Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis a výsledky OS 2022/2023

 

ÚČAST V OKRESNÍ SOUTĚŽI MUŽŮ - SR 2022 / 2023

Čís. Název družstva Den Čas Hřiště
1. Sokol Křenovice z.s. Ne 15,00  
2. FC AJAX Bezměrov z.s. Ne ÚZM  
3. Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov z.s."B"     hlášenky
4. TJ Sokol Horní Moštěnice z.s. "B" Ne ÚZM  
5. FK Kozlovice z.s."B" So 16,00  
6. SK Sokol Lobodice z.s. Ne ÚZM  
7. TJ So Jezernice z.s. Ne 10,00  
8. FC Dukla Hranice z.s. So ÚZM  
9. Volný los ---    
10. Sport Club Stará Ves z.s. So 16,30 hř.Říkovice
11. TJ Sokol Černotín,spolek Ne 16,00  
12.. TJ Sokol Polkovice z.s. So ÚZM  

 

Rozpis a výsledky OS podzim 2022

Dat. Čas Domácí Hosté Výsledek
2. kolo        
13.08. 17,00 Polkovice Jezernice  
13.08. 17,00 DUKLA Lobodice  
14.08. 17,00 volno Kozlovice "B"  
13.08. 16,30 Stará Ves H.Moštěnice "B"  
14.08. 16,00 Černotín Tovačov "B"  
14.08. 15,00 Křenovice Bezměrov  
         
3. kolo        
21.08. 16,30 Bezměrov Polkovice  
21.08. 16,30 Tovačov "B" Křenovice  
21.08. 16,30 H.Moštěnice "B" Černotín  
20.08. 16,00 Kozlovice "B" Stará Ves  
21.08. 16,30 Lobodice volno  
21.08. 10,00 Jezernice DUKLA  
         
4. kolo        
27.08. 16,30 Polkovice DUKLA  
28.08. 16,30 volno Jezernice  
27.08. 16,30 Stará Ves Lobodice  
28.08. 16,00 Černotín Kozlovice "B"  
28.08. 15,00 Křenovice H.Moštěnice "B"  
28.08. 16,30 Bezměrov Tovačov "B"  
         
5. kolo        
04.09. 16,00 Tovačov "B" Polkovice  
04.09. 16,00 H.Moštěnice "B" Bezměrov  
03.09. 16,00 Kozlovice "B" Křenovice  
04.09. 16,00 Lobodice Černotín  
04.09. 10,00 Jezernice Stará Ves  
04.09. 16,00 DUKLA volno  
         
6. kolo        
11.09. 16,00 Polkovice volno  
10.09. 16,30 Stará Ves DUKLA  
11.09. 16,00 Černotín Jezernice  
11.09. 15,00 Křenovice Lobodice  
11.09. 16,00 Bezměrov Kozlovice "B"  
11.09. 16,00 Tovačov "B" H.Moštěnice "B"  
         
7. kolo        
18.09. 15,30 H.Moštěnice "B" Polkovice  
17.09. 16,00 Kozlovice "B" Tovačov "B"  
18.09. 15,30 Lobodice Bezměrov  
18.09. 10,00 Jezernice Křenovice  
17.09. 15,30 DUKLA Černotín  
18.09. 15,30 volno Stará Ves  
         
8. kolo        
24.09. 15,30 Polkovice Stará Ves  
25.09. 15,30 Černotín volno  
25.09. 15,00 Křenovice DUKLA  
25.09. 15,30 Bezměrov Jezernice  
25.09. 15,30 Tovačov "B" Lobodice  
25.09. 15,30 H.Moštěnice "B" Kozlovice "B"  
         
9. kolo        
01.10. 16,00 Kozlovice "B" Polkovice  
02.10. 15,00 Lobodice H.Moštěnice "B"  
02.10. 10,00 Jezernice Tovačov "B"  
01.10. 15,00 DUKLA Bezměrov  
02.10. 15,00 volno Křenovice  
01.10. 16,30 Stará Ves Černotín  
         
10. kolo        
08.10. 15,00 Polkovice Černotín  
09.10. 15,00 Křenovice Stará Ves  
09.10. 15,00 Bezměrov volno  
09.10. 15,00 Tovačov "B" DUKLA  
09.10. 15,00 H.Moštěnice "B" Jezernice  
08.10. 16,00 Kozlovice "B" Lobodice  
         
11. kolo        
16.10. 14,30 Lobodice Polkovice  
16.10. 10,00 Jezernice Kozlovice "B"  
15.10. 14,30 DUKLA H.Moštěnice "B"  
16.10. 14,30 volno Tovačov "B"  
15.10. 16,30 Stará Ves Bezměrov  
16.10. 16,00 Černotín Křenovice  
         
1. kolo        
23.10. 15,00 Křenovice Polkovice  
23.10. 14,30 Bezměrov Černotín  
23.10. 14,30 Tovačov "B" Stará Ves  
23.10. 14,30 H.Moštěnice "B" volno  
22.10. 16,00 Kozlovice "B" DUKLA  
23.10. 14,30 Lobodice Jezernice  
         
12. kolo       předehrávané kolo
29.10. 14,30 Polkovice Křenovice podle počasí
30.10. 16,00 Černotín Bezměrov  
29.10. 16,30 Stará Ves Tovačov "B"  
30.10. 14,30 volno H.Moštěnice "B"  
29.10. 14,30 DUKLA Kozlovice "B"  
30.10. 10,00 Jezernice Lobodice