodného výsledku v řádné hrací době se budou provádět kopy ze značky pokutového kopu podle Pravidel fotbalu, a to tak, že: každé družstvo provede pět kopů. Za nerozhodný výsledek v utkání se oběma družstvům přiděluje 1 bod. Pokud po pěti kopech obou družstev bude výsledek nerozhodný, pokračují v provádění kopů ve stejném sledu další hráči družstva tak dlouho, dokud při stejném počtu kopů nedosáhne jedno z družstev o jednu branku více, než druhé; vítěznému družstvu budou do soutěžní tabulky připsány 2 body, poraženému jeden bod, přičemž v tabulce počtu vstřelených a obdržených branek bude započítáno skoré dosažené v řádné hrací době. Kopy z pokutové značky mohou provádět pouze hráči, kteří v okamžiku ukončení utkání byli na hrací ploše, nebo byli dočasně mimo hrací plochu (ošetření, úprava výstroje atd.) včetně náhradníka, který případně vystřídá zraněného brankáře.

5) Soupiska 
Soupiska družstva se vyhotovuje vždy k jednotlivé části soutěžního ročníku, a to vždy nejpozději 3 dny před zahájením jednotlivé části soutěže. Soupisku je povinen fotbalový klub mít v papírovém vyhotovení při každém mistrovském utkání a na vyzvání rozhodčího nebo řídícího orgánu soutěže ji musí předložit. Pokud soupisku klub nepředloží, rozhodčí tuto skutečnost uvedou do ZoU. 

6) Hrací dny a začátky utkání

Organizátor utkání je oprávněn navrhnout bez souhlasu soupeře řídícímu orgánu soutěže, že konkrétně vymezená soutěžní utkání odehraje v jiném termínu, než který byl stanoven pro soutěžní ročník při dodržení hracího dne (SO,NE), pokud ji však zadá do IS a ohlásí soupeři a STK elektronickou poštou, a to nejpozději 15 dnů před dnem prvního soutěžního utkání příslušné části soutěže. Takto podanou změnu je soupeř povinen přijmout. 

7) Hlášenky

Oddíly mohou uvést souhrn všech utkání na domácím hřišti, kde uplatní změny termínů v hracích dnech a časech utkání. Tyto hlášenky se vyplňují pro každé družstvo zvlášť, oddíly je vloží do IS.FAČR a zasílají tuto informaci včetně provedených změn, elektronickou poštou současně STK OFS Přerov a všem soupeřům, se kterými se utkají na domácím hřišti v těchto termínech:

 • pro podzimní část soutěže do : 20. 07. 2018
 • pro jarní část soutěže do : 08. 03. 2019

8) Disciplinární řád

Zasedání DK je vždy ve středu v zasedací místnosti v sídle OFS Přerov, Petřivalského 1, 750 02 Přerov. Mimořádně DK zasedá v úterý odpoledne, pokud je nařízeno vložené nebo odložené kolo mistrovských utkání na středu.

Jednání komise má stanovený začátek v 17:00 hod. pro členy komise, a od 17:30 hod. do 18:00 hod. pro pozvané, nebo řádně nahlášené účastníky (provinilce, zástupce FK, FO a svědky). Ohlásit se na jednání DK je možné e-mailem nejpozději do úterý do 13:00 hodin.“

 

Upozornění STK - hlášenky

13.července 2018

STK upozorňuje oddíly hrající soutěže OFS ročník 2018/19, by hlášenky pro podzimní část soutěže doručily oddílům a STK do 27.7.2018.

Hlášenky je potřeba uložit přímo do informačního systému + zaslat oddílům a STK.

 

Přehled změn souboru předpisů FAČR

9. července 2018

Na zasedání Výkonného výboru FAČR dne 28. 6. 2018 byly přijaty novely některých předpisů FAČR, a to s účinností od 1. 7. 2018 (v případě Soutěžního řádu od 28. 6. 2018). 

Přehled změn je dostupný na Úřední desce zde, kompletní znění předpisů FAČR pak též na Úřední desce zde.

 

Zápis VV OFS Přerov č, 18

4. července 2018

Partneři jednotlivých soutěží v soutěžním ročníku 2018/2019

 • JANKUSPORT Okresní přebor mužů
 • MAX SERVIS Okresní soutěž mužů
 • STAMAK Okresní přebor starších žáků
 • Ležákova autoškola Okresní přebor mladších žáků
 • SIBOM Okresní přebor – starší přípravka sk. ,,A“
 • 2K Consulting Okresní přebor – starší přípravka sk. ,,B“
 • Maka design Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,A“
 • NEPAMO Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,B“
 • KROČA Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,C“

Příští zasedání VV se uskuteční dne 17. 7. 2018 při konání letního kempu mládeže na Rusavě.

 

Nová sezóna rozlosována

4. července 2018

Na Losovacím aktivu se definitivně rozhodlo o modelu soutěží OFS Přerov v příští sezóně.

V soutěžním ročníku 2018/2019, se bude hrát:

 • Okresní přebor mužů - dvoukolově,
 • Okresní soutěž mužů - dvoukolově,
 • Okresní přebor starších žáků - tříkolově,
 • Okresní přeboř mladších žáků - dvoukolově,
 • Okresní přebo starších a mladších přípravek - dvoukolově.

Okresní přebor mužů - 14 účastníků, v Okresní soutěži mužů 16 účastníků.

Žákovských soutěží se bude účastnit celkem 22 družstev - 8 v kategorii starších žáků, 14 v kategorii mladších žáků.

Zároveň byly rozlosovány i kategorie přípravek a Pohár Lionsport a Pohár FAČR. Seznam utkání obou pohárů je zveřejněn vpravo na úřední desce.

 

FAČR informuje fotbalové hnutí o vývoji financování fotbalu

4. července 2018

            FAČR informuje o aktuálním stavu financování českého fotbalu. Asociace ani jiné sportovní svazy a spolky nemohou v tuto chvíli z rozhodnutí MŠMT bohužel přeposílat finanční prostředky do nižších pater fotbalového hnutí. FAČR tak velmi intenzivně celou situaci řeší a koordinuje aktivně svůj postoj i postup v celé věci s ostatními sportovními svazy.

V týdnu od 25. do 29. června proběhne na toto téma jednání MŠMT a následně dojde k osobnímu setkání předsedy FAČR Martina Malíka s ministrem školství, mládeže a tělovýchovy, Robertem Plagou. Na základě těchto dvou akcích dojde následně k rozhodnutí, jakou formou bude moci FAČR distribuovat finanční prostředky do hnutí.

„Situace je v tomto směru neúnosná, máme více než 330 tisíc členů a v tomto směru také i obrovskou zodpovědnost. Chci fotbalové hnutí ujistit v tom, že udělám maximum možného proto, aby již v nejbližších dnech bylo jasno kdy a jakým způsobem budeme moci distribuovat finance do jednotlivých klubů,“ říká k aktuální situaci předseda FAČR Martin Malík.

FAČR zároveň jasně deklaruje svoji okamžitou připravenost začít ihned po konečném rozhodnutí realizovat veškeré kroky k tomu, aby finanční prostředky dorazily v nejbližším možném čase do všech pater fotbalové rodiny.

 

Vyhlášení ankety OFS Přerov za SR 2017/2018

3. července 2018

Zlatá plaketa Osobnost Přerovského fotbalu - pan Vlastimil Dobeš

Soutěž slušnosti:

 • Okresní přebor - TJ So Bělotín
 • Okresní soutěž sk."A" - So Křenovice
 • Okresní soutěž sk."B" - FK Potštát
 • Okresní přebor starších žáků - TJ Union Lověšice

Cena "Fair Play" - družstvo ml.žáků TJ So Horní Moštěnice

Nejlepší internetové stránky OFS Přerov - So Horní Nětčice

Nejlepší střelec / muži:

 • Okresní přebor - Václav Celnar / TJ So Bělotín
 • Okresní soutěž sk."A" - Petr Šimek / TJ Haná Měrovice
 • Okresní soutěž sk."B" - Radim Pokorný / FK Potštát

 

Přihlášky do SR 2018/2019

29.června 2018

VV OFS vyhodnotil stav přihlášek do soutěžního ročníku 2018/2019 s těmito závěry:

 1. OP – M 14 mužstev (dvoukolový systém),
 2. OS  – M 16 mužstev (dvoukolový systém),
 3. OP – SŽ 8 mužstev (tříkolový systém),
 4. OP – MŽ 13 mužstev (dvoukolový systém),
 5. OP – SP 22 mužstev (dvoukolový systém – dvě skupiny po 11 účastnících),
 6. OP – MP 27 mužstev (dvoukolový systém – tři skupiny – 9,9,9 účastníků),
 7. Pohár FAČR – přihlášeny 4 oddíly,
 8. Pohár LION SPORT – přihlášeno – 8 oddílů.

.

Termínová listina - podzim 2018

4. července 2018

tl-podzim-2018.jpg

 

Zařazení družstev do soutěže 2018/2019

27. června 2018

Okresní soutěž mužů OFS Přerov

1. FK Potštát, z.s. So ÚZM
2. SK Říkovice, z.s. Ne ÚZM
3. Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš Ne 15:00
4. Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. „B“ Hlášenky
5. FC Dukla Hranice, z.s. So 16:30
6. TJ Sokol Polkovice, z.s. So ÚZM
7. KMK Zubr Přerov, z.s. So ÚZM
8. Sokol Křenovice, z.s. Ne ÚZM
9. TJ Sokol Černotín, spolek Ne 16:00
10. Sokol Horní Nětčice Ne ÚZM
11. Sportovní klub Bochoř, z.s. Ne 15:00
12. FK Brodek u Přerova, z.s. „B“ So ÚZM
13. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ So ÚZM
14. Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše Ne 10:00
15. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. Ne 10:00
16. Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. Ne ÚZM