Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

Informace z volební VH OFS Přerov

24.března 2021
Dne 23.3.2021 se uskutečnila v klubu Teplo Volební valná hromada OFS Přerov. Delegáti fotbalových klubů si zvolili nový výkonný výbor:
- předseda: Mgr. Roman Páral
- členové VV OFS: Ivan Bardoň, Mgr. Petr Caletka, Jarmila Kyasová, Ing. Roman Maceček, Pavel Pumprla, Martin Skýpala
- členové RK OFS: Miroslav Hrubý, Petr Bureš, Tomáš Pindroch

 

11.jpg

.

10_edited.jpg

.

444.jpg

.

Komuniké VV FAČR per rollam

7.února 2021

        VV FAČR, s ohledem na aktuální situaci, schválil pro tento rok změnu splatnosti členských příspěvků (úprava Evidenčního a registračního řádu, viz úřední deska); s ohledem na aktuální epidemickou situaci je splatnost odložena do 15. 4. 2021 s tím, že dodatečná lhůta pro zaplacení je stanovena do 30. 4. 2021.

 

Online tréninky

1.února 2021
Online tréninky od pondělí do soboty vždy od 17:00 hod. - vhodné pro všechny kategorie
Pokud si chcete zacvičit a protáhnout tělo je tu online trénink s Honzou Kročou. Každý den kromě neděle vždy od 17:00 hod. Cvičení trvá 60 minut.

Stačí jen:

1. Stáhnout ZOOM Cloud Meetings

2. Otevřít, kliknout na JOIN a MEETING

3. Zadat číslo 869 159 7977 a heslo 6eDrKt

4. Pak už jsme spolu v místnosti....ještě dole kliknout na ikonku mikrofonu a videa, aby jsme se navzájem viděli

 

Oznámení o konání Valné hromady OFS Přerov

8.února 2021
        S ohledem na protiepidemická opatření orgánů státní správy znemožňující uskutečnění zasedání valné hromady, rozhodl Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Přerov tak, že se termín zasedáni VH OFS Přerov odkládá

na úterý 23. března 2021 od 17,00 hodin

Prezentace v 16,30 hod. na adrese: klub Teplo, Horní náměstí, Přerov.

Pořad zasedání, stejně jako ostatní záležitosti zůstávají beze změn, tedy stejné jako u svolaného původního termínu zasedání. Návrhy kandidátů musí být podány nejpozději jeden týden přede dnem konání Valné hromady – tj., do 16.3.2021, a to sekretariátu Svazu.

.

Hodnocení Dukly za podzimní část SR 2020/2021

6.listopad 2020

      Dukla Hranice, ještě v týdnu před prvním mistrovským utkáním, uskutečnila 7 hráčských příchodů. Přes nejistotu, jak bude tým spolupracovat, Dukla vyhrála první zápas vysoko 7:0. Ale počáteční euforii zchladil následný zápas, kde Dukla venku prohrála. Poté se podařilo 2 zápasy těsně vyhrát s Bochoří a v Tovačově. Přesto Dukla během 4 zápasů nenašla „vyloženého“ střelce i přes velký počet brankových příležitostí a chybějící goly se projevily zejména v dalším zápase s Polkovicemi, kdy soupeř přijel oslaben, ale Dukla nedokázala vedení udržet a prohrála. Další 2 porážky si Dukla připsala se soupeři z předních příček, kdy Dukla vstřelila jen 1 gol. Zlepšení nálady přinesl poslední zápas, kdy Dukla dokázala přivést 3 body z Říkovic.

      Největší vliv na výkony v podzimní části byla již uvedená absence střelce a že sestava byla na každý zápas jiná.

      Přesto je třeba hráčům poděkovat za přístup, kdy se zejména zvýšila účast na trénincích a jmenovitě z předvedených výkonů v zápasech je potřeba vyzdvihnout kapitána Michala Hudečka, Davida Talapku, Ondřeje Sedláčka a Dominika Hrazdila.

     Sekretář oddílu Ing. Martin Matuška

 

Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR

27.říjen 2020

     Rozhodnutí Výkonného výboru FAČR o přerušení soutěžního ročníku 2020/2021

1. Soutěžní ročník 2020/2021 se ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, jako řídícího orgánu soutěže, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod.

2. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěží oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání.

 

SK Říkovice - FC Dukla Hranice

2.kolo, neděle 11.říjen 2020 v 15,00 hod.

rikovice.jpg           vs_deleno_1.jpg           dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 2 (1:0)

 Zápis o utkání

          V 8. kole podzimní části Okresní soutěže zavítali hráči Dukly na hřiště Říkovic, doma dosud neporažených. Po prvním vyrovnaném poločase, odcházeli do šaten úspěšnější domácí, po gólu Mužíka z 34. minuty. Do druhého dějství nastoupila Dukla s odhodláním zápas otočit.  Po změně sestavy, v čele s M. Hudečkem v útoku,  došlo ve 48. minutě k vyrovnání,  které za hostující zajistil Sedláček, krásným gólem z dálky. Od této chvíle se hra Dukly rapidně zlepšila a k očekávanému obratu došlo v 59. minutě, po pěkné kombinační akci, kterou výborně zakončil M. Hudeček.  Následující minuty utkání provázela značná nervozita a k větším gólovým příležitostem nedocházelo. V závěrečné minutě neproměnil penaltu hostující Balko, i tak se z vítězství radovala Dukla a zaslouženě si odvezla tři body.

222.jpg

Opatření ve stavu nouze

13.říjen 2020

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hod.

V těchto dnech platí, že:

1. se nekonají žádná soutěžní utkání;
2. je zakázáno používat:

 • vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),
 • vnitřní sportoviště;

3. tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;
4. v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

 

TJ So Černotín - FC Dukla Hranice

9.kolo, neděle 04.říjen 2020 v 15,00 hod.

     ofs.jpg           vs_deleno_1.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

6 : 1 (1:0)

 Zápis o utkání

trenik.jpg

 

Pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu

 Platná od 24.září 2020

 1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit max. 50 diváků.
 2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
 3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
 4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2m.
 5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.
 6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
 7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2m od diváků.
 8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
 9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

 

FC Dukla Hranice - FK Brodek u Přerova "B"

8.kolo, sobota 26.září 2020 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg           vs_deleno_1.jpg           brodek.jpg

0 : 1 (0:0)

 Sponzor MU: Mgr. Miroslav Raindl, Kandidát do Senátu ČR, zastupitel, Předseda dozorčí rady

 Zápis o utkání

            V dalším domácím zápase podzimní části Okresní soutěže přivítali hráči Dukly vedoucí tým Brodek „B“.  Dukla nastoupila s odhodláním a bojovností, což se projevilo tím, že soupeře nepustila prvních 15 min na svou polovinu a sama se dostala k několika střeleckým pokusům z hranice šestnáctky, které ale byly nepřesné. Soupeř se pak snažil držet míč, Dukla chodila do rychlých brejků, ale z obou stran to bylo bez nějakého výrazného zakončení. Přesto to byl Brodek, který se v závěru poločasu mohl dostat do vedení, ale po rohovém kopu orazítkoval pouze břevno. Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu, ale byl to soupeř, kterému se v 63. min povedl ojedinělý brejk, který úspěšně zakončil. Dukla zbraně nesložila, snažila se nadále o brejky a centry do vápna, které přinášely spoustu střel a závarů, ale většinou, někdy i těsně, skončili vedle branky. Ani závěrečný tlak, kdy opět Dukla byla blízko ke vstřelení branky, ale střela opět skončila těsně vedle, vyrovnání nepřinesl a tak se ze 3 bodů radoval šťastnější soupeř.  

tren.jpg

 

FC Dukla Hranice - TJ So Polkovice

7.kolo, sobota 19.září 2020 v 15,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs_deleno_1.jpg             kopana_122.jpg

1 : 2 (0:0)

 Sponzor MU: SMOOS s.r.o. – bezpečnostní agentura Hranice

 Zápis o utkání

trenin.jpg

 

TJ So Tovačov "B" - FC Dukla Hranice

6.kolo, sobota 12.září 2020 v 16,00 hod.

tovacov.jpg            vs_deleno_1.jpg            dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 2 (1:2)

 Zápis o utkání

            V dalším zápase podzimní části Okresní soutěže zajížděli hráči Dukly na hřiště Tovačova „B“.  Předně je třeba zmínit, že Dukla přijela pouze s 11 hráči. Hned z první akce zápasu vystřelil hostující Shevchuk a Dukla se dostala do vedení. V 6. min, se po ztrátě míče uprostřed hřiště, dostali do zakončení domácí a srovnali na 1:1. Vzápětí se dostal Balko ze strany blízko k brance a střelou podél brankové čáry překvapil domácího brankáře a dostal Duklu opět do vedení. Za nedlouho se dostal Balko sám před brankáře, ale zamýšlený lob skončil vedle. Pak 2x střílel z hranice šestnáctky Hrazdil, ale střely skončily těsně vedle. Dukla nenavýšila skóre ani po dvou zakončeních Bubeníčka, kdy jednou trefil hlavou ve vyložené šanci z malého vápna brankáře a při druhé vykopával jeho střelu z brankové čáry domácí obránce. Domácí tým byl neškodný kromě pár standardek, které s přehledem jistil brankář Talapka.

Hned na začátku druhého poločasu se dostal na hranici šestnáctky ke střele Balko, ale jeho křižná střela skončila na tyči. Domácí zjednodušili hru na dlouhé balony, ale Dukla je v čele s vynikajícím Hudečkem spolehlivě likvidovala. Do velké šance se následně dostal Shevchuk, kdy přehlavičkoval vyběhnuvšího brankáře, ale hlavička skončila těsně vedle. Dále pak Shechuk utíkal ze strany sám na brankáře, ale zvolil ještě přihrávku na Balka, který už toto řešení nečekal. Díky stávajícímu skóre domácí stále cítili šanci a tak musel jednou Talapka předvést vynikající zákrok při střele ze standardky k tyči. Následně se Dukla dostala ještě k několika slibným střelám, které většinou zblokovali domácí hráči. A tak si Dukla zaslouženě odváží 3 body.

trenink.jpg

 

FC Dukla Hranice - SK Bochoř

5.kolo, sobota 5.září 2020 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg            vs_deleno_1.jpg            bochor.jpg

1 : 1 /PK 3 : 2/ (pol. 1:0)

 Sponzor MU: Pekárna WELLART v.o.s. Hranice

 Zápis o utkání

trenink.jpg

 

So Křenovice - FC Dukla Hranice

4.kolo, neděle 30.srpna 2020 v 15,00 hod.

krenovice.jpg             vs_deleno_1.jpg             dukla-znal-kul.bar..jpg

4 : 2 ( 3:0)

 Zápis o utkání

 

tren.jpg

tren.jpg

tren.jpg

 

FC Dukla Hranice - SK Sokol Lobodice

3.kolo sobota 22.srpna 2020 v 16,30 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg              vs_deleno_1.jpg                kopana_122.jpg

7 : 0 (6:0)

Sponzor MU: Mgr. Miroslav Raindl, Kandidát do Senátu ČR, zastupitel, Předseda dozorčí rady

 Zápis o utkání

 

Doporučující nařízení STK OFS Přerov

8.srpna 2020

PŘÍJEZD DRUŽSTEV NA STADION

• Je doporučen příjezd více dopravními prostředky (autobusy, mikrobusy, auty) na utkání v zájmu maximálního možného oddělení hráčů a ostatních členů družstva. Základním pravidlem je obsazení dvousedačky v hráčském autobuse vždy pouze jednou osobou. Je nutné dbát na dezinfekci autobusů (mikrobusů) před nástupem družstva.

• Vytvoření různých přístupových cest od autobusů (aut) do kabin v případě, že to povaha stadionu umožňuje, pro každé družstvo zvlášť

KABINY (hráči a rozhodčí)

• Je důrazně doporučeno využít pro převlékání hráčů více místností, pokud jsou k dispozici. Např. oddělit hráče základní sestavy a náhradníky.

• V případě, že povaha stadionu neumožňuje výše uvedené opatření je doporučeno rozdělit hráče do skupin, např.: nejprve se převléká základní sestava, poté náhradníci apod.

     ROZCVIČENÍ

• Oba kluby nastoupí na hřiště k předzápasovému rozcvičení tak, aby se hráči obou družstev cestou na hřiště nemohli setkat před kabinami a společně využít prostor vedoucí na hřiště.

     KONTROLA PŘED UTKÁNÍM

• Asistenti rozhodčího budou kontrolovat výstroj hráčů ve dveřích hráčské kabiny, nikoliv na shromažďovacím místě před vchodem na hřiště.

     NÁSTUP DRUŽSTEV NA HRACÍ PLOCHU

• Každé družstvo nastoupí na hrací plochu samostatně, nekoná se společný nástup

• Fotografové jsou za brankami, nebo protilehlé straně hřiště)

• Nekonají se předzápasové ceremoniály (čestné výkopy, výročí apod.)

• Hráči a rozhodčí se před utkáním nezdraví podáváním rukou

• Losování před utkáním se provede pouze za účasti rozhodčího a kapitánů obou družstev

TECHNICKÁ ZÓNA

• V technické zóně (u lavičky pro příslušníky družstva) mohou být pouze osoby uvedené v zápise o utkání a obsluha nosítek.

Lavička pro příslušníky družstva:

• Doporučuje se využití každé druhé sedačky - Prodloužení lavičky doplněním židlí, nově vytvořený prostor by měl být, pokud to podmínky dovolují zastřešený, nebo možnost využití míst na tribuně bezprostředně za lavičkami v případě možného přístupu z prostor hrací plochy. Přizpůsobení velikosti technické zóny těmto požadavkům.

POLOČASOVÁ PŘESTÁVKA

• Odchod do kabin oddělený (nejprve hosté, poté domácí, rozhodčí)

• Omezení počtu osob v kabinách na nezbytné minimum při zachování odstupu

PO UTKÁNÍ (ORGANIZACE)

• Odjezd družstev a delegovaných osob odděleně

Další organizační a hygienická opatření na stadionech pro utkání

• Minimalizování pobytu v kabinách před i po utkání.

• Stanovení pravidel pro vstup hráčů a dalších oprávněných osob na stadion.

• Striktně se doporučují umírněné, nejlépe individuální oslavy vstřelené branky (tedy ne hromadné oslavy všech hráčů včetně náhradníků apod.

• Klub zodpovídá za to, že všechny osoby uvedené v zápise o utkání včetně jeho přílohy i další osoby z klubů s povolením ke vstupu na hřiště vyplnily a podepsaly prohlášení o bezinfekčnosti , na jehož základě jim je do prostoru hřiště umožněn vstup.

• Umístění nádob s dezinfekčním roztokem na ruce na stojany ve všech místnostech vnitřních prostor stadionu.

• Pravidelná dezinfekce podlahových krytin (kabiny, sprchy, toalety, přístupové chodby) před příjezdem družstev.

• Ponechání (v nejvyšší možné míře) otevřených dveří ve vnitřních prostorách stadionu za účelem vyhnutí se nutnosti otevírat dveře klikou.

• Veškeré občerstvení pro členy družstva připraví pověřený spolupracovník (kustod) klubu. Je zakázáno obstarání jakéhokoliv občerstvení z cizích zdrojů, včetně družstva soupeře.

• Každý příslušník družstva musí mít k dispozici svou vlastní nápojovou láhev.

• Využití společných prostor (šatna, sprchy) pouze v menších skupinách při dodržování odstupu

• Lékař klubu pracuje vždy v jednorázových rukavicích a používá dezinfekční roztok na očistu rukou. Je odpovědný za dodržování hygienických opatření ve všech prostorách určených pro ošetřování hráčů.

• Masážní stoly (pokud jsou k dispozici) musí být dostatečně odděleny, ideálně v různých místnostech a po každém použití být dezinfikovány. Maséři mohou masírovat bez jednorázových rukavic se zvýšeným důrazem na mytí a dezinfekci rukou a použití ochranných prostředků.

• Osoby, které se setkávají s hráči více než je obvyklé musí dbát zvýšené opatrnosti při dodržování hygienických opatření. 22. Vymezit pouze nezbytný okruh osob potřebných pro činnosti týmu pro utkání

Materiální požadavky

• Prostředky pro dezinfekci rukou (na stojanech)

• Osobní láhve na pití

Klub

• Pozitivně testované případy zásadně nesděluje médiím, zde je potřeba upřednostnit potvrzení onemocnění a jasnou dokumentaci předpokládané trasy přenosu nemoci (kdy a jak k přenosu došlo),

• Telefonicky konzultuje s hráčem, že v případě karantény či lékařského dohledu (bez příznaků), nebo do 3-4 dnů po odeznění příznaků (v případě propuknutí nemoci) je hráč v domácích podmínkách dostatečně zaopatřen.

• Zajištění dostatečně velkého kádru pro zbývající část soutěže.

Rozcvičování náhradníků, kdy nově platí:

• Náhradníci obou družstev se nyní nebudou moci rozcvičovat společně v místech, která obvykle bývají pro tato rozcvičování určena (většinou za AR1) a to bez ohledu na velikost prostoru, který je zde k dispozici.

• Prostory pro rozcvičování obou týmů tak nově určí rozhodčí, po předchozí kontrole hřiště a možnostech, které jsou na stadionu k dispozici.

• Může např. nastat situace, kdy se jedno z družstev bude rozcvičovat za AR1 a druhé v prostoru za brankovou čarou, poblíž své technické zóny, kde bude prostor přesně vymezen od rohového praporku po hranici pokutového území.

• Rozhodčí rozhodnutí o místech pro rozcvičování náhradníků oznámí vedoucím družstev na předzápasové poradě. Zároveň je upozorní na postup rozhodčího v případě neoprávněného vstupu rozcvičujících se náhradníků na HP a nezapomene upozornit hlavního pořadatele na vymezení a označení těchto míst pro rozcvičování.

V Přerově 3.8.2020  Vodička Petr – předseda STK OFS Přerov

 

Pozvánka na losovací aktiv OFS Přerov

18.června 2020

Pozvánka na losovací aktiv OFS Přerov pro SR 2020/2021, který se bude konat dne 20.7.2020 od 17,00 hod.v klubu Teplo na Horním náměstí v Přerově.

PROGRAM: 

1. Zahájení 
2. Zhodnocení SR 2019/20 
3. Změny v Rozpisu soutěží SR 2020/21 
4. Organizační záležitosti, diskuse 
5. Rozlosování SR 2020/21 
6. Závěr

 

Komuniké z mimořádného zasedání Vv OFS Přerov

8.dubna 2020

OFS Přerov na svém mimořádném zasedání rozhodl takto: 

Termín zaslání přihlášek do soutěží OFS Přerov pro soutěžní ročník 2020/2021 byl stanoven do 26. 6. 2020.
 • VV OFS Přerov garantuje zařazení všech družstev do úrovně soutěží platné ke stavu 1. 7. 2019. 
• Předpokládaný začátek soutěžního ročníku 2020/2021 je prozatím stanoven na víkend  8-9. 8. 2020 za předpokladu návaznosti na zahájení SR 2020/2021 O-KFS.
• Termín losovacího aktivu OFS Přerov bude určen dodatečně formou Úřední zprávy opět v návaznosti na rozhodnutí O-KFS.

          Výše uvedené body byly vydány na základě stavu platného ke dni 8. 4. 2020. O případných změnách budou kluby neprodleně informováni.

 

Ukončení SR 2019 / 2020

7.dubna 2020

Vážení sportovní přátelé

Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7. 4. 2020 konstatoval, že pokračování amatérských soutěží představuje v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko. Výkonný výbor vnímá, že dohrání soutěží není ani v rámci letních měsíců fakticky možné a v důsledku těchto skutečností rozhodl VV FAČR o ukončení SR 2019 / 2020 ke dni 8.4.2020.

 

email.jpg

 

Úřední zpráva OFS Přerov

20.března 2020

Informace od generálního sekretáře FAČR JUDr. J. Paulyho

Přestupní termíny pro amatéry (termín pro pohyb se souhlasem mateřského klubu, tj.do 31/3/2020, a termín pro volný pohyb hráčů 1-20/6) se upraví podle rozhodnutí VV o zrušení/dohrání mistrovských soutěží. Není proto třeba rychle honit březnový termín.

 

Oznámení - CORONAVIR

11.března 2020:

V souvislosti se současnou epidemiologickou situací vydalo dne 10. března 2020 ministerstvo obrany rozhodnutí k mimořádným opatřením, jehož část se bohužel týká i vašich aktivit.

Okamžitě je zakázáno využívat zařízení vojenských útvarů jinými, než kmenovými zaměstnanci. Znamená to, že do odvolání není možno využívat hřiště Dukla pro FC Dukla Hranice.

Žádáme Vás o striktní respektování tohoto zákazu.O jeho zrušení či modifikaci Vás budeme neprodleně informovat.

 

Digitalizace členství FAČR

13.února 2020.

Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti aktuálně probíhající digitalizaci členství, vše potřebné se podrobně  dozvíte zde.

Co se stane , že svou e - mailovou adresu nechci dávat,nebo ji nemám?

Na vše máte čas do 31.prosince 2020 – případné vytvoření elektronické schránky např. na Seznamu nebo Google trvá asi 2 minuty. O tom se můžete přesvědčit v našich návodech    

Nedodáním e-mailu v uvedeném termínu se však vystavíte hrozbě zákazu startu v soutěžích organizovaných FAČR.

Jak mají postupovat dětí a mladiství pod věkovou hranicí  18 let?

Pokud si děti a mladiství do 18 let, resp. jejich rodiče, nepřejí zadávat svůj e-mail, administrátoři vyplní e-mail za jejich rodiče či zákonné zástupce – v případě, že mají více dětí a chtějí zadávat pouze jednu adresu, tak i na tuto možnost je systém připraven.

Kdo může e-maily zadávat?

E-mailové adresy může zadávat administrátor klubu i každý člen asociace zvlášť (viz odpověď výše). Potvrzení adresy pak provádí každý člen zvlášť.

Do kdy se musí e-maily zadávat?

Nejzašším termínem pro zadání a potvrzení e-mailové adresy je již zmíněný 15. březen 2020.

Uvědomujeme si také, že pro mnoho z Vás – především klubové administrátory – znamená sumarizace členských emailů časově náročný úkon, proto jsme posunuli datum verifikace z 15. března letošního roku až na 30. června.

 

Úrazové pojištění

30.ledna 2019

POJISTNÉ UDÁLOSTI (ÚRAZY) VZNIKLÉ OD 1. 2. 2019 VYŘIZUJE POJIŠŤOVNA VZP, a. s.

cp.jpg

Český olympijský výbor uzavřel od 1. 2. 2019 pro celé sportovní prostředí ČR úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s.

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení akrajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny.

Více informací k pojištění včetně příslušné smlouvy a formulářů naleznete ZDE.

Pojištění obecné odpovědnosti za újmu způsobenou činností trenéra či cvičitele, uzavřená se společností Kooperativa, zůstává nadále v platnosti a nic se v tomto směru nemění.