Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis a výsledky OS 2019/2020

.

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ SR 2019 / 2020 

Čís. Název družstva Den Čas
1. FK Brodek u Přerova z.s. "B" So ÚZM
2. SK Sokol Lobodice z.s.   Ne ÚZM
3. TJ Sokol Polkovice z.s. So ÚZM
4. SK Říkovice z.s Ne ÚZM
5. Sportovní klub Bochoř z.s Ne 15,00
6. FC Dukla Hranice z.s.   So ÚZM
7. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby z.s. Ne 10,00
8. TJ Sokol Černotín spolek  Ne ÚZM
9. Sokol Křenovice z.s Ne ÚZM
10. Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš Ne 15,00
11. Volný los    
12. Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov z.s. "B"   Hlášenky

 

Podzim 2019

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
3. kolo        
18.08. 16,30 Lobodice Tovačov "B" 1 : 2 (1:0)
17.08. 16,30 Polkovice Brodek "B" 1 : 8 (0:3)
18.08. 16,30 Říkovice volno ---
18.08. 15,00 Bochoř Vlkoš 1 : 3 (0:3)
17.08. 16,30 DUKLA Křenovice 7 : 1 (3:0)
18.08. 10,00 Soběchleby Černotín 5 : 2 (1:2)
         
4. kolo        
25.08. 16,30 Tovačov "B" Černotín 2 : 4 (0:2)
25.08. 16,30 Křenovice Soběchleby 1 : 5 (0:2)
25.08. 15,00 Vlkoš DUKLA 2 : 3 (1:1)
25.08. 16,30 volno Bochoř ---
24.08. 16,30 Brodek "B" Říkovice 5 : 2 (4:0)
24.08. 14,00 Lobodice  Polkovice  2 : 2 (1:0) PK 4:5
         
         
5. kolo        
31.08. 16,00 Polkovice Tovačov "B" 0 : 5 (0:2)
01.09. 16,00 Říkovice Lobodice 0 : 0 (0:0) PK 1:3
01.09. 15,00 Bochoř Brodek "B" 0 : 6 (0:1)
31.08. 16,00 DUKLA volno ---
06.09. 17,00 Soběchleby Vlkoš 4 : 3 (4:1)
01.09. 16,00 Černotín Křenovice 7 : 1 (6:1)
         
6. kolo        
07.09. 16,00 Tovačov "B" Křenovice 6 : 1 (4:1)
08.09. 15,00 Vlkoš Černotín 2 : 0 (1:0)
08.09. 16,00 volno Soběchleby ---
07.09. 16,00 Brodek "B" DUKLA 6 : 1 (2:1)
08.09. 16,00 Lobodice Bochoř 2 : 0 (1:0)
07.09. 16,00 Polkovice Říkovice 3 : 2 (1:0)
         
         
7. kolo        
15.09. 16,00 Říkovice Tovačov "B" 3 : 0 (2:0)
15.09. 15,00 Bochoř Polkovice 8 : 2 (4:0)
14.09. 15,00 DUKLA Lobodice 5 : 1 (2:1)
15.09. 10,00 Soběchleby Brodek "B" 3 : 1 (1:0)
15.09. 16,00 Černotín volno ---
15.09. 16,00 Křenovice Vlkoš 0 : 3 (0:2)
         
8. kolo        
21.09. 15,30 Tovačov "B" Vlkoš  
22.09. 15,30 volno Křenovice ---
21.09. 15,30 Brodek "B" Černotín  
22.09. 15,30 Lobodice Soběchleby  
21.09. 15,30 Polkovice DUKLA  
22.09. 15,30 Říkovice Bochoř  
         
9. kolo        
29.09. 15,00 Bochoř Tovačov "B"  
28.09. 15,30 DUKLA Říkovice  
29.09. 10,00 Soběchleby Polkovice  
29.09. 15,30 Černotín Lobodice  
29.09. 15,30 Křenovice Brodek "B"  
29.09. 15,00 Vlkoš volno ---
         
10. kolo        
06.10. 15,00 Tovačov "B" volno ---
05.10. 15,00 Brodek "B" Vlkoš  
06.10. 15,00 Lobodice Křenovice  
05.10. 15,00 Polkovice Černotín  
06.10. 15,00 Říkovice Soběchleby  
06.10. 15,00 Bochoř DUKLA  
         
11. kolo        
12.10. 15,00 DUKLA Tovačov "B"  
13.10. 10,00 Soběchleby Bochoř  
13.10. 15,00 Černotín Říkovice  
13.10. 15,00 Křenovice Polkovice  
13.10. 15,00 Vlkoš Lobodice  
13.10. 15,00 volno Brodek "B" ---
         
2. kolo        
19.10. 14,30 Tovačov "B" Soběchleby  
20.10. 14,30 Černotín DUKLA  
20.10. 14,30 Křenovice Bochoř  
20.10. 15,00 Vlkoš Říkovice  
20.10. 14,30 volno Polkovice ---
19.10. 14,30 Brodek "B" Lobodice  
         
1. kolo        
26.10. 14,30 Brodek "B" Tovačov "B"  
27.10. 14,30 Lobodice volno ---
26.10. 14,30 Polkovice Vlkoš  
27.10. 14,30 Říkovice Křenovice  
27.10. 14,30 Bochoř Černotín změna
26.10. 14,30 DUKLA Soběchleby