Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis a výsledky OS 2021/2022

ÚČAST V OKRESNÍ SOUTĚŽI MUŽŮ - SR 2021 / 2022

Čís. Název družstva Den Čas Hřiště
1. Sokol Křenovice z.s. Ne 15,00  
2. Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov z.s."B"     hlášenky
3. TJ Sokol Černotín, spolek Ne 16,00  
4. Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš Ne 15,00  
5. TJ So Horní Moštěnice z.s."B" Ne ÚZM  
6. FK Brodek u Přerova z.s. "B"     hlášenky
7. FC Dukla Hranice z.s. So ÚZM  
8. Sportovní klub Bochoř z.s. Ne 15,00  
9. volný los      
10. SK Říkovice z.s. Ne ÚZM  
11. SK Sokol Lobodice z.s. Ne ÚZM Polkovice
12. TJ Sokol Polkovice z.s. So ÚZM  

 

Rozpis a výsledky OS podzim 2021

Dat. Čas Domácí Hosté Výsledek
3. kolo        
14.8. 17,00 Tovačov B Polkovice 4 : 3 (1:2)
15.8. 16,00 Černotín Křenovice 5 : 2 (2:1)
15.8. 15,00 Vlkoš Lobodice 9 : 0 (5:0)
15.8. 17,00 H.Moštěnice B Říkovice 0 : 3 (0:1)
15.8. 17,00 Brodek B volno ---
14.8. 17,00 DUKLA Bochoř 1 : 0 (1:0)
         
4. kolo        
21.8. 16,30 Polkovice Bochoř 1 : 5 (1:3)
22.8. 16,30 volno DUKLA ---
22.8. 16,30 Říkovice Brodek B 1 : 4 (0:4)
22.8. 16,30 Lobodice H.Moštěnice B 5 : 2 (2:2)
22.8. 15,00 Křenovice Vlkoš 0 : 5 (0:3)
21.8. 16,30 Tovačov B Černotín 1 : 3 (1:3)
         
5. kolo        
29.8. 16,00 Černotín Polkovice 5 : 3 (1:2)
29.8. 15,00 Vlkoš Tovačov B 3 : 1 (1:0)
29.8. 16,30 H.Moštěnice B Křenovice 3 : 3 (1:1) PK 3:2
29.8. 16,30 Brodek B Lobodice 7 : 4 (3:2)
28.8. 16,30 DUKLA Říkovice 4 : 1 (2:1)
29.8. 15,00 Bochoř volno ---
         
6. kolo        
4.9. 16,00 Polkovice volno ---
5.9. 16,00 Říkovice Bochoř 1 : 4 (0:3)
5.9. 16,00 Lobodice DUKLA 3 : 2 (2:0)
4.9. 15,00 Křenovice Brodek B 3 : 3 (2:2) PK 2:4
4.9. 16,00 Tovačov B H.Moštěnice B 1 : 3 (1:2)
5.9. 16,00 Černotín Vlkoš 1 : 2 (1:1)
         
7. kolo        
12.9. 15,00 Vlkoš Polkovice 3 : 1 (2:1)
12.9. 16,00 H.Moštěnice B Černotín 2 : 4 (0:1)
12.9. 16,00 Brodek B Tovačov B 6 : 0 (2:0)
11.9. 16,00 DUKLA Křenovice 1 : 1 (0:1) PK 3:2
11.9. 15,00 Bochoř Lobodice 2 : 1 (1:1)
12.9. 16,00 volno Říkovice ---
         
8. kolo        
18.9. 15,30 Polkovice Říkovice 0 : 4 (0:2)
19.9. 15,30 Lobodice volno ---
19.9. 15,00 Křenovice Bochoř 1 : 2 (1:1)
18.9. 15,30 Tovačov B DUKLA 2 : 6 (0:2)
19.9. 16,00 Černotín Brodek B 1 : 3 (0:1)
19.9. 15,00 Vlkoš H.Moštěnice B 6 : 0 (1:0)
         
9. kolo        
26.9. 15,30 H.Moštěnice B Polkovice 0 : 1 (0.1)
26.9. 15,30 Brodek B Vlkoš 6 : 1 (4:0)
26.9. 15,30 DUKLA Černotín 3 : 1 (0:0)
26.9. 15,00 Bochoř Tovačov B 8 : 0 (3:0)
26.9. 15,30 volno Křenovice ---
26.9. 15,30 Říkovice Lobodice 3 : 3 (2:2) PK 4:5
         
10. kolo        
2.10. 15,00 Polkovice Lobodice 5 : 0 (2:0)
3.10. 15,00 Křenovice Říkovice 3 : 3 (2:2) PK 3:2
2.10. 15,00 Tovačov B volno ---
3.10. 16,00 Černotín Bochoř 3 : 7 (2:4)
3.10. 15,00 Vlkoš DUKLA 2 : 1 (2:1)
3.10. 15,00 H.Moštěnice B Brodek B 2 : 2 (0:2) PK 3:4
         
11. kolo        
9.10. 15,00 Brodek B Polkovice 3 : 0 (3:0)
9.10. 15,00 DUKLA H.Moštěnice B 2 : 0 (0:0)
10.10. 15,00 Bochoř Vlkoš 1 : 3 (0:1)
10.10. 15,00 volno Černotín ---
10.10. 15,00 Říkovice Tovačov B 0 : 3 (0:1)
10.10. 15,00 Lobodice Křenovice 3 : 2 (2:1)
         
2. kolo        
16.10. 14,30 Polkovice DUKLA 2 : 1 (2:0)
17.10. 14,30 Bochoř Brodek B 0 : 1 (0:1)
17.10. 14,30 volno H.Moštěnice B ---
17.10. 14,30 Říkovice Vlkoš 0 : 4 (0:3)
17.10. 14,30 Lobodice Černotín 2 : 5 (0:5)
17.10. 14,30 Křenovice Tovačov B 3 : 1 (1:1)
         
1. kolo        
24.10. 15,00 Křenovice Polkovice  
23.10. 14,30 Tovačov B Lobodice  
23.10. 14,30 Černotín Říkovice změna STK č.14
24.10. 15,00 Vlkoš volno  
23.10. 14,30 H.Moštěnice B Bochoř změna STK č.4
23.10. 14,30 Brodek B DUKLA