Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis a výsledky OP 2024/2025

Okresní přebor mužů SR 2024/2025

Čís. Název družstva Den Čas Hřiště
1. FK Potštát So ÚZM;  
2. SK So Lobodice Ne ÚZM  
3. TJ So Vlkoš Ne 15,00  
4. SK Radslavice "B" So ÚZM Prosenice
5. TJ So Hustopeče n/B So 16,00  
6. TJ So Pavlovice u Př. Ne ÚZM  
7. TJ So Újezdec So  ÚZM  
8. Tatran Všechovice "B"     hlášenky
9. FK Brodek u Př. "B" So ÚZM  
10. SK Říkovice Ne ÚZM  
11. TJ Union Lověšice So ÚZM  
12. So Horní Nětčice Ne ÚZM  
13. FC Dukla Hranice So ÚZM  
14. TJ So Horní Moštěnice "B" Ne ÚZM  

 

Rozpis a výsledky OP OFS Přerov - podzim 2024

Dat. Čas Domácí Hosté Výsledky
2.kolo        
11.08. 17,00 Hor. Moštěnice "B" Všechovice "B"  
10.08. 17,00 Brodek u Př. "B" Újezdec  
11.08. 17,00 Říkovice Pavlovice u Př.  
10.08. 17,00 Lověšice Hustopeče n/B  
11.08. 17,00 Hor. Nětčice Radslavice "B"  
10.08. 17,00 DUKLA Vlkoš  
10.08. 17,00 Potštát Lobodice  
         
3.kolo        
18.08. 16,30 Lobodice Hor. Moštěnice "B"  
18.08. 15,00 Vlkoš Potštát  
17.08. 16,30 Radslavice "B" DUKLA hř. Prosenice
17.08. 16,00 Hustopeče n/B Hor. Nětčice  
18.08. 16,30 Pavlovice u Př. Lověšice  
17.08. 16,30 Újezdec Říkovice  
18.08. 16,30 Všechovice "B" Brodek u Př. "B"  
         
4.kolo        
25.08. 16,30 Hor. Moštěnice "B" Brodek u Př. "B"  
25.08. 16,30 Říkovice Všechovice "B"  
24.08. 16,30 Lověšice Újezdec  
25.08. 16,30 Hor. Nětčice Pavlovice u Př.  
24.08. 16,30 DUKLA Hustopeče n/B  
24.08. 16,30 Potštát Radslavice "B"  
25.08. 16,30 Lobodice Vlkoš  
         
5.kolo        
01.09. 15,00 Vlkoš Hor. Moštěnice "B"  
31.08. 16,00 Radslavice "B" Lobodice hř. Prosenice
31.08. 16,00 Hustopeče n/B Potštát  
01.09. 16,00 Pavlovice u Př. DUKLA  
31.08. 16,00 Újezdec Hor. Nětčice  
01.09. 16,00 Všechovice "B" Lověšice  
31.08. 16,00 Brodek u Př. "B" Říkovice  
         
6.kolo        
08.09. 16,00 Hor. Moštěnice "B" Říkovice  
07.09. 16,00 Lověšice Brodek u Př. "B"  
08.09. 16,00 Hor. Nětčice Všechovice "B"  
07.09. 16,00 DUKLA Újezdec  
07.09. 16,00 Potštát Pavlovice u Př.  
08.09. 16,00 Lobodice Hustopeče n/B  
08.09. 15,00 Vlkoš Radslavice "B"  
         
7.kolo        
14.09. 16,00 Radslavice "B" Hor. Moštěnice "B" hř. Prosenice
14.09. 16,00 Hustopeče n/B Vlkoš  
15.09. 16,00 Pavlovice u Př. Lobodice  
14.09. 16,00 Újezdec Potštát  
15.09. 16,00 Všechovice "B" DUKLA  
14.09. 16,00 Brodek u Př. "B" Hor. Nětčice  
15.09. 16,00 Říkovice Lověšice  
         
8.kolo        
22.09. 15,30 Hor. Moštěnice "B" Lověšice  
22.09. 15,30 Hor. Nětčice Říkovice  
21.09. 15,30 DUKLA Brodek u Př. "B"  
21.09. 15,30 Potštát Všechovice "B"  
22.09. 15,30 Lobodice Újezdec  
22.09. 15,00 Vlkoš Pavlovice u Př.  
21.09. 15,30 Radslavice "B" Hustopeče n/B hř. Prosenice
         
9.kolo        
28.09. 16,00 Hustopeče n/B Hor. Moštěnice "B"  
29.09. 15,30 Pavlovice u Př. Radslavice "B"  
28.09. 15,30 Újezdec Vlkoš  
29.09. 15,30 Všechovice "B" Lobodice  
28.09. 15,30 Brodek u Př. "B" Potštát  
29.09. 15,30 Říkovice DUKLA  
28.09. 15,30 Lověšice Hor. Nětčice  
         
10.kolo        
06.10. 15,00 Hor. Moštěnice "B" Hor. Nětčice  
05.10. 15,00 DUKLA Lověšice  
05.10. 15,00 Potštát Říkovice  
06.10. 15,00 Lobodice Brodek u Př. "B"  
06.10. 15,00 Vlkoš Všechovice "B"  
05.10. 15,00 Radslavice "B" Újezdec hř. Prosenice
05.10. 16,00 Hustopeče n/B Pavlovice u Př.  
         
11.kolo        
13.10. 15,00 Pavlovice u Př. Hor. Moštěnice "B"  
12.10. 15,00 Újezdec Hustopeče n/B  
13.10. 15,00 Všechovice "B" Radslavice "B"  
12.10. 15,00 Brodek u Př. "B" Vlkoš  
13.10. 15,00 Říkovice Lobodice  
12.10. 15,00 Lověšice Potštát  
13.10. 15,00 Hor. Nětčice DUKLA  
         
12.kolo        
20.10. 14,30 Hor. Moštěnice "B" DUKLA  
19.10. 14,30 Potštát Hor. Nětčice  
20.10. 14,30 Lobodice Lověšice  
20.10. 15,00 Vlkoš Říkovice  
19.10. 14,30 Radslavice "B" Brodek u Př. "B" hř. Prosenice
19.10. 16,00 Hustopeče n/B Všechovice "B"  
20.10. 14,30 Pavlovice u Př. Újezdec  
         
13.kolo        
26.10. 14,30 Újezdec Hor. Moštěnice "B"  
27.10. 14,30 Všechovice "B" Pavlovice u Př.  
26.10. 14,30 Brodek u Př. "B" Hustopeče n/B  
27.10. 14,30 Říkovice Radslavice "B"  
26.10. 14,30 Lověšice Vlkoš  
27.10. 14,30 Hor. Nětčice Lobodice  
26.10. 14,30 DUKLA Potštát  
         
1.kolo        
02.11. 14,00 Potštát Hor. Moštěnice "B"  
03.11. 14,00 Lobodice DUKLA  
03.11. 15,00 Vlkoš Hor. Nětčice  
02.11. 14,00 Radslavice "B" Lověšice hř. Prosenice
02.11. 16,00 Hustopeče n/B Říkovice  
03.11. 14,00 Pavlovice u Př. Brodek u Př. "B"  
02.11. 14,00 Újezdec Všechovice "B"