Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis a výsledky OS 2020/2021

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ SR 2020 / 2021

P.č. Název družstva Den ÚZM
1 Sokol Křenovice z.s. Ne 15,00
2 Sportovní klub Bochoř z.s. Ne 15,00
3 Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov z.s. "B" Hlášenky  
4 FC Dukla Hranice z.s. So ÚZM
5 FK Brodek u Přerova z.s. "B" So ÚZM
6 TJ Sokol Černotín, spolek Ne 16,00
7 Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš Ne 15,00
8 SK Říkovice z.s. Ne ÚZM
9 SK Sokol Lobodice z.s.  (hřiště Polkovice) Ne ÚZM
10 TJ Sokol Polkovice z.s. So ÚZM
       

 

Rozpis a výsledky OS podzim 2020

Dat. Čas Domácí Hosté Výsledek
3.kolo        
22.08. 16,30 Bochoř Polkovice 0 : 2 (0:0)
23.08. 16,30 Tovačov B Křenovice 3 : 1 (1:0)
22.08. 16,30 DUKLA Lobodice 7 : 0 (6:0)
23.08. 16,30 Brodek B Říkovice 3 : 0 (0:0)
23.08. 16,00 Černotín Vlkoš 2 : 1 (0:0)
         
4.kolo        
29.08. 16,30 Polkovice Vlkoš 3 : 4 (0:1)
30.08. 16,30 Říkovice Černotín 6 : 1 (2:0)
30.08. 16,30 Lobodice Brodek B 1 : 2 (0:0)
30.08. 15,00 Křenovice DUKLA 4 : 2 (3:0)
30.08. 15,00 Bochoř Tovačov B 3 : 0 (1:0)
         
5.kolo        
06.09. 16,00 Tovačov B Polkovice 1 : 2 (1:1)
05.09. 16,00 DUKLA Bochoř 1 : 1 (1:0) PK 3:2
06.09. 16,00 Brodek B Křenovice 11 : 1 (7:1)
06.09. 16,00 Černotín Lobodice 2 : 1 (1:1)
06.09. 15,00 Vlkoš Říkovice 3 : 1 (1:1)
         
6.kolo        
12.09. 16,00 Polkovice Říkovice 2 : 2 (1:2) PK 2:3
13.09. 16,00 Lobodice Vlkoš 1 : 6 (1:1)
13.09. 15,00 Křenovice Černotín 3 : 1 (3:0)
13.09. 15,00 Bochoř Brodek B 2 : 2 (1:2) PK 3:4
12.09. 16,00 Tovačov B DUKLA 1 : 2 (1:2)
         
7.kolo        
19.09. 15,30 DUKLA Polkovice 1 : 2 (0:0)
20.09. 15,30 Brodek B Tovačov B 16 : 0 (10:0)
20.09. 16,00 Černotín Bochoř 3 : 2 (1:2)
20.09. 15,00 Vlkoš Křenovice 4 : 1 (2:1)
20.09. 15,30 Říkovice Lobodice 1 : 0 (1:0)
         
8.kolo        
26.09. 15,30 Polkovice Lobodice 1 : 2 (0:0)
27.09. 15,00 Křenovice Říkovice 0 : 3 (0:1)
27.09. 15,00 Bochoř Vlkoš 4 : 0 (3:0)
26.09. 16,00 Tovačov B Černotín 0 : 2 (0:2)
26.09. 15,30 DUKLA Brodek B 0 : 1 (0:0)
         
9.kolo        
04.10. 15,00 Brodek B Polkovice 4 : 2 (0:1)
04.10. 15,00 Černotín DUKLA 6 : 1 (1:0)
04.10. 15,00 Vlkoš Tovačov B 3 : 5 (1:2)
04.10. 15,00 Říkovice Bochoř 3 : 2 (0:2)
04.10. 15,00 Lobodice Křenovice 5 : 1 (0:0)
         
2.kolo        
10.10. 15,00 Polkovice Černotín 2 : 2 (0:2) PK 7:6
11.10. 15,00 Vlkoš Brodek B 4 : 2 (2:2)
11.10. 15,00 Říkovice DUKLA 1 : 2 (1:0)
11.10. 15,00 Lobodice Tovačov B 1 : 1 (1:0)
11.10. 15,00 Křenovice Bochoř 1 : 9 (1:2)
         
1.kolo        
18.10. 15,00 Křenovice Polkovice  
18.10. 14,30 Bochoř Lobodice změna času
1710. 14,30 Tovačov B Říkovice  
17.10. 14,30 DUKLA Vlkoš  
17.10. 14,30 Brodek B Černotín