Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

Sdělení sekretariátu

14. června 2018

Ve dnech 18. 6. 2018 - 25. 6. 2018 bude sekretariát uzavřen.

V případě potřeby kontaktujte předsedu OFS Přerov pana Mgr. Romana Párala, tel.: 608 747 167 nebo e-mail: ofs@raz-dva.cz (radkapospisilova1@seznam.cz).

Děkuji za pochopení.      Caletková, sekretář OFS

 

STK OFS Přerov č. 30

13. června 2018

Informace z Etické komise FAČR

Odečtení 3 soutěžních bodů oddílu FC Dukla Hranice, z.s. za včasné neuhrazení sběrné faktury. STK předává oddíl FC Dukla Hranice, z.s. k dořešení do DK s návrhem na odečtení 3 soutěžních bodů v SR 2017/2018.

Příští zasedání STK: dne 20. 6. 2018 v 17:00 hod.

 

Přihlášky do SR 2018 / 2019

11. června 2018

Přihlášky do nového soutěžního ročníku je potřeba zaslat na sekretariát OFS Přerov do čtvrtka 14.6.2018. (přihláška za Duklu byla podána) Losovací aktiv se bude konat dne 3.7.2018 v salonku hotelu Na Jižní v Přerově

 

Dukla a vojáci baví dětské domovy

12. června 2018

Dne 31. 5. 2018 proběhl již 9. ročník celodenní sportovně-vojenské akce Dukla a vojáci baví dětské domovy, kterou pořádali sportovní oddíl Dukla Hranice společně s velením voj. posádky a policií ČR. Do Hranic přijelo 20 dětských domovů z Olomouckého, Moravskoslezského, Zlínského a Jihomoravského kraje. Po nástupu, na kterém děti přivítali starosta města Hranice pan Jiří KUDLÁČEK, předseda Dukly Hranice Ing. Jaromír BAROŠ a za armádu pplk. Ing. Petr ŠIMEK, děti v dopolední části na hřišti Dukly soutěžily v turnaji v malé kopané, který řídili jako rozhodčí Miroslav TAKÁČ, Pavel MACEK, Martin SÝKORA a v pětiboji jednotlivců a družstev, který řídili plk. v zál. Miroslav SUK s členy KVD.

Po obědě, který zabezpečil pořadatel, se děti přemístily do kasáren gen. Zahálky, kde v 1. části proběhla ukázka policie ČR při dopadení pachatele a přehlídka policejní techniky. Ve 2. části proběhly ukázky zbraní a vojenské techniky, MUSADA a lezení na horolezeckou stěnu JAKUB. Všechny tyto atraktivní činnosti si děti samy se zájmem vyzkoušely. Celou akci velmi dobře koordinovali Jaromír BAROŠ a za armádu kpt. Radek HAMPL. Po ukončení ukázek byly nejlepší mužstva a jednotlivci odměněni poháry, medailemi, diplomy a cenami.

Úspěšná a zajímavá akce, ze které děti odjížděly spokojené a s novými zážitky, se uskutečnila za podpory města HRANICE a grantového programu regionu Hranicko.

Výsledky jednotlivých kategorií jsou v záložce "Dukla a vojáci baví dětské domovy"

 

Pozvánka OFS Přerov

8. června 2018

VV OFS Přerov, prostřednictvím předsedy VV Mgr. Romana Párala Vás srdečně zve na již 5. mezistátní přátelské fotbalové utkání s výběrem funkcionářů OFZ Povážská Bystrica, které se uskuteční dne 24. června 2018 na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu TJ Pružina.

Den utkání: 24. 6. 2018 (neděle)                                                             

Začátek utkání: 10:00 hodin

Místo:  TJ Pružina

Odjezd: Přerov 6.45 hodin – parkoviště před OFS Přerov, Petřivalského 1

Lipník nad Bečvou 7.05 -  restaurace Lípa

Hranice 7.20 – autobusová zastávka naproti bývalému klubu Bonver

Příjezd: do 9.30 hodin

Program:

10:00 – 12:00 hodin utkání funkcionáři ObFZ Považská Bystrica – funkcionáři OFS Přerov

13:00 – 14:00 hodin oběd – Penzion pod Strážovom

14:00 – 17:00 hodin posezení ve sportovním areálu TJ Pružina

17:00 hodin odjezd domů

Cena na osobu 150,- Kč včetně oběda.

Tímto srdečně zveme funkcionáře OFS Přerov, jejich manželky, případně snoubenky, pozvané zástupce jednotlivých oddílů.

 

FC Dukla Hranice - So Horní Nětčice

dne 9. června 2018 v 17,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg          deleno.jpg          hor_netcice.jpg

3 : 3 (2:2)

 Sponzorem zápasu: Občanské hnutí Naše krásné Hranice s lídrem Jiřím KUDLÁČKEM

                     V posledním kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla Horní Nětčice. Hosté, i díky své výšce, Duklu přehrávali a do vedení se dostali ve 23. min z penalty. Další gól hosté přidali ve 30. min po chybě domácí obrany. Dukla zareagovala střídáním a změnou rozestavení. Změna přinesla snížení domácích, kdy ve 36. min Ma. Hudeček potáhl míč a přihrávku před prázdnou branku využil Hýža. Ve 38. min střílel Nezval, ale brankář hostí předvedl výborný zákrok. Ve 42. min Balko našel centrem přes půlku hřiště Ma. Hudečka, který pěknou střelou srovnal skóre na 2:2. V 50. min předvedl samostatnou akci Ma. Hudeček, který byl faulovaný v šestnáctce, ale rozhodčí k překvapení penaltu nepískl. V 54. min Balko potáhl míč, přihrál Hýžovi a ten střelou dostal Duklu do vedení 3:2. V 65. min předvedli 4 domácí hráči pěknou kombinaci od poloviny hřiště, kdy na konci byla střela Nezvala, kterou za překonaného brankáře odkopával z brankové čáry obránce hostů. Hosté využili své výšky, kdy v 72. min skórovali po rohu. Obě mužstva si připsali ještě po 1 větší šanci, ale zápas nakonec skončil remízou 3:3.

Sestava Dukly: Talapka David, Sedláček Ondřej, Martinát Aleš (79´Kubíček Martin, Schwarz Patrik (77´Kleisl Pavel), Hrazdil Dominik, Hudeček Martin (79´Kubíček Jan), Balko Jan, Stryk Tomáš (K), Hudeček Michal, Nezval Dalibor, Hýža Bedřich (58´Samiec Michal)
Góly: Hýža Bedřich 2x, Hudeček Martin 1x

 

TJ So Skalička - FC Dukla Hranice

6N kolo Sobota 2. června 2018 v 16,30 hod.

skalicka_1.jpg              deleno.jpg             dukla-znal-kul.bar..jpg

5 : 0 (0:0)

 Sestava Dukly: Talapka David, Sedláček Ondřej, Martinát Aleš (59´Palička Vlastimil), Schwarz Patrik, Hrazdil Dominik, Hudeček Martin, Potsch Štěpán, Balko Jan (74´Kubíček Jan), Kubíček Martin (54´Kleisl Pavel), Stryk Tomáš (K), Hudeček Michal (54´ŽK)

 

OFS hledá nové rozhodčí - seminář rozhodčích

26. května 2018

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci se kontaktujte  u garanta KR OFS pana Mgr. Petra Caletky, tel.: 774 956 276 nebo sekretáře KR OFS pana Bc. Josefa Zavřela, tel.: 606 022 986.

Nejbližší seminář rozhodčích se uskuteční dne 8. 6. 2018 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OFS Přerov, Petřivalského 1.

Seminář rozhodčích, který se měl konat 25.5.2018 je zrušen!!!!!

 

FC Dukla Hranice - TJ So Drahotuše

Sobota 26. května 2018 v 17,00 hodin

dukla-znal-kul.bar..jpg            deleno.jpg          kopana_103.jpg

3 : 1 (2:0)

                      V dalším kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla v derby Drahotuše. Dukla získala od začátku utkání mírnou převahu, ale většina akcí končila nepřesností. Velkou příležitost ke skórování měl osamocený Schwarz, kdy po pěkné přihrávce Balka na malé vápno, trefil pouze brankáře hostů. Ve 32. min si převzal na půlce míč obránce Sedláček a pěknou samostatnou akcí se dostal ke střele zpoza šestnáctky, která znamenala vedení 1:0. Ve 45. min po úniku Balka byla nařízená pro domácí penalta, kterou s přehledem proměnil Hrazdil a domácí vedli 2:0. Ve druhém poločase držela Dukla balon na svých kopačkách, ale Drahotuším se zničehonic podařilo v 54. min snížit přelobováním brankáře. Domácí chtěli skóre opět navýšit, ale jak samostatný únik Balka, tak střelu Hrazdila z malého vápna výborně zlikvidoval brankář hostů. V 66. minutě nahrál domácí stoper Stryk balon soupeři, který běžel sám na domácího brankáře Talapku, který výborným vyběhnutím šanci zlikvidoval. Vzápětí zase čaroval brankář hostů, kdy vyrazil pěknou střelu Balka na tyč. K navýšení skóre na 3:1 došlo v 71. min, kdy po krásném centru M. Kubíčka přes půlku hřiště zakončoval z voleje Schwarz. Dukla ještě skórovala Balkem, ale rozhodčí k údivu všech pískl faul a branku neuznal. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím Dukly 3:1.

 Sestava Dukly: Talapka David, Sedláček Ondřej (77´Matuška Martin), Martinát Aleš. Schwarz Patrik, Hrazdil Dominik. Hudeček Martin. Potsch Štěpán. Balko Jan, Kubíček Martin, Palička Vlastimil, Stryk Tomáš (K)

 Góly za Duklu: Sedláček Ondřej, Hrazdil Dominik, Schwarz Patrik

 

Zápis STK OFS Přerov č. 26

16. května 2018

OS mužů sk. B: Utkání 3. kola nádstavby Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s.: Hosté nerespektovali barvu dresů domácího oddílu Tělovýchovné jednoty Sokol Soběchleby, z.s. STK uděluje oddílu FC Dukla Hranice, z.s. pořádkovou pokutu ve výši 500,- Kč.

.

TJ So Soběchleby - FC Dukla Hranice

Sobota 12.května 2018 v 16,30 hodin

sobechleby.jpg          deleno.jpg​          dukla-znal-kul.bar..jpg

0 : 7 (0:1)

             V dalším kole jarní části Okresní soutěže zajížděla Dukla na hřiště Soběchleb. Od začátku utkání si vytvořila Dukla velkou herní převahu a spoustu šancí, které se nedařilo dlouho využit díky nepřesnosti v zakončení. Po pěkné kombinaci 3 hráčů se ve 29. min Dukla dostala do vedení golem Balka. Dukla dále pokračovala tlakem, kdy největší příležitost skončila na břevně a tak první poločas skončil 1:0 pro Duklu. Dukla ve druhém poločase začala ve stejném duchu a v 50. min byla nařízená pro ní penalta, kterou proměnil s přehledem Hrazdil. Další gol Dukly přidal v 62. min po samostatné akci Balko. Dukla oproti domácím hrála stále v nasazení a odměnou jí byl další gól Balka v 77. min, kdy dorazil střelu Ma. Hudečka. Další gól Dukly přišel vzápětí, kdy po krásném centru Potsche přes půlku hřiště zakončoval z voleje Schwarz již na 5:0 pro Duklu. V 84. min zužitkoval přihrávku Balka v další gól Hrazdil. Poslední gól pro hosty zařídil Balko, který si kličkou vychutnal gólmana a stanovil skore na 7:0 pro Duklu.

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří (46´Talapka David), Sedláček Ondřej, Martinát Aleš (72´Hýža Bedřich), Schwarz Patrik (70´ŽK), Hrazdil Dominik, Hudeček Martin (K), Nezval Dalibor, Potsch Štěpán, Balko Jan, Palička Vlastimil (69´ŽK), Kubíček Martin (62´Hudeček Michal)

 Góly: Balko Jan 4x, Hrazdil Dominik 2x, Schwarz Patrik 1x

 

STK OFS Přerov č. 25

9. května 2018

Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Utkání 3. kola - nádstavby Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s. se odehraje v sobotu 12. 5. 2018 v 16:30 hod. (namísto 13. 5. 2018 v 10:00 hod.) Poplatek ve výši 250,- Kč bude odečten
FK Potštát, z.s.
Utkání 6. kola - nádstavby FK Potštát, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ se odehraje v sobotu 2. 6. 2018 v 16:00 hod. (namísto 2. 6. 2018 v 17:00 hod.) Poplatek nebude odečten

Příští zasedání STK se uskuteční dne 16. 5. 2018 v 17:00 hod

 

FC Dukla Hranice - TJ So Hustopeče n/B "B"

5. května 2018 v 16,30 hodin

dukla-znal-kul.bar..jpg         deleno.jpg​           hustopece.jpg

4 : 2 (3:0)

 Sponzor MU: paní Simona Sekaninová, věrný fanoušek FC Dukly Hranice

 Sestava Dukly: Talapka David, Sedláček Ondřej, Martinát Aleš, Schwarz Patrik, Hrazdil Dominik, Stryk Tomáš (K), Hudeček Martin, Nezval Dalibor (21´ŽK), Potsch Štěpán, Balko Jan (80´Kubíček Jan), Palička Vlastimil (63´Peňáz Pavel )

Góly za Duklu: 2x Schwarz Patrik, 1x Hudeček Martin, 1x Potsch Štěpán

                V dalším kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla mužstvo Hustopeče "B". Od začátku utkání si vytvořila Dukla velkou herní převahu, kterou se podařilo do 28. min. využít brankami Š. Potsche, Ma. Hudečka a P. Schwarze. Další šance domácích v 1. pol. nebyly využity a tak první poločas skončil 3:0. Pod dojmem jasného vývoje zápasu vstoupila Dukla do druhé půle lehkovážně, což se projevilo po hrubých chybách domácích snížením Hustopeč na 3:2. Dukla se ze šoku probrala, což se projevilo okamžitou odpovědí zvýšením skore v 64. min na 4:2 zásluhou P. Schwarze. Tím byla další aktivita Hustopeč otupena a zápas se již dohrál bez změny skore.

 

Valná hromada OS ČUS Přerov

4. května 2018

P O Z V Á N K A na valnou hromadu OS ČUS Přerov, z.s. která se koná ve středu 30. května 2018 v 15:30 hod. v zasedací místnosti Sportovního klubu Přerov ul. Petřivalského 1, Přerov, II. patro

Určeno: - delegátům s hlasem rozhodujícím, a to: - zástupcům TJ/SK okresu Přerov – každá TJ vyšle 1 delegáta. Delegáti s hlasem rozhodujícím předloží při prezenci řádně ověřený mandát / s otiskem razítka vysílající složky/.

 

FK Potštát - FC Dukla Hranice

28. dubna 2018 v 16,00 hodin

                           potstat.png             deleno.jpg            dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 0 (0:0)

SK Potštát v tabulce na 3. místě hostil z 6 pozice tabulky FC Duklu Hranice v 1N.kole při plné aréně oddílu Potštát, kde se očekával boj o body.  Dukla začala nátlakem na branku domácích, ale neměla střelecké štěstí. Po odpískání trestného střílení na branku Potštátu se postavil k balónu Nezval Dalibor, ale brankář domácích Uličný Vít byl na své pozici a tak střela vyšla na prázdno. Během první půlky se ještě Dukla snažila prorazit domácí obranu, ale bohužel, vše vyšlo naprázdno.

V druhé půli se nátlak hostí zmírnil a domácí využily situace a skórovali nejdřív v 50´ Radim Pokorný a poté se po chybě hostující obrany opět trefil v 80´  Pokorný. Domácí využili třetího hráče, diváků a tak za jejich velké podpory, body zůstaly v Potštátě.

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Balko Jan, Hrazdil Dominik, Hudeček Martin (K), Hudeček Michal, Kubíček Martin (80´Mokrý Jan), Potsch Štěpán, Nezval Dalibor (65´Palička Vlastimil), Schwarz Patrik, Sedláček Ondřej (46´Ráček Tomáš), Martinát Aleš (56´Kleisl Pavel)

 

STK OFS Přerov č. 23

25. dubna 2018

Upozornění pro oddíly hrající okresní soutěže sk. „A“ a sk. „B“ a oddíly hrající OP mladších žáků sk. „A“ a sk. „B“.
3. kolo soutěže bylo rozlosováno ve středu 25. 4. 2018 dle přílohy č. 3 SŘ FAČR. OS mužů sk. "A" a sk. „B“, mladší žáci sk. „A“ a sk. „B“ dle Bergerovy tabulky pro 7-8 družstev.
Hrací dny a časy utkání platí dle RS OFS Přerov. STK upozorňuje všechny oddíly hrající soutěže pod OFS Přerov na čl.4.3.RS OFS Přerov.
Oddíly hrající na hlášenky jsou povinni zaslat hlášenky nejpozději do příštího zasedání STK, tedy do 2.5.2018.
Příští zasedání STK: dne 2. 5. 2018 v 17:00 hod

 

OFS hledá nové rozhodčí

24. dubna 2018

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci se kontaktujte  u garanta KR OFS pana Mgr. Petra Caletky, tel.: 774 956 276 nebo sekretáře KR OFS pana Bc. Josefa Zavřel, tel.: 606 022 986.

Nejbližší seminář rozhodčích se uskuteční dne 4. 5. 2018 od 17.00 hodin v zasedací místnosti OFS Přerov, Petřivalského 1.

 

Informace VV č. 16 a STK OFS Přerov

23. dubna 2018

 • Ve středu 25.4.2018 po zasedání STK bude zveřejněno rozlosování 3. kola  OS mužů
 • Ankety - VV také upozorňuje oddíly, aby zasílali své připomínky k RS do 31. 5. 2018 a zároveň zasílali návrhy na udělení Ceny „Osobnost přerovského fotbalu“, Cena fair play“ písemně nebo emailem na ofs@raz-dva.cz do 31. 5. 2018.
 • Rozpis soutěží 2017/2018 – VV upozorňuje jednotlivé komise a oddíly k připomínkování Rozpisu soutěží 2018/2019 do 31. 5. 2018
 • Nové facebookové stránky OFS Přerov
 • Hlášení změn organizačních pracovníků – VV upozorňuje oddíly v případě změny organizačních pracovníků nahlásit tuto situaci písemně na sekretariát OFS Přerov do 14 dní (čl. 54.1.)
 • Losovací aktiv OFS Přerov – LA se bude konat dne 3. 7. 2018 (úterý) od 17:00 hod. ve víceúčelovém salónku Hotelu Na Jižní v Přerově (Jižní čtvrť III/11, Přerov). Pozvánka na losovací aktiv bude zveřejněna na stránkách www.ofsprerov.cz a zaslána oddílům. Sekretář zajistí společně s STK zaslání přihlášek do soutěží oddílům - přihlášky budou zaslány oddílům do 25. května. Připomínáme, že přihlášky do soutěží je potřeba odeslat na svaz do 14. června 2018.
 • Nový dotační program Olomouckého kraje – provoz a údržba sportovišť - více na stránkách Olomouckého kraje
 • Seznam oddílových rozhodčích zveřejněn na stránkách www.ofsprerov.cz,

 

DK OFS Přerov č. 19

18. dubna 2018

č.j. 72 - 17/18  - Žádost o prominutí trestu
Projednán: Hýža Bedřich – FC Dukla Hranice, z.s.
Rozhodnutí DK: DR2018154986 Žádosti se vyhovuje, DŘF § 41
Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

.

TJ So Hustopeče n/B "B" - FC Dukla Hranice

14. dubna 2018 v 16,00 hodin

hustopece.jpg           deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 1 (1:1)

Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Hrazdil Dominik, Hudeček Martin (K), Kleisel Pavel (68´Kubíček Jan), Kubíček Martin, Martinát Aleš, Nezval Dalibor, Palička Vlastimil, Sedláček Ondřej, Schwarz Patrik, Balko Jan

 Gól za Duklu: Balko Jan

                    V dalším kole jarní části Okresní soutěže zajížděla Dukla na hřiště Hustopeč B. Hned z první akce zápasu trefili domácí tyč. Od této chvíle se taktovky ujali hosté a po nepřesné rozehrávce domácích se pohodlně trefil Balko. Následně po hrubé chybě v obraně hostů se domácí dočkali vyrovnání z pokutového kopu. Druhá půle přinesla několik šancí hostů, ale když sólový únik Schwarze skončil nepřesnou střelou a pokus Hrazdila orazítkoval pouze tyč tak zapas skončil dělbou bodů.

 

STK OFS Přerov č. 21

11. dubna 2018

Odhlášení oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice z OS mužů sk. „B“
Na základě rozhodnutí DK, STK dle SŘ FAČR § 14 čl. 6 anuluje všechny dosavadní výsledky OS mužů sk. „B“ SR 2017/2018 oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice. Oddíly hrající OS mužů sk. „B“, které mají hrát s oddílem Tělovýchovná jednota Žákovice mají volný los.

 

Ochrana osobních údajů (GDPR) ve sportu

11. dubna 2018

Od 25.5.2018 začne platit nová právní úprava nakládání s osobními údaji. Novinky se budou vztahovat i na sportovní organizace a jejich členy. ČUS připravuje ve spolupráci s odbornou firmou metodiku, jak v jednotlivých případech nové podmínky naplnit. V týdnu od 9. do 13.4. bude ČUS prostřednictvím národních sportovních svazů a okresních sdružení ČUS - Servisních center sportu,  rozesílat první informace. V první fázi se bude jednat o „Souhlas se zpracováním osobních údajů“, který si bude muset každý klub,  jednota, od svých členů opatřit. Ke vzorovým formulářům bude přiložen průvodní dopis. Následně budou distribuovány další informace a vzorové metodiky. Sledujte informace ze svých okresních servisních center a svazů.                                        Zpravodaj ČUS č.3/2018

.

FC DUKLA Hranice - TJ So Potštát

7. dubna 2018

dukla-znal-kul.bar..jpg         deleno.jpg​          potstat.png

1 : 0 (1:0)

 Sponzoru MU: Miroslav a Alenka RAINDLOVI - Příznivci hranické kopané a skalní fandové Dukly Hranice

Sestava domácích: Vinklárek Jiří, Hudeček Martin (K), Hudeček Michal, Schwarz Patrik , Potsch Štěpán, Balko Jan (84´Kubíček Jan), Hrazdil Dominik, Nezval Dalibor, Ráček Tomáš (33´Huf Roman), Sedláček Ondřej, Kubíček Martin (46´Palička Vlastimil)

V úvodním kole jarní části Okresní soutěže hostila Dukla před velkou diváckou návštěvou mužstvo Potštátu. Zápas od úvodních minut přinášel spoustu nepřesností, což se projevovalo i při zakončení obou soupeřů. Do vedení se v závěru 1. poločasu dostala Dukla, kdy po střele Martina Hudečka dorazil vyražený balon Hrazdil. Ve druhém poločase se snažil Potštát vyrovnat, ale jeho šance končily na nepřesnosti nebo je zlikvidoval výborně chytající Vinklárek. Dukla taktéž nevyužila svých šancí do otevřenější obrany, takže utkání skončilo jejím vítězstvím 1:0.

 

STK OFS Přerov č. 20

4. dubna 2018

Odhlášení oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice z OS mužů sk. „B“
Dne 26. 3. 2018 přišlo na sekretariát OFS Přerov oznámení o rozhodnutí výkonného výboru Tělovýchovné jednoty Žákovice o odhlášení družstva mužů z OS mužů sk. „B“ ze SR 2017/18. V souladu se SŘ FAČR § 7 Sportovně technické komise, odst. 2, STK navrhuje k projednání disciplinární přečin odhlášení družstva členského klubu ze soutěže s návrhem uložení disciplinárního trestu dle DŘ FAČR § 38 odst. 1,3 vyloučení družstva ze soutěže. Dále v souladu s RS OFS Přerov 2017/18 dle čl. 48.1 Úhrada za vystoupení družstva, STK navrhuje udělení pořádkové pokuty ve výši 10.000,- Kč.
Oddíly hrající OS mužů sk. „B“, které mají hrát s oddílem Tělovýchovná jednota Žákovice, z.s. mají volný los.

 

Seminář rozhodčích i pro nové zájemce

4. dubna 2018

V pátek 6.4.2018 od 17:00 hod. proběhne pravidelný seminář rozhodčích OFS Přerov v zasedací místnosti OFS Přerov, Petřivalského 1.

Na seminář jsou zváni i noví zájemci o funkci rozhodčího.

 

Seznam oddílových rozhodčích OFS

27. března 2018

Oddíl Školení 2017 - 2019 Školení 2018 - 2020
TJ So Černotín Suchánek Marek, Sojka Václav  
TJ So Drahotuše   Hajný Milan
So Horní Nětčice nemá  
FC Dukla Hranice   písemná omluva
TJ So Hustopeče Mroček Martin, Bartoň Vítězslav  
FK Potštát Orlita Jan  
TJ So Skalička Švábek Radim  
TJ So Soběchleby   písemná omluva

 

Cestovní náhrady k 01.01.2018

nahrady.jpg

 

Školení oddílových rozhodčích pro oddíly OFS Přerov

13. března 2018

Komise rozhodčích OFS bude provádět

dne 23. 3. 2018 od 17.30 hodin na Okresním fotbalovém svazu
(prezence od 16:30 hod., předpokládaný konec v 19:00 hod.)
školení oddílových rozhodčích (laiků), kteří po absolvování tohoto školení obdrží průkaz oddílového rozhodčího a budou následně moci působit ve funkci oddílových pomezních rozhodčích na utkáních v případě, že k utkání nebudou delegováni asistenti rozhodčího, nebo v případě, že se delegovaní asistenti rozhodčího k utkání nedostaví.
Každý oddíl má povinnost mít vyškoleného oddílového rozhodčího, který má být přednostně využíván pro řízení utkání, resp. pro výkon funkce AR v utkáních, v nichž není delegován kvalifikovaný rozhodčí nebo v nichž se delegovaný rozhodčí nedostavil. Školení, které se uskutečnilo v roce 2015 již pozbylo platnost.
Na jaře minulého roku OFS Přerov zorganizoval dvě školení pomezních rozhodčích, přesto ne všechny oddíly se této akce zúčastnily.
Nově vyškolené pomezní rozhodčí nemají tyto oddíly: 
FC Dukla Hranice z. s.

Případné dotazy poskytne sekretář OFS, paní Ing. Radka Caletková – mob.: 736 645 998 nebo e-mail: radkapospisilova1@seznam.cz

 

Valná hromada UNIASK ČR z.s.

8. března 2018

- Valná hromada UNIASK ČR se uskuteční v úterý 10.4.2018 od 14:00 na metodickém kabinetu ASC Dukla Praha
Více zde: https://uniaskcr.webnode.cz/

 

Výzva k úhradě členského příspěvku pro členy FAČR

7. března 2018

V souladu s § 18 odst. 6 Evidenčního a Registračního řádu tímto vyzýváme všechny členy Fotbalové asociace České republiky (dále jen „FAČR“), kteří do dnešního dne nezachovali své členství pro rok 2018, aby tak učinili nejpozději do 15. 3. 2018. Pokud tak neučiní, bude v souladu s § 21 odst. 4 písm. a) Evidenčního a registračního řádu jejich registrace jako členů FAČR zrušena, tedy bude přistoupeno k jejich vymazání z databáze členství FAČR.

Výše uvedená výzva se týká členů, kteří již v minulosti byli členy FAČR a v letošním roce pouze prodlužují své členství uhrazením členských příspěvků (tato skutečnost je deklarována šedým označením ve sloupci „Stav“, v kartě Databáze členů na is.fotbal.cz).

Upozorňujeme všechny členy FAČR, že pro správné zachování členství ve FAČR je nutné uhradit členský příspěvek dle níže uvedených postupů. Pokud tyto postupy úhrad nebudou dodrženy, členství osoby nemusí být zachováno.

Postupy při úhradě členského příspěvku pro zachování členství ve FAČR:

a) Platba využitím poštovní poukázky – nutné provést nejpozději do 8.3.2018;

b) Platba převodem z různých bankovních institucí – nutné provést nejpozději do 13.3.2018;

c) Platba převodem ze stejné bankovní společnosti – nutné provést nejpozději do 14.3.2018;

d) Platba přímo vložením na účet – nutné provést nejpozději do 14.3.2018;

e) Platba ONLINE prostřednictvím portálu PayU na is.fotbal.cz – nutné provést nejpozději do 15.3.2018.

Pro zachování členství úhradou členského příspěvku dne 15.3.2018 je tedy možné využít pouze platbu ONLINE.

Údaje, potřebné pro úhradu členského příspěvku, jsou uvedeny na kartě Platba členství na is.fotbal.cz

Registrace fyzické osoby jako člena FAČR je dle § 18 Evidenčního a registračního řádu zachována, pokud se v termínu do 15. 3. 2017 v centrální evidenci členství zaeviduje provedená platba členského příspěvku za danou osobu. Tato skutečnost se bez zbytečného odkladu vyznačí v seznamu umístěném na subdoméně portálu is.fotbal.cz ve sloupci „Stav“ zelenou barvou.

Členové, kteří v termínu do 15. 3. 2018 nezachovají své členství ve FAČR, mohou obnovit své členství postupem dle § 16 Evidenčního a Registračního řádu FAČR.

 

AGRO CS a.s. se slevou

5. března 2018

Dovoluji si Vás informovat, že partner OFS Přerov společnost STAMAK TRADE s.r.o. ve spolupráci se společností AGRO CS a.s. nabízí pro oddíly OFS Přerov slevu 10 % na produkty pro fotbalové trávníky. Více informací naleznete na web stránkách OFS Přerov.

 

 Přátelský zápas 18.3.2018 v 16,30 hodin

5. března 2018

18. 3. 2018 od 16:30 hodin bude na hřišti SK Hranice na umělé trávě  přátelský zápas mezi :

FC Dukla Hranice -TJ So Bělotín "B" 

dukla-znal-kul.bar..jpg        deleno.jpg        belotin_1.jpg

Pro nepřízeň počasí se přátelské utkání nekonalo.

 

Zimní turnaj v Lipníku n/B

5. března 2018

FK Spartak Lipník "B" - FC Dukla Hranice
0  :  3

Dukla v rámci zimního turnaje v Lipníku sehrála další utkání s týmem Lipník „B“.
Dukla se soustředila na organizovanou defenzivu, z které vyrážela do rychlých protiútoků. Do vedení se dostala Dukla, kdy se ji v prvním poločase po několika šancích podařilo skórovat zásluhou Martina Hudečka. Soupeř se dostal k několika standardkám a zakončením, které spolehlivě zlikvidoval J. Vinklárek.

Ve druhém poločase Dukla pokračovala ve stejném scénáři a snažila se i napadat rozehrávku soupeře. Dukla postupně získávala herní převahu a i po několika získaných míčů napadáním se podařilo navýšit skore na konečných 3:0 zásluhou P. Kleislem a J. Balkem. Díky patří všem hráčům, ale je třeba vyzdvihnout výkon Martina Hudečka.

 

Pozvánka

1. března 2018

VV OFS Přerov Vás zve na pracovní aktiv zástupců klubů. Neformální schůzky se mohou zúčastnit pouze zástupci klubů (předseda, popř. statutární zástupce, sekretář, případně jakýkoliv jiný člen výboru).

Termíny setkání:

13. 3. 2018 v 17:30 hod. - lokální porada se zástupci fotbalových klubů Přerovska, Kojetínska a okolí (zasedací místnost OFS Přerov, Petřivalského 1).

15. 3. 2018 v 17:30 hod. – lokální porada se zástupci fotbalových klubů Hranicka, Lipenska a okolí (Hranice - restaurace ,,Gól“, Žáčkova 1442),

V případě, že byste se nemohli zúčastnit Vašeho termínu, je možnost dostavit se druhý termín.

Program společného setkání:

1. Úvod, zahájení

2. Informace k zimní přestávce SR 2017/2018

3. Informace k jarní části SR 2017/2018

4. Náměty pro nový SR 2018/2019

5. Diskuse, připomínky zástupců klubů

6. Výstupy ze zasedání

7. Závěr

Mgr. Páral Roman předseda OFS Přerov

 

Zasedání Vv OFS Přerov č. 15

20. února 2018

- nosítka a lékárničky - v březnu obdrží každý oddíl z našeho okresu, který dosud tuto sadu neobdržel – oddíly budou informování o vyzvedávání nosítek a lékárniček na začátku března

​- pozvánka na kvalifikační utkání U21 Česko – Chorvatsko, které se bude konat dne 23. 3. 2018 v Karviné

- pracovní aktiv - VV OFS Přerov naplánoval na měsíc březen setkání s představiteli oddílů OFS Přerov, kde dojde k seznámení oddílů s informacemi pro jarní část SR 2017/2018 a k prodiskutování podnětů k novému SR 2018/2019.

Termíny: 15. 3. 2018 -  se uskuteční pracovní aktiv na Hranicku v 17:30 hod. v restauraci GOL, Žáčkova 1442, Hranice (oddíly z Hranicka, Lipníku a okolí). Informace o jednotlivých pracovních aktivech budou oddílům zaslány e-mailem.           

- školení oddílových rozhodčích - Dne 20. 3. 2018 (úterý) od 17. 00 hodin v zasedací místnosti OFS Přerov se uskuteční školení oddílových rozhodčích. Účast je povinná pro ty oddíly, které nevyslaly svého zástupce na školení oddílových rozhodčích v roce 2017. Dle čl. 39.1. každý oddíl má povinnost mít vyškoleného oddílového rozhodčího, který má být přednostně využíván pro řízení utkání, resp. pro výkon funkce AR v utkáních, v nichž není delegován kvalifikovaný rozhodčí nebo v nichž se delegovaný rozhodčí nedostaví. Prezence od 16:45 hodin. Informace budou oddílům zaslány e-mailem. Pokud má někdo zájem z funkcionářů ostatních klubů se zúčastnit tohoto školení, je srdečně vítán.

Oddíly, které mají povinnost vyslat svého zástupce na školení oddílových rozhodčích:  FC Dukla Hranice z.s.

​- Příští zasedání VV OFS se uskuteční v měsíci březnu 2018 v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Změna adresy sídla FAČR

23. února 2018

dovolujeme si Vás informovat, že došlo ke změně adresy sídla Fotbalové asociace České republiky.

Nová adresa je - Atletická 2474/8, 169 00  Praha 6.- Strahov 

tel: 233 029 111 
fax: 233 353 107 
e-mail: facr@fotbal.cz

 

Mimořádná úřední zpráva OFS Přerov

19. února 2018

Vážení zástupci fotbalových klubů, letmou kontrolou bylo zjištěno, že řada hráčů, funkcionářů a dalších účastníků fotbalových soutěží stále nemá obnovené členství ve FAČR na rok 2018. Nezapomeňte, že termín končí 28. 2. 2018. Poté byste museli celý proces přihlašování opakovat od začátku i s oficiální přihláškou.

 

Hlášenky pro jarní část soutěže 2017 / 2018

7. února 2018

V Informačním systému je již možné zadávat hlášenky pro jarní část SR 2017/2018. Hlášenky je potřeba zadat do IS a zaslat e-mailem STK OFS Přerov (ofs@raz-dva.cz) a daným soupeřům nejpozději do 10. 3. 2018.

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 14

23. ledna 2018

- nosítka a lékárničky - v březnu obdrží každý oddíl z našeho okresu, který dosud tuto sadu neobdržel – oddíly budou informování o vyzvedávání nosítek a lékárniček na začátku března.

- od 5. 2. 2018 bude v IS zpřístupněno nahrávání hlášenek, hlášenky je potřeba vyplnit do IS a zaslat soupeřům a na sekretariát (stačí e-mailem) do 10. 3. 2018!!

- termínovou listinu pro jarní část SR 2017/2018 naleznete na stránkách www.ofsprerov.cz

- distribuce kalendářů – kalendáře jsou stále k vyzvednutí na sekretariátu OFS do 31. 1. 2018,

- Turnaj veteránů – v letošním roce se opět uskuteční turnaj veteránů, vedení mužstva – členové VV pan Páral a pan Zavadil,

- Osobnost fotbalu – nositel plakety Dr. Václava Jíry“ – doručení návrhů na sekretariát OFS do 31. 1. 2018, poté návrh OFS poslán na sekretariát O-KFS, který navrhne 3 osobnosti z O-KFS. Všem oddílům zaslána informace ohledně Dr. Václava Jíry včetně formuláře – nominace funkcionáře k udělení ocenění.

- Pracovní aktiv - VV plánuje v měsíci březnu setkání s oddíly OFS Přerov – termíny setkání spolu s místem budou oddílům upřesněny. Pravděpodobně se uskuteční dvě porady se zástupci fotbalových klubů Přerovska a Hranicka

- Hlášení změn organizačních pracovníků – VV upozorňuje oddíly v případě změny organizačních pracovníků nahlásit tuto situaci písemně na sekretariát OFS Přerov do 14 dní. Z důvodu úpravy názvu oddílu  - uvést svůj název (včetně součásti vyjadřující právní formu) do souladu s novou právní úpravou žádáme oddíly o nahlášení nového názvu klubu včetně složení funkcionářů – některé oddíly ještě nemají provedenu změnu názvu spolku

- Příští zasedání VV se uskuteční dne 13. 2. 2018 v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Termínová listina jaro 2018

25. ledna 2018

tl.jpg

 

Vyhlášení krajských dotačních programů

10.ledna 2017

Vyhlášení krajský dotačních programů na podporu sportu v Olomouckém kraji v roce 2018

Pro žadatele je v r. 2018 připraveno nové, jednodušší prostředí pro elektronické podání žádostí, včetně podrobného manuálu pro podání žádosti a praktické možnosti vyzkoušet si podání žádosti cvičně - bez zápisu do databáze žádostí o dotace 

Portál komunikace pro občany + cvičná elektronická žádost + manuál pro vyplnění žádosti o dotaci.

Podpora sportovních akcí (příjem žádostí 19.1. - 2.2)

Z dotačního titulu 1 Podpora sportovních akcí je možné žádat o finanční podporu zejména na organizaci sportovních akcí v regionu Olomouckého kraje. Příspěvek je zaměřen zejména na organizační zabezpečení akce, zahrnující mimo jiné přípravu sportovního areálu, nákup sportovního materiálu, nákup pohárů, medailí a cen pro účastníky a materiální a technické zabezpečení akce. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

Podpora sportovních akcí

Program na podporu výstavby a rekonstrukcí sportovních zařízení v obcích Olomouckého kraje v roce 2018 (příjem žádostí 19.1. - 18.5.)

Dotace na získání trenérské licence mládeže (příjem žádostí 1.3. - 18.5.)

Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje (příjem žádostí 19.1. - 27.4.)

Program na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v Olomouckém kraji v roce 2018 (příjem žádostí 1.6. - 27.6.)

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 13

2. prosince 2017 - výjezdní zasedání - Ludvíkov

-  Od 8. 1. 2018 zrušení pevné telefonní linky OFS Přerov 581 207 000, která bude nahrazena tel. č. 736 645 998

- KFS Olomouc rozhodl, že každý oddíl z našeho okresu, který doposud neobdržel sadu (nosítka a lékárnička), tak tuto sadu obdrží do začátku jarní části SR. Oddíly budou včas informovány o vyzvednutí těchto sad.

- VV OFS Přerov děkuje všem za odvedenou práci a spolupráci v roce 2017, přeje příjemné a klidné svátky a v roce 2018 zejména pevné zdraví a  celkovou pohodu.

 

Okresní sdružení ČUS slouží jako Servisní centra sportu

8. prosinec 2017                                  Zpravodaj ČUS č. 9/2017

Servisní centra sportu ČUS  a jejich služby: 

 • Poradenství v oblasti vedení klubu, legislativy, daní, účetnictví, personalistiky apod. 
 • Informace o možnostech čerpání dotací (státních, krajských, městských), pomoc při podávání žádostí a vyúčtování dotace.
 • Vedení účetnictví za zvýhodněných podmínek
 • Informace o legislativních změnách dotýkajících se sportovního prostředí, zasílání informačního zpravodaje. 
 • Krytí v rámci hromadného úrazového pojištění při sportovní činnosti klubu (tréninky, soustředění, akce pořádané klubem) a pojištění odpovědnosti trenérů. 
 • Osvobození od placení autorských poplatků pro případ užití autorských děl nebo produkcí výkonných umělců (opět jen v rámci nekomerčních klubových sportovních akcí). 
 • Klub se může za výhodných podmínek individuálně připojit k pojištění odpovědnosti ze své činnosti či pojištění majetku.  Možnost cestovního pojištění s rozšířením na organizovanou sportovní činnost za výhodných podmínek. 
 • Nákup softwaru za výhodných podmínek. 
 • Přístup k softwaru na evidenci členů, majetku a ekonomických ukazatelů (iscus.cz) 
 • Možnost požádat o ocenění svých zasloužilých členů, kteří přispěli k rozvoji sportu v regiónu. 
 • Možnost zapojit svou akci do programu ČUS Sportuj s námi a získat finanční a mediální podporu (www.cus-sportujsnami.cz)

Pokud Vás některá oblast z výčtu možností zaujala kontaktujte svoje spádové okresní servisní centrum sportu při OS ČUS (https://www.cuscz.cz/kontakty/podle-abecedy.html)

 

Přehled změn Souboru předpisů schválených VV FAČR 5. 12. 2017

8. prosinec 2017

Na zasedání Výkonného výboru FAČR dne 5. prosince 2017 byl přijat novelizační baliček Souboru předpisů FAČR. Změny se dotkly Přestupního řádu, Evidenčního a registračního řádu, Soutěžního řádu, Disciplinárního řádu, Soutěžního řádu mládeže a žen a Zprostředkovatelského řádu, a to s účinností od 6. 12. 2017. 

1.        Přestupní řád

Věcně nedošlo k žádné změně, bylo pouze přistoupeno k zpřehlednění úpravy týkající se přestupu hráče po konci profesionální smlouvy a možnosti členských klubů uzavřít profesionální smlouvu s hráčem, který působí na základě „školního přestupu“. [§ 7 odst. 5 písm. b), c), d); § 7 odst. 8; § 7 odst. 9; § 7 odst. 13; §7 odst. 14 písm. d)]

2.       Evidenční a registrační řád

Úprava pouze reflektuje technické změny Přestupního řádu. [§24 odst. 14; §25 odst. 9; §26 odst. 4 písm. b)]

3.       Soutěžní řád

Došlo k výslovnému zakotvení oprávnění řídících orgánů stanovit v rozpisech soutěží, které povolují opakované střídání, počet utkání, do kterých je hráč vedený na soupisce povinen v jednotlivé části soutěžního ročníku nastoupit v základní sestavě. Tam, kde je povoleno opakované střídání, je totiž obtížné kontrolovat dobu, tedy počet minut odehraných hráčem na soupisce. [§10 odst. 4 Přílohy č.2]

4.       Disciplinární řád

Byla doplněna možnost udělit disciplinární trest zákazu přestupů a hostování též v případě za neuhrazení sběrných faktur (nikoliv jen v případě neuhrazení tzv. volných přestupů). Dále pak byl upraven disciplinární přečin dopingu a řízení o něm tak, aby lépe prováděl Směrnici pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v České republice, kterou vydává Antidopingový výbor České republiky. V té souvislosti byla zavedena výlučná pravomoc Etické komise projednávat tento disciplinární přečin v prvním stupni. [§1 odst. 2; § 7 odst. 1 písm. h); §52; §60; §76 odst. 9 písm. a); §76 odst. 15; §120 odst. 8]

5.       Soutěžní řád mládeže a žen

Došlo k úpravě možnosti nastoupení hráčky starší přípravky za starší žákyně tak, že je možný pouze pokud členský klub nemá družstvo mladších žákyň a zároveň ani mladších žáků. Cílem je minimalizovat možnost nastupování hráček kategorie přípravek v soutěži, kde nastupují až o tolik let starší hráčky. [§35 odst. 1 písm. b)]

6.       Zprostředkovatelský řád

Zavedena byla povinnost pro zprostředkovatele – právnické osoby – vykonávat zprostředkovatelskou činnost výhradně prostřednictvím fyzické osoby, která je oprávněna ze zákona jako člen statutárního orgánu této právnické osoby nebo jako její prokurista zastupovat tuto právnickou osobu a která je zároveň Registrovaným zprostředkovatelem. Cílem je zamezit tomu, aby tuto Zprostředkovatelskou činnost právnické osoby vykonávaly prostřednictvím osob, které nemají licenci registrovaného zprostředkovatele, a nedocházelo tak k obcházení účelu a smyslu úpravy. [§11 odst. 9]

 

Hráčská fotbalová unie

15  listopad 2017

O Hráčské fotbalové unii       http://www.hfu.cz/o-hfu/

HFU sdružuje aktivní i bývalé profesionální hráče, amatérské hráče, další fyzické osoby podporující fotbal i ty, kteří se snaží stát profesionály.

Základní zásady Unie jsou fair play, nezávislost na ideologických názorech a vlivech lobbistů, nepřípustnost diskriminace a odmítání rasové nebo národnostní nenávisti.

Obhajujeme zájmy hráčů. Záleží nám na zkvalitnění vztahů ve sportovním prostředí. Plníme sliby a držíme slovo!

Co Unie nabízí

 • Právní zastoupení zdarma
 • Zajištění zdravotní péče
 • Vzdělávání hráčů
 • Zrušení arbitrážní komise
 • Kontakty se sponzory a partnery
 • Pracovní příležitosti pro hráče po skončení kariéry
 • Podpora fair play a boj proti diskriminaci
 • Motivace hráčů ke spoření

​​       hfu.jpg

 

Pozvánka na doškolovací seminář trenérů licence "B" a "C"

14  listopad 2017

Účast je zdarma  a trenéři "B" a "C" licence, kterým končí v tomto roce platnost licence, budou mít licenci prodlouženou na další tři roky.

Na seminář je nutno se přihlásit e-mailem:  vitonsky.oldrich@seznam.cz

V případě, že  budete požadovat v letošním roce prodloužení licence "B" nebo "C" předložíte stávající trenérský průkaz a přiložíte vaši fotografii.

V případě nejasností kontaktujte pana Oldřicha Vitonského - GRT mládeže pro Olomoucký KFS na mobil   777 190 853.

 

Přestup hráčů

7  listopad 2017

Hráč musí vždy souhlasit s přestupem

 • 01.07. - 22.09. - přestup se souhlasem obou klubů
 • 01.01. - 31.03. - přestup se souhlasem obou klubů
 • 01.06. - 20.06  - bez souhlasu mateřského klubu

Pro hráče, co nehráli posledních 12 měsíců, může provést přestup ve všech třech termínech, stačí souhlas hráče a nemusí mít souhlas mateřského oddílu

V žádném jiném období se přestupovat nedá

 

DK OFS Přerov č. 13

1. listopad 2017

11.kolo:Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s.
Projednán: Hýža Bedřich  – FC Dukla Hranice, z.s.
ČK – hrubé nesportovní chování – vražení do soupeře za použití nepřiměření síly v přerušené hře Rozhodnutí DK: DR2017149844
vinen disciplinárním přečinem Zastavení činnosti na 3 SU nepodmíněně od 1.11.2017, DŘF § 48 čl.1 Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

STK OFS Přerov  č. 15 - Informace

1. listopad 2017

OP mužů:
Utkání 13. kola TJ Sokol Bělotín, z.s. – SK Sokol Lobodice, z.s.: Utkání odloženo z důvodu nezpůsobilé hrací plochy. Utkání se odehraje dne 11. 11. 2017 v 13:30 hod. 
OS mužů sk. „B“:
Utkání 11. kola Tělovýchovná jednota Žákovice – Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.: Z důvodu poklesu domácích hráčů pod 7 bylo utkání předčasně ukončeno. Porušení SŘ FAČR §7 čl. 1. odst. i) ze strany oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice, STK předává oddíl do DK s návrhem na udělení disciplinárního trestu kontumace utkání s výsledkem 0:8 a 3 body ve prospěch oddílu Tělovýchovné jednoty Sokol Skalička, z.s. a udělení pořádkové pokuty dle RS OFS Přerov 2017/2018 čl. 42.5. oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice.

Příští zasedání STK: dne 8. 11. 2017 v 17:00 hod

 

DK OFS Přerov

31. října 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:

​Hráč: Hýža Bedřich - FC Dukla Hranice, z.s. č. utkání 2017714A2B1101

Zasedání DK se uskuteční dne 1. 11. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov

 

 

TJ So Soběchleby - FC DUKLA Hranice

11. kolo sobota 28. října 2017 ve 14,30 hod.

Okresní soutěž OFS Přerov skupina "B"

balon_5.jpeg           deleno.jpg​            dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 4 (0:3)

Na poslední zápas podzimu v rámci 11. kola Okresní soutěže zajížděla Dukla na hřiště Soběchleb. Celý první poločas se odehrál v režii Dukly. První branka na sebe nenechala dlouho čekat, kdy v 16. min po utěšené střele B. Hýži se Dukla dostala do vedení.  O 5 min později po individuální akci Martina Hudečka byla nařízená penalta, kterou s přehledem proměnil T. Stryk. Hosté nadále pokračovali v převaze, kterou po několika nevyužitých šancí, korunovali v 45. min po rohovém kopu na 3:0 opět B. Hýžou. Druhý poločas začali lépe domácí, čímž se dostali do tlaku, kterého využili ke korigování výsledku v 77. min na 1:3. Poslední slovo si nakonec vzala Dukla, která v závěru upravila výsledek na konečných 4:1. Všem hráčům Dukly patří poděkování za přístup k zápasu.

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Martinát Aleš, Matuška Martin, Stryk Tomáš (K), Hudeček Martin, Hýža Bedřich, Kubíček Martin, Hudeček Michal, Schwarz Patrik, Potsch Štěpán, Balko Jan

 Góly za Duklu: Stryk Tomáš (K), Hudeček Michal, Hýža Bedřich 2x

 

Zápis STK OFS Přerov č. 14

27. října 2017

STK na základě nepříznivého počasí ruší soutěže mládeže OFS Přerov

Soutěže mužů se hrají dle RS 2017/2018 a termínové listině podzim 2017/2018.

Příští zasedání STK: dne 1. 11. 2017 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS Přerov č. 12

25. října 2017

Okresní soutěž, sk. B – muži  

č.j. 46 - 17/18 Vyplňování Zápisů o utkání – uvádění AR – FC Dukla Hranice, z.s.

Projednán: Kočí Jiří  – FC Dukla Hranice, z.s. – vedoucí mužstva

Porušení SŘ FAČR § 30 čl. 2 odst. b. Rozhodnutí DK: DR2017149028 vinen disciplinárním přečinem​. DK ukládá peněžitou pokutu ve výši 1500 Kč,- dle DŘF § 53 čl. 1 Uloženou peněžitou pokutu je potrestaná fyzická osoba povinna uhradit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy rozhodnutí nabylo právní moci, a v této lhůtě je povinna vyrozumět disciplinární orgán, který o uložení pokuty rozhodl, o zaplacení peněžité pokuty, DŘF §20 čl. 5. S ohledem na § 20 čl. 8 DŘF je povinnost zaplatit uvedenou peněžitou pokutu společně a nerozdílně i klubu, proto úhrada bude provedena dle § 20 čl. 6 DŘF (tzn., pokuta bude načtena na sběrný účet klubu).

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1

 

FC DUKLA Hranice - So Horní Nětčice

10. kolo sobota 21. října 2017 v 14,30 hod,

Okresní soutěž OFS Přerov skupina "B"

dukla-znal-kul.bar..jpg           deleno.jpg           hor_netcice.jpg

0 : 1 (0:0)

Sponzor MU: Miroslav a Alenka RAINDLOVI. Příznivci hranické kopané a skalní fandové Dukly Hranice

 

Trenérská licence - aktuálně vypsané kurzy

20. října 2017
Trenérské licence - aktuálně vypsané kurzy pro uchazeče spadající do Olomouckého krajského fotbalového svazu
20. říjen 2017

ELEKTRONICKÁ REGISTRACE DO KURZU ČI SEMINÁŘE FAČR
https://leadercertifikat.fotbal.cz/account/formlog - před licenci C musí mít každý uchazeč leadercertifikat
Registrace ke kurzu Licence C  10.11.2017 08:00 - 11.11.2017 17:00
Olomouc, Olomoucký kraj    Cena kurzu: 1500,- Kč

Elektronická registrace do kurzu či semináře FAČR

Registrace ke kurzu Licence C  19.01.2018 08:00 - 20.01.2018 17:00
Prostějov, Olomoucký kraj     Cena kurzu: 1500,- Kč

Kontaktní osoba pro všechny licence: Vitonský Oldřich, vitonsky@fotbal.cz

 

Zápis STK OFS Přerov č. 12

18. října 2017

OS mužů sk. „B“

Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.

1) Utkání 11. kola Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s. se odehraje v sobotu 28. 10. 2017 (namísto 29. 10. 2017) ve 14:30 hod.

2) Poplatek nebude odečten

Upozornění STK

STK upozorňuje fotbalové kluby hrající soutěže řízené OFS Přerov, na povinnost vypracovat a předložit nový Řád pořadatelské služby ke schválení STK OFS Přerov do 31. 12. 2017. STK doporučuje uvést znění Řádu pořadatelské služby do souladu se Soutěžním řádem FAČR, v případě mládežnických družstev uvést počet pořadatelů v samostatném bodě. 

Příští zasedání STK: dne 25. 10. 2017 v 17:00 hod

 

TJ So Drahotuše - FC DUKLA Hranice

9. kolo neděle 15. října 2017 v 10,00 hod,

balon_5.jpeg         deleno.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (2:0)

 

Zápis STK OFS Přerov č. 11

10. října 2017

Utkání 8. kola FC Dukla Hranice, z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.:

STK předvolává vedoucího oddílu FC Dukly Hranice, z.s. pana Jiřího Kočího  na další zasedání STK konaného dne 18.10.2017 na 17:30 hod. k vyjádření se k zápisům k utkání (k uváděným asistentům v ZOU).
STK upozorňuje oddíly na dodržování úředních začátků utkání v termínové listině.
Příští zasedání STK: dne 18. 10. 2017 v 17:00 hod

 

Nové pravidlo pomáhá k návratu hráčů

9. října 2017

Nové pravidlo pomáhá k návratu stovek hráčů

Více než pět set hráčů se během letního přestupního termínu vrátilo k aktivnímu hraní napříč všemi úrovněmi výkonnostního fotbalu. To umožnilo ustanovení Přestupního řádu, které stanoví, že hráč, který po dobu 12 měsíců nenastoupí do soutěžního utkání, může přestoupit jak bez souhlasu mateřského klubu, tak bez odstupného.

Jakkoliv Přestupní řád účinný od června 2016 představoval zásadní novinku, výše zmíněné pravidlo zůstávalo ve stínu například tréninkových kompenzací či jiných nových institutů. V přestupním termínu, který skončil 22. září, jej však hned 525 hráčů využilo a vrátilo se tak k aktivnímu fotbalovému životu.

„Jedním z cílů Fotbalové asociace je samozřejmě hráče u fotbalu v průběhu času udržet, pokud však svou kariéru musí z jakýchkoliv důvodů přerušit, je na místě, aby jim následně v návratu nic nepřekáželo,“ uvedl k tématu Rudolf Řepka, generální sekretář FAČR. Byly to právě poznatky z praxe, které vedly k zakotvení tohoto druhu přestupu do fotbalové legislativy. Fotbalisté, kteří se po letech chtěli k fotbalu vrátit, často v jiném klubu, než ve kterém působili naposledy, naráželi na požadavky bývalého klubu na úhradu odstupného, což v mnoha případech hráče odradilo a jejich návrat ve svém důsledku znemožnilo.

Podobné pravidlo předpisy FAČR znaly už dříve, stačilo nebýt po dobu jednoho roku členem asociace nebo po stejnou dobu nebýt registrován jako hráč. „To však v zásadě vyžadovalo aktivitu hráče spočívající v žádosti o zrušení členství nebo registrace a následné čekání na uplynutí lhůty. Nyní FAČR přezkoumává pouze záznam o tom, zda hráč nastoupil do utkání, což je díky Informačnímu systému FAČR velmi jednoduché,“ doplnil Martin Říha, zástupce ředitele právního oddělení FAČR, s tím, že takovému přestupu nebrání ani to, že hráč byl uveden v zápise o utkání, nesměl pouze do soutěžního utkání nastoupit v základní sestavě nebo jako střídající hráč.

 

FC Dukla Hranice - TJ So Skalička

8. kolo sobota 7. října 2017 v 15,00 hod.

  dukla-znal-kul.bar..jpg          deleno.jpg             skalicka_1.jpg

2 : 9 (0:5)

 Sponzorkbs.jpgš

 

Mimořádná změna zasedání STK a DK

6. října 2017

Z důvodu semináře pořádaného FAČR dne 11.10.2017 bude zasedání Sportovně-technické komise a Disciplinární komise místo středy 11.10.2017 v úterý 10.10.2017.DK bude zasedat od 17:00 hod., STK bude zasedat od 18:00 hod.

Žádosti o prominutí trestu a vyjádření zasílejte mimořádně do pondělí 9.10.2017.

 

Zasedání DK OFS Přerov č. 9

4. října 2017

Žádost o prominutí zbytku trestu  č.j. 26 - 17/18 Žádost o prominutí trestu

Projednán: Palička Vlastimil  – FC Dukla Hranice, z.s.

Rozhodnutí DK:  DR2017146097 Žádosti se vyhovuje, DŘF § 41  

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1.  Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 10

4. října 2017

Pošta: Pan Zdeněk Sýkora – žádost o prošetření údajů v zápisech mistrovských utkání FC Dukly Hranice, z.s.

OS mužů sk. „B“  Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.
1) Utkání 2. kola Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. – Sokol Horní Nětčice se odehraje v sobotu 4. 11. 2017 ve 14:00 hod. (namísto 28. 9. 2017 v 16:00 hod.)  2) Poplatek nebude odečten

STK předvolává na zasedání dne 10. 10. 2017 na 18:00 hod. vedoucího oddílu FC Dukly Hranice, z.s. pana Jiřího Kočího  k vyjádření se k zápisům k utkání (k uváděným asistentům v ZOU).

Příští zasedání STK: dne 18. 10. 2017 v 17:00 hod

 

Zasedání Vv OFS Přerov č. 11

26- září 2017

- dotace FAČR – program V – žádosti o dotaci podávají oddíly do 15. 10. 2017 v IS, veškeré informace byly oddílům zaslány, do 15. 10. 2017 potřeba zaslat písemně na FAČR rozpočet podpory s identifikací nákladových položek, do zasedání VV

​- dotace na činnost OFS pro rok 2017 – žádost o dotaci zaslána a schválena FAČR, celková výše dotace činí 302 235,- Kč

- dotace FAČR – program IV. – Údržba a provoz sportovních zařízení – informace o zrušení programu zveřejněna na stránkách FAČR a OFS Přerov

Vyhotovení poutačů na utkání  - VV rozhodl o vyhotovení 600 ks poutačů na utkání oddílům pro potřeby jarní části SR 2017/18

VV OFS apeluje na jednotlivé oddíly, aby si ve vlastním zájmu vyplnili žádosti o dotace v systému IS s doplněním veškerých náležitostí a dokumentů - do 15. 10. 2017 potřeba zaslat písemně na FAČR rozpočet podpory s identifikací nákladových položek.

Příští zasedání VV se uskuteční dne 31. 10. 2017 v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Disciplinární komise OFS Přerov

3. října 2017

Žádost hráče o změnu trestu:

Palička Vlastimil  /FC Dukla Hranice, z.s./ DR2017143576

Zasedání DK se uskuteční dne 4. 10. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov

 

TJ So Skalička - FC Dukla Hranice

1. kolo, sobota 30. září 2017 v 15,00 hod.

skalicka_1.jpg            deleno.jpg​           dukla-znal-kul.bar..jpg

4 : 1 (2:1)

Sestava Dukly: Kubíček Jan, Schwarz Patrik, Kubíček Martin, Kleisel Pavel, Martinát Aleš (69´Mokrý Jan 88´ŽK), Hudeček Michal, Stryk Tomáš (K), Potsch Štěpán, Balko Jan, Matuška Martin

 

FC DUKLA Hranice - TJ So Drahotuše

2. kolo čtvrtek 28.09.2017 v 10,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg        deleno.jpg​        kopana_103.jpg

4 : 1 (1:1)

Sponzor MU: Dr. Josef NEKL - Poslanec parlamentu České Republiky za KSČM za Olomoucký kraj

V 2. kole Okresní soutěže Dukla Hranice hostila v derby Drahotuše. Od začátku utkání měli domácí herní převahu, kterou se jim podařilo po několika brankových příležitostí využít v 16. min P. Kleislem po přihrávce P. Schwarze. Z ojedinělé šance se podařilo po krásné střele hostům vyrovnat Jakešem. Ve druhé půli pokračovali domácí  v herní převaze, která vyústila vlastním golem z rohu. Domácí nadále byli aktivní a skorovali ještě brankami Martina Hudečka a P. Kleisla na konečných 4:1.

 

Zasedání DK OFS Přerov č.7

27. září 2017

č.j. 17 - 17/18    6.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

Projednán:Kočí Jiří  – FC Dukla Hranice, z.s. – vedoucí muž.

Umožnil neoprávněné nastoupení k utkání. Rozhodnutí DK:    DR2017145319  vinen disciplinárním přečinem

DK ukládá peněžitou pokutu ve výši 1500 Kč,- dle DŘF § 50 čl. 3 

Uloženou peněžitou pokutu je potrestaná fyzická osoba povinna uhradit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy rozhodnutí nabylo právní moci, a v této lhůtě je povinna vyrozumět disciplinární orgán, který o uložení pokuty            rozhodl, o zaplacení peněžité pokuty, DŘF §20 čl. 5. S ohledem na § 20 čl. 12 DŘF je povinnost zaplatit uvedenou peněžitou pokutu společně a nerozdílně i klubu, proto úhrada bude provedena dle § 20 čl. 10 DŘF (tzn., pokuta bude načtena na sběrný účet klubu).

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1.  Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

Okresní soutěž, sk.B – muži  

č.j. 18 - 17/18    6.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

Projednán: FC Dukla Hranice, z.s. ID 7140141– oddíl

Neoprávněný start hráče. Rozhodnutí DK: DR2017145318  Odpovědný za disciplinární přečin

DK kontumuje utkání 3 : 0 a 3 body ve prospěch TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.,dle DŘF § 36 čl. 1

 Dále ukládá peněžitou pokutu ve výši 6500 Kč,- dle DŘF § 69 článek 1, písmeno e).  Uloženou peněžitou pokutu je klub povinen uhradit nejpozději ve lhůtě splatnosti sběrné faktury, DŘF § 20 čl. 6

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1. Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

Zápis STK OFS Přerov č.9

25. září 2017

STK nařizuje odehrát odložená utkání takto:

Okresní soutěž mužů sk. „A“ a sk. „B“ odložené 2. kolo se nařizuje na 28. 9. 2017 na ÚZM.

Příští zasedání STK: dne 4. 10. 2017 v 17:00 hod

 

Informace OFS Přerov

24. září 2017
Náhradní termín zrušeného víkendového kola (23. - 24.9.2017) pro Okresní soutěže mužů sk. A a sk. B  bude pravděpodobně tento čtvrtek 28.9.2017 (svátek).
Pokud budete mít někdo zájem hrát raději dopoledne, dejte mi prosím vědět do pondělí 25.9. do 10:00 hod. 

 

Rozhodnutí STK OFS Přerov

23. září 2017

Zrušení všech utkání 23.9. - 24.9.2017

Z důvodu nepříznivého počasí bylo rozhodnuto o zrušení všech utkání všech soutěží řízených OFS Přerov, která se měla odehrát ve dnech 23.9. - 24.9.2017. Náhradní termín bude stanoven v pondělí 25.9.2017.

 

STK OFS Přerov č. 8

20. září 2017

Utkání 6. kola FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče n. B., z. s. „B“
STK navrhuje DK dle § 7 odst. 1. písm. h) SŘ FAČR k projednání disciplinární přečin neoprávněné nastoupení k utkání s návrhem na uložení disciplinárního trestu kontumace utkání dle § 36 DŘ, a to kontumace utkání 3:0 a udělit 3 body ve prospěch oddílu TJ Sokol Hustopeče n. B., z.s. „B“ s tím, že STK dále dává DK podnět k zahájení disciplinárního řízení pro disciplinární přečiny dle § 50 odst. 3 DŘ vedoucího družstva FC Dukla Hranice, z.s., dále dle § 69 odst. 1 písm. e) DŘ oddíl FC Dukla Hranice, z.s.

Příští zasedání STK: dne 27. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Disciplinární komise OFS Přerov

19. září 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:

Oddíl: FC Dukla Hranice, z.s. ID 7140141 č.utkání 2017714A2B0601

– předán STK na základě ZOU a vyjádření vedoucího družstva                     

Funkcionář: Kočí Jiří  č. utkání 2017714A2B0601 - předán STK na základě ZOU 

Zasedání DK se uskuteční dne 20. 9. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

.

Zápis STK OFS Přerov č. 7

13. září 2017

Utkání 6. kola FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče n. B., z.s. „B“: V poločase provedena konfrontace hráče z FC Dukla Hranice, z.s. STK předvolává na zasedání dne 20.9.2017 na 17:30 hod. vedoucího družstva FC Dukla Hranice, z.s. pana Jiřího Kočího a vedoucího družstva TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ pana Pavla Hegera k vysvětlení skutečností uvedených v ZOU. Za účast na zasedání odpovídá oddíl.

Příští zasedání STK: dne 20. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS Přerov č. 5

13. září 2017

č.j. 11 - 17/18 6.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Projednán: Palička Vlastimil  – FC Dukla Hranice, z.s.
ČK – hrubé nesportovní chování – kopnutí soupeře s použitím nepřiměřené síly ze strany v přerušené hře – oplacení po předchozím přestupku soupeře
Rozhodnutí DK: DR2017143576
vinen disciplinárním přečinem
Zastavení činnosti na 4 SU nepodmíněně od 13.9.2017, DŘF § 48 čl.1
Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

Disciplinární komise OFS Přerov

12. září 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:
Hráč:
Palička Vlastimil /FC Dukla Hranice, z.s./ č. utkání 2017714A2B0601
Zasedání DK se uskuteční dne 13. 9. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

 

TJ Žákovice - FC Dukla Hranice

7. kolo sobota 16. září 2017 v 15,30 hod.

zakovice_tj.jpg         deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

3 : 3 (2:2)

Dukla vydřela v Žákovicích remízu.

Domácí zahájily proti Dukle náporem a podařilo se jim dvakrát skórovat. Dukla se postupně rozehrála a díky brankám Patrika Schwarze a krásné střely Martina Hudečka se ji podařilo v první polovině srovnat na 2 : 2. Ve druhé polovině zahájili domácí náporem a střelili vedoucí branku na 3 : 2. Dukla se ale dostala do několika šancí, ze kterých se podařilo kapitánovi mužstva Tomáši Strykovi srovnat na konečných 3 : 3. Zápas tímto skončil zaslouženou remízou.

Sestava Dukly: Brankář – Jan Kubíček, Obránci – Aleš Martinát, Tomáš Stryk, Michal Hudeček, Jan Mokrý, Záloha – Petr Matějíček, Martin Kubíček, Pavel Peňáz, Patrik Schwarz, Útok – Pavel Kleisel, Martin Hudeček

.

FC Dukla Hranice - TJ So Hustopeče "B"

6. kolo sobota 9. září 2017 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg        deleno.jpg          hustopece.jpg

​0 : 3 kontumačně

voding-hranice.jpg

 Sponzor MU: VODING HRANICE, spol. s r.o. je projektově inženýrskou společností, která působí v oboru projektování vodohospodářských staveb již více jak 25 let. Hlavním portfoliem společnosti jsou projekty úpraven vod, čistíren odpadních vod a v neposlední řadě také projekty vodovodních a kanalizačních sítí.

​                 O poločasové přestávce bylo vedoucím hostů požádáno o konfrontaci hráče D/10 Hegar Martin. Provedena konfrontace vedoucím a následně podána námitka proti neoprávněnému startu hráče. Konfrontovaný hráč se ihned přiznal, že hraje neoprávněně. Neměl s sebou vlastní doklad totožnosti, odmítl sdělit své jméno a příjmení a nesouhlasil s vyfocením. Hráč byl vyloučen z účasti na hře, z tohoto důvodu byla poločasová přestávka prodloužena o 10 minut. Jednalo se o vysokého, hubeného hráče s věkem okolo 23 let s hnědými vlasy.

Předat k STK: ANO, Předat k DK: ANO, Konfrontace: ANO

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 6

6. září 2017

OS mužů sk. „B“ - FK Potštát, z.s.
1) Utkání 6. kola FK Potštát, z.s. – Tělovýchovná jednota Žákovice se odehraje v sobotu 9. 9. 2017 v 14:00 hod. (na místo 9.9.2017 v 17:00 hod.)
1) Utkání 1. kola FK Potštát, z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. se odehraje v sobotu 30. 9. 2017 v 15:30 hod. (na místo 30.9.2017 v 17:00 hod.)
1) Utkání 9. kola FK Potštát, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ se odehraje v sobotu 14. 10. 2017 v 14:00 hod. (na místo 14.10.2017 v 17:00 hod.)
1) Utkání 11. kola FK Potštát, z.s. – Sokol Horní Nětčice se odehraje v sobotu 28. 10. 2017
v 14:00 hod. (na místo 28.10.2017 v 17:00 hod.)

OS mužů sk. B
Utkání 5. kola FK Potštát, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s.: Porušení SŘ FAČR § 40 čl. 3 ze strany FK Potštát, z.s. STK uděluje dle SŘ FAČR § 7 čl. 3 pořádkovou pokutu ve výši 500,- Kč. STK předává rozhodčího p. Odstrčila do KR.

STK upozorňuje oddíly, aby si kontrolovaly začátky utkání s úředními začátky v termínové listině.

Změna termínu okresního finále poháru FAČR:
Utkání okresního finále poháru FAČR se na základě dohody oddílů odehraje v úterý 19. 9. 2017 v Hustopečích nad Bečvou v 16:30.
Příští zasedání STK: dne 13. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Semifinálové utkání Poháru Lionsport 

4. září 2017

Dne 5. 9. 2017 v 16:30 hod. se uskuteční semifinálová utkání Poháru Lionsport.
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z.s."B"
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.

 

FK Potštát z.s. - FC Dukla Hranice z.s.

5. kolo sobota 2. září 2017 v 17,00 hod.

                           f_21.gif       deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

3 : 1 (1:1)

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Palička Vlastimil, Kubíček Martin (72´ŽK), Kleisel Pavel, Hudeček Martin .Matuška Martin ,Stryk Tomáš (K), Matějíček Petr ,Schwarz Patrik ,Hegar Martin ,Martinát Aleš

Gól: Schwarz Patrik

 

Zápis STK OFS Přerov č. 5

30. srpna 2017

Pošta:

1. FK Potštát, z.s. – změna názvu spolku – FK Potštát z.s.


2. Finálové utkání okresního kola Poháru FAČR mezi oddíly TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. – 1. FC Viktorie Přerov, z.s. se po dohodě oddílů uskuteční dne 20. 9. 2017 v 16:30 na hřišti v Hustopečích nad Bečvou.
Příští zasedání STK: dne 6. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS Přerov č. 3

30. srpna 2017

Rozhodovací činnost:
č.j. 4 - 17/18 4.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Projednán: Hudeček Michal – FC Dukla Hranice, z.s.
2 x ŽK = ČK – 1 x nesportovní chování – držení soupeře za dres + 1 x nesportovní chování – použití pohoršujících, urážlivých nebo hanlivých výrazů proti rozhodčímu
Rozhodnutí DK: DR2017142043
vinen disciplinárním přečinem. Zastavení činnosti na 1SU nepodmíněně od 31.8.2017, DŘF § 46 čl.1. Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

DK OFS Přerov

29.srpna 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:
Hráč: Hudeček Michal / FC Dukla Hranice, z.s./ č. utkání 2017714A2B0401. Zasedání DK se uskuteční dne 30. 8. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

.

FC Dukla Hranice - TJ So Soběchleby

4. kolo sobota 26. srpna 2017 v 16,30 hodin

                          dukla-znal-kul.bar..jpg          deleno.jpg            balon_5.jpeg

0 : 3 (0 : 1)

 Sponzor MU: Miroslav a Alenka RAINDLOVI příznivci hranické kopané a skalní fandové Dukly Hranice

 Sestava:Dukly  Vinklárek Jiří, Huf Roman, Kubíček Martin, Hudeček Michal (30´ŽK, 40´ŽK, 40´ČK), Daniec Martin, Matuška Martin, Stryk Tomáš (K) ​, Kubíček Jan, Schwarz Patrik (68´ŽK), Dán Drahoslav, Martinát Aleš

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 4

23. srpna 2017

Změny termínu utkání:  OS mužů sk. „B“
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.
Utkání 1. kola Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. - FC Dukla Hranice, z.s. se odehraje v sobotu 30. 9. 2017 v 15:00 hod. (na místo 30.9.2017 v 16:30 hod.)

Příští zasedání STK: dne 30. 8. 2017 v 17:00 hod

 

So Horní Nětčice - FC Dukla Hranice

3. kolo neděle 20. srpna 2017 v 16,30 hodin

                             hor_netcice.jpg        deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

7 : 3 (4:1)

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Kleisel Pavel, Kubíček Martin, Hudeček Michal, Palička Vlastimil (46´Potsch Štěpán), Matuška Martin, Stryk Tomáš  (60´ŽK), Hudeček Martin, Hegar Martin, Dán Drahoslav, Martinát Aleš

 Branky za Duklu: Hegar Martin, Kleisel Pavel 2x

   

 

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 3

16. srpna 2017

STK upozorňuje fotbalové kluby hrající soutěže řízené OFS Přerov, na povinnost vypracovat a předložit nový Řád pořadatelské služby ke schválení STK OFS Přerov do 31. 12. 2017. STK doporučuje uvést znění Řádu pořadatelské služby do souladu se Soutěžním řádem FAČR, v případě mládežnických družstev uvést počet pořadatelů v samostatném bodě.

 

Informace - 2. kolo pohárů

15. srpna 017

2. kolo Poháru FAČR se odehraje ve středu 23.8.2017 v 17:00 hod.:

TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.- FK Brodek u Přerova, z.s. 4 : 2

TJ Sokol Tovačov, z.s -1. FC Viktorie Přerov z.s  1 : 2

2. kolo Poháru LIONSPORT se odehraje v úterý 5.9.2017 v 16:30 hod.:

TJ Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z.s.  „B“  

TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.  -  TJ Sokol Domaželice, z.s.

 

Další díl Fotbalové (R)EVOLUCE

14. srpen 2017

Peníze z dotací přímo ke klubům:

Fotbalová (R)EVOLUCE, projekt FAČR odstartovaný před dvěma lety především kvůli pomoci se zjednodušením administrativy, zavedením elektronizace a s tím spojeným odstraněním byrokratických překážek, brzy nabídne domácím klubům další zajímavý bonus.

Kluby totiž obdrží finanční prostředky ze státních dotačních programů, které jsou určené právě na jejich provoz, přímo na své bankovní účty. To samé se týká i všech spolků v rámci asociace stejně jako krajských a okresních svazů.

Zatímco v minulých letech takové finanční prostředky byly poskytovány prostřednictvím tzv. podúčtu v rámci Informačního systému (IS) FAČR, v nejbližší době se zavedená praxe změní s tím, že kluby (+ spolky), KFS a OFS peníze obdrží přímo na své účty uvedené v IS.

„Věříme, že elektronizací procesu poskytování finanční podpory zvýšíme přehlednost pro příjemce této podpory FAČR, efektivitu v administrativní části a vzhledem k faktu, že se většinou jedná o státní dotace, budeme maximálně otevřeni možným budoucím kontrolám ze strany interních či externích kontrolních orgánů,“ uvedl Libor Kabelka, ředitel Finančního oddělení FAČR.

Kluby by měly zmíněné finanční prostředky obdržet v dohledné době, celkem se jedná o 3500 subjektů, které na dotační peníze mohou dosáhnout. Celý proces bude zpracován elektronicky. Aktuálně FAČR akceptovala v programu 5 určeného na svoji činnost MŠMT částku 360 milionů korun.

 „Na základě očekávaného Rozhodnutí o poskytnutí dotace MŠMT bychom měli tuto částku obdržet do konce srpna 2017 na bankovní účet FAČR. Následně bude možno obratem tuto finanční podporu - dotaci poskytnout dle podmínek účelového určení v Rozhodnutí MŠMT subjektům FAČR,“ doplnil Kabelka. 

Vše o finanční podpoře a čerpání prostředků najdete v příloze.

 

Zasedání VV OFS Přerov č.10

7. srpna 2017

Rozpis soutěží - VV schválil změny navrhované v RS pro SR 2017/2018. Rozpis OFS Přerov bude zveřejněn v elektronické podobě na stránkách www.ofsprerov.cz.

VV rozhodl o vytisknutí Rozpisu soutěží v papírové podobě pro SR 2017/2018 (oddíly, kteří požadují RS v papírové podobě, pro předsedy komisí, pro členy VV, rozhodčí).

Od 11. 8. 2017 si oddíly budou moci vyzvednout objednané Rozpisy soutěží na sekretariátu OFS Přerov, Petřivalského 1.

 

Úhrada volných přestupů zahájena

10. srpna 2017

Vážení členové Fotbalové asociace České republiky,

upozorňujeme, že v Informačním systému (IS) jsou od dnešního dne dostupné platební doklady pro úhradu plateb za přestupy bez souhlasu mateřských klubů v rámci přestupního období od 1. do 20. 6. (tzv. období pro volný pohyb hráčů).

Rovněž prosíme, aby členské kluby věnovaly pozornost termínu splatnosti platebních dokladů a dodržovaly jej. V případě jeho nedodržení se členské kluby vystavují disciplinárnímu řízení, na jehož základě může dojít k uložení disciplinárních trestů v souladu s Disciplinárním řádem.

Je důležité upozornit, že je nezbytné, aby členské kluby, které mají obdržet stanovené odstupné, měly v IS vyplněno číslo účtu. Bez toho není možné finanční prostředky přeposlat.

Přesné pokyny pro úhradu stanoveného odstupného lze najít v aktualizovaném Metodickém pokynu LPO č. 4/2017 dostupném:  https://urednideska.fotbal.cz/uredni-deska-predpisy/189?category=3

 

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 1 / 2017

2. srpna 2017

Žádost o změnu termínu v IS, poplatky

Žádosti o změnu termínu se budou provádět v IS. Po dohodě obou klubů dojde ke schválení žádosti STK. STK rozhodla dle SŘ § 10 přílohy č. 2 – Poplatky, lhůty a jiné modifikace o výši poplatku takto:

a) Poplatek ve výši 250 Kč uloží-li se dohoda do IS méně než 17 dní před původně stanoveným termínem utkání

b) Poplatek ve výši 500 Kč uloží-li se dohoda do IS méně než 10 dní před původně stanoveným termínem utkání.

 

Přátelské utkání

V sobotu 5.srpna 2017 proběhlo přátelské utkání.

FC Dukla Hranice      -       TJ So Potštát

                            dukla-znal-kul.bar..jpg         deleno.jpg         potstat.png

2 : 3

 

Úvodní slovo předsedy spolku FC DUKLA Hranice z.s.

3. srpna 2017

Krátká letní fotbalová přestávka je za chvíli pryč a proto zdravím všechny dukláky a naše fanoušky. Očekávám, že i v této sezoně udržíme kvalitní zabezpečení domácích zápasů, hráči naváží na výkon v posledním zápase minulé sezony v Drahotuších a dočkáme se zlepšení práce některých funkcionářů a členů Dukly. Všichni funkcionáři byli hned po ukončení sezony osloveni, aby včas oznámili předsedovi, které úkoly budou konkrétně garantovat. I přesto, že už je nejvyšší čas, tak se zatím neozval pouze pan Jiří KOČÍ. Věřím, že bude přínosem nový sekretář Martin Matuška, který evidentně pracuje zodpovědně. Po odchodu dlouholetého maséra Josefa Kulišťáka se mne podařilo na tuto pozici získat masérku, která podle potřeby přislíbila pomoc i při trénincích hráčů, což je určitě velmi dobré. Velmi důležité je také, že ve spolupráci s armádou ČR proběhne letos na podzim technická údržba objektu Dukla, jako např. oprava hlavní budovy, oprava laviček, oplocení, atd. Je to už velmi potřebné a věřím, že to ocení i naši fanoušci.

Přeji Vám všem pěkné léto a pěkné sportovní zážitky na Dukle.

Ing. Jaromír BAROŠ – předseda,

 

Změny a doplňky Pravidel fotbalu platné od 1.7.2017

31. července 2017

Změny a doplňky Pravidel fotbalu platné od 1.7.2017 jsou na stránce "Odkazy / ke stažení"

 

1. kolo Poháru Lionsport a Poháru FAČR

31. července 2017

V neděli 6. srpna 2017 v 17:00 hod. se uskuteční 1. kolo Poháru LIONSPORT.

TJ Sokol Bělotín, z.s.   „B“  - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 7 : 2

Sportovní klub Bochoř, z.s.   -  TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.  1 : 2

KMK Zubr Přerov, z.s.  -  TJ Sokol Domaželice, z.s.   1 : 7

V neděli 13 .8. v 10:00 hod. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. -Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. 

V úterý 8. srpna 2017 v 17:00 hod. se uskuteční 1. kolo Poháru FAČR.

Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš  -  FK Brodek u Přerova, z.s.  2 : 5

Sokol Křenovice, z.s.  - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.  3 : 7

TJ Sokol Jezernice, z.s.  -  1. FC Viktorie Přerov, z.s.   0 : 4

FK Býškovice/ H. Újezd, z.s.   -  TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.  1 : 3

 

Přijedou mistři světa

25. července 2017

Přijedou mistři světa: Vstupenky na Německo v předprodeji

Prvního září čeká na českou reprezentaci v rámci kvalifikace o postup na MS 2018 nejtěžší možný soupeř, úřadující světoví šampioni z Německa.

Utkání, které se zařadí mezi nejatraktivnější sportovní události v Česku, se již s předstihem těší velké pozornosti a zájmu fanoušků. Vstupenky na toto utkání jsou v prodeji na webovém portálu www.vstupenkyfotbal.cz.

Vstupenky na utkání v Edenu, které je na programu 1. září ve 20:45, budou k dispozici v následujících cenových kategoriích:

 • I. kategorie         2.890 Kč
 • II. kategorie       1.890 Kč
 • III. kategorie      890 Kč

 

Seminář rozhodčích a nových adeptů

26. července 2017

V pátek dne 4. 8. 2017 v 17:00 hod. se uskuteční seminář pro rozhodčí a pro nové adepty, kteří mají zájem stát se rozhodčími. Seminář se uskuteční v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Bylo vyhlášeno 2.kolo grantového řízení v Hranicích

29. května 2017

V oblasti zahraniční spolupráce partnerských města a regionů  a v oblasti  investic a oprav v tělovýchově, kultuře a sociálních věcech bylo vyhlášeno 2. kolo pro příjem žádostí. Termín při příjem žádostí je do 31. srpna 2017. Podrobnější informace, jak žádat o granty, naleznete v rubrice "životní situace - jak požádat o... - dotace(granty a příspěvky) na webu města Hranice.

 

Upozornění STK - hlášenky

13. července 2017

STK upozorňuje oddíly hrající soutěže OFS ročník 2017/18, aby hlášenky pro podzimní část soutěže doručily oddílům a STK do 23.7.2017.

Hlášenky je možné již ukládat přímo do informačního systému + zaslat oddílům a STK.

Dále STK upozorňuje na SŘ § 8 čl. 4 - Organizátor utkání je oprávněn navrhnout bez souhlasu soupeře řídícímu orgánu soutěže, že konkrétně vymezená soutěžní utkání odehraje v jiném termínu, než který byl stanoven pro soutěžní ročník, a to nejpozději 15 dnů před dnem prvního soutěžního utkání příslušné části soutěže. 

Tyto změny zasílejte oddílům a STK na tiskopisu žádost o změně termínu (tiskopis naleznete v souborech ke stažení).

Ostatní žádosti o změně termínu se souhlasem soupeře provádějte přímo v informačním systému !!!!

 

Nová sezona rozlosována

13. července 2017

Na Losovacím aktivu, se definitivně rozhodlo o modelu soutěží OFS Přerov v příští sezóně.

V soutěžním ročníku 2017-2018, se bude hrát:

Okresní přebor mužů - dvoukolově,

Okresní soutěže mužů - tříkolově,

Okresní přebor starších žáků - dvoukolově,

Okresní přeboř mladších žáků - tříkolově,

Okresní přebo starších a mladších přípravek - dvoukolově.

Okresní přebor mužů -  bude mít 14 účastníků, v Okresní soutěži mužů skupiny ,,A" bude 8 účastníků, ve skupině ,,B" bude 8 účastníků.

Žákovských soutěží se bude účastnit celkem 26 mužstev - 10 v kategorii starších žáků, OP mladších žáků sk. "A" 8 družstev, OP mladších žáků sk. "B" 8 družstev.

Zároveň byly rozlosovány i kategorie přípravek a Pohár Lionsport a Pohár FAČR.

POHÁR LIONSPORT:

1.Kolo                       neděle: 6. srpna 2017                čas: 17:00 hodin

1U1 – TJ Sokol Bělotín, z.s.   „B“ - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

1U2 – SK Bochoř, z.s.- TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

1U3 – TJ Sokol Domaželice, z.s. -   KMK Zubr Přerov, z.s.

1U4 – TJ Sokol Soběchleby, z.s. -TJ Sokol Skalička, z.s.

 (utkání TJ Sokol Soběchleby, z.s. – TJ Sokol Skalička, z.s. se odehraje 13.8. v 10:00 hod.)

POHÁR FAČR :

1.Kolo                       úterý: 8. srpna 2017                   čas: 17:00 hodin

1U1 – TJ Sokol Vlkoš  -  FK Brodek u Přerova, z.s.

1U2 – Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s.

1U3 – TJ Sokol Jezernice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov, z.s.

1U4 – FK Býškovice/ H. Újezd, z.s. - TJ Sokol Hustopeče n/B, z.s.

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 9

22. června 2017

Partneři jednotlivých soutěží v soutěžním ročníku 2017/2018

 • JANKUSPORT -  Okresní přebor mužů
 • SMOOS  - Okresní soutěž  sk. ,,A“     
 • MAX SERVIS - Okresní soutěž sk. ,,B“
 • STAMAK - Okresní přebor starších žáků
 • Ležákova autoškola - Okresní přebor mladších žáků sk. „A“
 • Ležákova autoškola -  Okresní přebor mladších žáků sk. „B“
 • SIBOM - Okresní přebor – starší přípravka sk. ,,A“
 • SIBOM  - Okresní přebor – starší přípravka sk. ,,B“
 • Maka design - Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,A“
 • NEPAMO -  Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,B“
 • NEPAMO - Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,C“

Okresním přeborníkem v soutěži: OS muži sk.„B“ TJ Sokol Jezernice, z.s.

Vítězem Soutěže slušnosti:  Okresní soutěž mužů skupina ,,B“ – TJ Sokol Jezernice, z.s.

Cena ,,Osobnost přerovského fotbalu“

Ocenění obdržel za rok 2017 pan Vladimír Vybíral – TJ Sokol Tovačov z.s. a paní Zdeňka Joslová – KMK Zubr Přerov z. s.

Nejlepší střelec mužů SR 2016/2017:  Nejlepším střelcem v okresní soutěži mužů skupiny ,,B“ se stal  Jakub Simon z oddílu TJ Sokol Jezernice z.s.

Nejlepší internetové stránky oddílu: oddíl FK Byškovice – H. Újezd z.s.

Nejlepší trenéři mládeže: František Karger (TJ So Čekyně), Radim Dočkalík (TJ So Újezdec), Petr Vařecha (1.FC Viktorie Přerov).

 

Termínová listina OFS Přerov podzim 2017

28. června 2017

tl-podzim-2017.jpg