Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality spolku

Mimořádná úřední zpráva OFS Přerov

19. února 2018

Vážení zástupci fotbalových klubů, letmou kontrolou bylo zjištěno, že řada hráčů, funkcionářů a dalších účastníků fotbalových soutěží stále nemá obnovené členství ve FAČR na rok 2018. Nezapomeňte, že termín končí 28. 2. 2018. Poté byste museli celý proces přihlašování opakovat od začátku i s oficiální přihláškou.

 

Společně to můžem zvládnout

19. února 2018

„Společně to můžeme změnit“ - fotbal s dalšími kolektivními sporty vyráží do celé ČR

Fotbalová asociace ve spolupráci s Unií českých fotbalových trenérů a také dalšími kolektivními sporty zahájila projekt, s jehož mottem „Společně to můžeme změnit“ míří do všech krajů České republiky s cílem oživit sportování dětí a formu jejich rozvoje v klíčovém věku.

Do projektu s názvem „Trenéři společně“, který FAČR zahájila v Praze a Plzni se postupně připojí zástupci hokeje a basketbalu. „Spolupracujeme s dalšími kolektivními sporty. Fotbal jako největší sport chce dát pouze impulz, ale jinak je to společná snaha. Procházíme testovacím kolem a nyní se projekt otevře i dalším sportům a samozřejmě i zájemcům o výchovu mládeže včetně rodičů, učitelů, médií, apod.,“ vysvětluje sportovně technický ředitel FAČR Michal Prokeš.

Na obsahu, který zahrnuje změny v koncepci výchovy mládeže, definici výchovy originálních hráčů, kreativity, pojmu koučink a klíčových oblastí mezinárodní konfrontace, se podíleli reprezentační trenéři FAČR a metodické sekce fotbalu, basketbalu nebo hokeje. Po dvou seminářích v Praze a Plzni bude od následujícího týdne pokračovat projekt v dalších krajích České republiky. Semináře jsou otevřené pro trenéry, učitele i veřejnost v závislosti na kapacitě v místě konání. Více informací a aktualizace o místech a časech konání můžete získat na webech UČFT nebo fotbal.cz.

- pondělí 26.2.2018    Olomouc (Budova Magistrátu města Olomouc – 15:00)

 

3. kolo zimní přípravy

19. února 2018
Dukla v rámci zimního turnaje v Lipniku sehrála třetí utkání s týmem z Lověšic.
Cely zápas se odehrával v plné režii hranickych hráčů, kteří svou převahu dokázali i brankové zúročit. Po pohledných akcích se dvakrát prosadil Kleisl a jednou Martin Hudeček. Další zapas čeká Duklu v sobotu v devět ráno s týmem z Chvalčova.

zt.jpg

 

 

Hlášenky pro jarní část soutěže 2017 / 2018

7. února 2018

V Informačním systému je již možné zadávat hlášenky pro jarní část SR 2017/2018. Hlášenky je potřeba zadat do IS a zaslat e-mailem STK OFS Přerov (ofs@raz-dva.cz) a daným soupeřům nejpozději do 10. 3. 2018.

 

Členství 2018

29. ledna 2018

Upozorňujeme všechny rozhodčí, oddíly, hráče i funkcionáře, že je opět nutné do konce února uhradit členství na rok 2018.

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 14

23. ledna 2018

- nosítka a lékárničky - v březnu obdrží každý oddíl z našeho okresu, který dosud tuto sadu neobdržel – oddíly budou informování o vyzvedávání nosítek a lékárniček na začátku března.

- od 5. 2. 2018 bude v IS zpřístupněno nahrávání hlášenek, hlášenky je potřeba vyplnit do IS a zaslat soupeřům a na sekretariát (stačí e-mailem) do 10. 3. 2018!!

- termínovou listinu pro jarní část SR 2017/2018 naleznete na stránkách www.ofsprerov.cz

- distribuce kalendářů – kalendáře jsou stále k vyzvednutí na sekretariátu OFS do 31. 1. 2018,

- Turnaj veteránů – v letošním roce se opět uskuteční turnaj veteránů, vedení mužstva – členové VV pan Páral a pan Zavadil,

- Osobnost fotbalu – nositel plakety Dr. Václava Jíry“ – doručení návrhů na sekretariát OFS do 31. 1. 2018, poté návrh OFS poslán na sekretariát O-KFS, který navrhne 3 osobnosti z O-KFS. Všem oddílům zaslána informace ohledně Dr. Václava Jíry včetně formuláře – nominace funkcionáře k udělení ocenění.

- Pracovní aktiv - VV plánuje v měsíci březnu setkání s oddíly OFS Přerov – termíny setkání spolu s místem budou oddílům upřesněny. Pravděpodobně se uskuteční dvě porady se zástupci fotbalových klubů Přerovska a Hranicka

- Hlášení změn organizačních pracovníků – VV upozorňuje oddíly v případě změny organizačních pracovníků nahlásit tuto situaci písemně na sekretariát OFS Přerov do 14 dní. Z důvodu úpravy názvu oddílu  - uvést svůj název (včetně součásti vyjadřující právní formu) do souladu s novou právní úpravou žádáme oddíly o nahlášení nového názvu klubu včetně složení funkcionářů – některé oddíly ještě nemají provedenu změnu názvu spolku

- Příští zasedání VV se uskuteční dne 13. 2. 2018 v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Zimní turnaj (příprava) Lipník n/B "UT"
Č.U. Den Dat. Čas Domácí Hosté
3 So 03.02. 13,00 FC Želatovice dor. FC DUKLA Hranice
6 So 10.02. 13,00 So Chomoutov FC DUKLA Hranice
7 Ne 18.02. 15,00 Union Lověšice FC DUKLA Hranice
10 So 24.02. 09,00 TJ Chvalčov FC DUKLA Hranice
15 Ne 04.03. 15,00 FK Sp.Lipník n/B "B" FC DUKLA Hranice

 

Termínová listina jaro 2018

25. ledna 2018

tl.jpg

 

OFS hledá nové rozhodčí

15. ledna 2018

Komise rozhodčích hledá nové zájemce nejlépe z řad bývalých, nebo i současných hráčů na funkci rozhodčího. Podmínkou je dovršení věku 15 let. Případní zájemci se kontaktujte  u garanta KR OFS pana Mgr. Petra Caletky, tel.: 774 956 276 nebo sekretáře KR OFS pana Bc. Josefa Zavřel, tel.: 606 022 986.

Nejbližší seminář rozhodčích se uskuteční dne 26. 1. 2018 od 16.30 hodin v zasedací místnosti OFS Přerov, Petřivalského 1.

 

Vyhlášení krajských dotačních programů

10.ledna 2017

Vyhlášení krajský dotačních programů na podporu sportu v Olomouckém kraji v roce 2018

Pro žadatele je v r. 2018 připraveno nové, jednodušší prostředí pro elektronické podání žádostí, včetně podrobného manuálu pro podání žádosti a praktické možnosti vyzkoušet si podání žádosti cvičně - bez zápisu do databáze žádostí o dotace 

Portál komunikace pro občany + cvičná elektronická žádost + manuál pro vyplnění žádosti o dotaci.

Podpora sportovních akcí (příjem žádostí 19.1. - 2.2)

Z dotačního titulu 1 Podpora sportovních akcí je možné žádat o finanční podporu zejména na organizaci sportovních akcí v regionu Olomouckého kraje. Příspěvek je zaměřen zejména na organizační zabezpečení akce, zahrnující mimo jiné přípravu sportovního areálu, nákup sportovního materiálu, nákup pohárů, medailí a cen pro účastníky a materiální a technické zabezpečení akce. Pravidla dotačního titulu je možné nalézt na odkazu:

Podpora sportovních akcí

Program na podporu výstavby a rekonstrukcí sportovních zařízení v obcích Olomouckého kraje v roce 2018 (příjem žádostí 19.1. - 18.5.)

Dotace na získání trenérské licence mládeže (příjem žádostí 1.3. - 18.5.)

Podpora reprezentantů ČR z Olomouckého kraje (příjem žádostí 19.1. - 27.4.)

Program na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže v Olomouckém kraji v roce 2018 (příjem žádostí 1.6. - 27.6.)

 

Školení trenérů licence "C"

2. ledna 2018

Školení trenérů licence „C“ v Přerovském a Prostějovském  OFS.

Pá. 19.  až  so. 20. ledna 2018

Místo konání:   učebna v sídle Prostějovského OFS – kapacita  do 30 posluchačů, vybavení audiovideotechnika.

Program:          10 hodin v pátek 19. ledna 2018

                       10 hodin v sobotu 20. ledna 2018 

Dodatečně bude upřesněn termín ukázkových tréninkových jednotek.

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 13

2. prosince 2017 - výjezdní zasedání - Ludvíkov

-  Od 8. 1. 2018 zrušení pevné telefonní linky OFS Přerov 581 207 000, která bude nahrazena tel. č. 736 645 998

- KFS Olomouc rozhodl, že každý oddíl z našeho okresu, který doposud neobdržel sadu (nosítka a lékárnička), tak tuto sadu obdrží do začátku jarní části SR. Oddíly budou včas informovány o vyzvednutí těchto sad.

- VV OFS Přerov děkuje všem za odvedenou práci a spolupráci v roce 2017, přeje příjemné a klidné svátky a v roce 2018 zejména pevné zdraví a  celkovou pohodu.

 

Program ZOH 2018

19.prosince 2017

Program olympiády: České vrcholy na ZOH 2018 v Koreji, co a kdy sledovat?

http://isport.blesk.cz/zoh-2018-program

 

Výkonný výbor FAČR

12.prosince 2017

Nové složení výkonného výboru Fotbalové asociace ČR po valné hromadě 12. prosince 2017:

Předseda: Martin Malík.
Místopředseda za Moravu: Zdeněk Zlámal.
Místopředseda za Čechy: Roman Berbr.
Předseda řídící komise za Čechy: Dagmar Damková.
Předseda řídící komise za Moravu: Pavel Nezval.
Členové za Čechy: Miroslav Liba, Rostislav Votík.
Členové za Moravu: Karel Kula, Pavel Blaha.
Členové za ligu: Tomáš Paclík, Dušan Svoboda.

 

Okresní sdružení ČUS slouží jako Servisní centra sportu

8. prosinec 2017                                  Zpravodaj ČUS č. 9/2017

Servisní centra sportu ČUS  a jejich služby: 

 • Poradenství v oblasti vedení klubu, legislativy, daní, účetnictví, personalistiky apod. 
 • Informace o možnostech čerpání dotací (státních, krajských, městských), pomoc při podávání žádostí a vyúčtování dotace.
 • Vedení účetnictví za zvýhodněných podmínek
 • Informace o legislativních změnách dotýkajících se sportovního prostředí, zasílání informačního zpravodaje. 
 • Krytí v rámci hromadného úrazového pojištění při sportovní činnosti klubu (tréninky, soustředění, akce pořádané klubem) a pojištění odpovědnosti trenérů. 
 • Osvobození od placení autorských poplatků pro případ užití autorských děl nebo produkcí výkonných umělců (opět jen v rámci nekomerčních klubových sportovních akcí). 
 • Klub se může za výhodných podmínek individuálně připojit k pojištění odpovědnosti ze své činnosti či pojištění majetku.  Možnost cestovního pojištění s rozšířením na organizovanou sportovní činnost za výhodných podmínek. 
 • Nákup softwaru za výhodných podmínek. 
 • Přístup k softwaru na evidenci členů, majetku a ekonomických ukazatelů (iscus.cz) 
 • Možnost požádat o ocenění svých zasloužilých členů, kteří přispěli k rozvoji sportu v regiónu. 
 • Možnost zapojit svou akci do programu ČUS Sportuj s námi a získat finanční a mediální podporu (www.cus-sportujsnami.cz)

Pokud Vás některá oblast z výčtu možností zaujala kontaktujte svoje spádové okresní servisní centrum sportu při OS ČUS (https://www.cuscz.cz/kontakty/podle-abecedy.html)

 

Přehled změn Souboru předpisů schválených VV FAČR 5. 12. 2017

8. prosinec 2017

Na zasedání Výkonného výboru FAČR dne 5. prosince 2017 byl přijat novelizační baliček Souboru předpisů FAČR. Změny se dotkly Přestupního řádu, Evidenčního a registračního řádu, Soutěžního řádu, Disciplinárního řádu, Soutěžního řádu mládeže a žen a Zprostředkovatelského řádu, a to s účinností od 6. 12. 2017. 

1.        Přestupní řád

Věcně nedošlo k žádné změně, bylo pouze přistoupeno k zpřehlednění úpravy týkající se přestupu hráče po konci profesionální smlouvy a možnosti členských klubů uzavřít profesionální smlouvu s hráčem, který působí na základě „školního přestupu“. [§ 7 odst. 5 písm. b), c), d); § 7 odst. 8; § 7 odst. 9; § 7 odst. 13; §7 odst. 14 písm. d)]

2.       Evidenční a registrační řád

Úprava pouze reflektuje technické změny Přestupního řádu. [§24 odst. 14; §25 odst. 9; §26 odst. 4 písm. b)]

3.       Soutěžní řád

Došlo k výslovnému zakotvení oprávnění řídících orgánů stanovit v rozpisech soutěží, které povolují opakované střídání, počet utkání, do kterých je hráč vedený na soupisce povinen v jednotlivé části soutěžního ročníku nastoupit v základní sestavě. Tam, kde je povoleno opakované střídání, je totiž obtížné kontrolovat dobu, tedy počet minut odehraných hráčem na soupisce. [§10 odst. 4 Přílohy č.2]

4.       Disciplinární řád

Byla doplněna možnost udělit disciplinární trest zákazu přestupů a hostování též v případě za neuhrazení sběrných faktur (nikoliv jen v případě neuhrazení tzv. volných přestupů). Dále pak byl upraven disciplinární přečin dopingu a řízení o něm tak, aby lépe prováděl Směrnici pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v České republice, kterou vydává Antidopingový výbor České republiky. V té souvislosti byla zavedena výlučná pravomoc Etické komise projednávat tento disciplinární přečin v prvním stupni. [§1 odst. 2; § 7 odst. 1 písm. h); §52; §60; §76 odst. 9 písm. a); §76 odst. 15; §120 odst. 8]

5.       Soutěžní řád mládeže a žen

Došlo k úpravě možnosti nastoupení hráčky starší přípravky za starší žákyně tak, že je možný pouze pokud členský klub nemá družstvo mladších žákyň a zároveň ani mladších žáků. Cílem je minimalizovat možnost nastupování hráček kategorie přípravek v soutěži, kde nastupují až o tolik let starší hráčky. [§35 odst. 1 písm. b)]

6.       Zprostředkovatelský řád

Zavedena byla povinnost pro zprostředkovatele – právnické osoby – vykonávat zprostředkovatelskou činnost výhradně prostřednictvím fyzické osoby, která je oprávněna ze zákona jako člen statutárního orgánu této právnické osoby nebo jako její prokurista zastupovat tuto právnickou osobu a která je zároveň Registrovaným zprostředkovatelem. Cílem je zamezit tomu, aby tuto Zprostředkovatelskou činnost právnické osoby vykonávaly prostřednictvím osob, které nemají licenci registrovaného zprostředkovatele, a nedocházelo tak k obcházení účelu a smyslu úpravy. [§11 odst. 9]

 

 

FAČR žádá debatu s MŠMT

27  listopad 2017

FAČR žádá debatu s MŠMT ohledně znění podmínek pro neinvestiční dotační programy

FAČR se společně s ČSLH obracejí na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, z důvodu aktuálního znění podmínek dotačního Programu IV. To omezuje okruh příjemců dotace z tohoto programu na období 2017-2019 pouze na spolky s celostátní působností nebo jejich pobočné spolky. Tato textace nejen v Programu IV, ale případně i všech dalších neinvestičních programech MŠMT, může přitom vést k výraznému úpadku sportu v České republice jako celku.

V rámci detailních podmínek Programu IV na období let 2017 – 2019 stanovilo MŠMT, že cílem tohoto programu je podpora údržby a provozu sportovních zařízení ve vlastnictví spolků s celostátní působností nebo jejich pobočných spolků. Toto znění je tak nastaveno velice nestandardním způsobem, který nekoresponduje s tradiční a dlouholetou strukturou sportovních organizací působících v rámci České republiky. Pokud by podobná textace navíc byla použita i v jiných neinvestičních programech MŠMT, týká se to i jich.

„Takové vymezení aktuálních podmínek je hodně neobvyklé a zřejmě jde jen o nedopatření, proto na něj chceme včas upozornit,“ říká místopředseda FAČR Roman Berbr.

S ohledem na způsob organizace sportu v rámci České republiky obecně, jsou to totiž právě členské spolky jednotlivých spolků s celostátní působností (např. právě členské spolky FAČR), v nichž se realizuje samotná činnost podporovaná dotačními programy.

„V tuto chvíli je potřeba co nejrychleji nastavit správným směrem spolupráci mezi sportovními svazy a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy tak, aby se společně našla transparentní cesta, po které by finanční dotace ze všech programů, putovaly až k těm nejnižším článkům. Tedy k jednotlivým členským spolkům – tělovýchovným jednotám a klubům,“ dodává k celé věci Generální sekretář FAČR Rudolf Řepka.

Cílem dotačních programů má být obecně vytváření podmínek pro pohybové aktivity všech obyvatel, stejně jako mj. rozvoj sportovních klubů a soutěží, tělovýchovných a tělocvičných jednot jako spolků a zvyšování členské základny v organizovaném sportu. To je ale v praxi kvůli současnému znění Programu IV nemožné. Naopak aktuální znění podmínek dotačního Programu IV, či případné použití podobné textace do jiných neinvestičních dotačních programů, může podle FAČR znamenat postupnou stagnaci těchto členských spolků jednotlivých spolků a v dalších letech i jejich následný sportovní úpadek.

S ohledem na výše uvedené FAČR navrhuje, aby MŠMT zvážilo úpravu znění (vymezení okruhu příjemců dotace) Programu IV, i všech dalších jednotlivých Programů v rámci neinvestičních sportovních dotací pro rok 2018 a 2019 tak, aby bylo jednoznačně zřejmé, že se vztahuje na podporu:

- spolků s celostátní působností

- členských spolků daných spolků s celostátní působností

- pobočných spolků daných spolků s celostátní působností

K výše uvedenému návrhu se vedle FAČR připojuje i Český svaz ledního hokeje, neboť i ten považuje uvedenou problematiku za zcela zásadní a ovlivňující podporu sportu v České republice.

Otevřený dopis FAČR a ČSLH najdete v celém znění v příloze.

 

Staň se rozhodčím

20  listopad 2017

FAČR - Staň se rozhodčím - nábor rozhodčích

Není pochyb, že fotbal je nejkrásnější kolektivní hrou a současně i nejmasovějším sportem naší planety. Je to hra jednoduchá, ale přitom nesmírně vzrušující, přinášející lidem kladné i záporné emoce v mimořádných dávkách. Je jedním ze sportů, který smazává hranice mezi státy i rozdíly mezi lidskými rasami. A přitom klade jen minimální nároky na výstroj a vybavení.

Jen v samých začátcích tohoto sportu se utkání odehrávala bez rozhodčích, hráči se prostě mezi sebou nějak dohodli. Velmi záhy ale zjistili, že dohoda mnohdy není možná. Proto od roku 1874, kdy The Football Association v Anglii zavedla institut rozhodčího, dnes každé utkání řídí rozhodčí, od nějž se za všech okolností očekává naprostá objektivita a řízení hry v duchu pravidel. Rozhodčí musí být připraven nejen teoreticky, ale i po fyzické stránce, vždy musí být maximálně koncentrovaný a psychicky odolný.

Funkce rozhodčího ve fotbalu je naprosto nezastupitelná

V současné době je ve FAČR celkem 3732 registrovaných rozhodčích (stav dle databáze Informačního systému FAČR k 27. 1. 2017).

PROČ být rozhodčím?

Stát se rozhodčím je unikátní způsob, jak se účastnit fotbalu a přitom jej plnohodnotně prožívat.

BONUSY pro rozhodčí

⚽️  pravidelné vzdělávání v oblasti pravidel fotbalu i dalších norem

⚽️  zdarma vstupní školení pro úplné nováčky, ve stanoveném rozsahu

⚽️  pro úplné nováčky - zařazení do AKADEMIE ROZHODČÍCH v rámci krajské komise rozhodčích pro vybrané adepty s teoretickou výukou i praktickými ukázkami na hrací ploše, pod vedením zkušených instruktorů rozhodčích

⚽️  pro rozhodčí s určitou zkušeností - zařazení do Vzdělávacího programu pro rozhodčí (VPR) v rámci krajské komise rozhodčích pro vybrané adepty s teoretickou výukou i praktickými ukázkami na hrací ploše, pod vedením zkušených instruktorů rozhodčích

⚽️  zařazení do celostátního Vzdělávacího programu pro rozhodčí (VPR FAČR) pro vybrané adepty, pod vedením národních instruktorů rozhodčích

⚽️  zařazení do programu Talent a mentor pro vybrané mladé rozhodčí

⚽️  odměny za řízení utkání a dopravné dle

⚽️  výrazná sleva na zakoupení výstroje – dresy a kopačky ADIDAS

⚽️  sleva na vstup na vybraná utkání „A týmu“ České republiky při domácích utkáních

⚽️  vstup zdarma na fotbalová utkání, pořádaná v rámci soutěže, pro níž je rozhodčí na nominační listině 

 

Hráčská fotbalová unie

15  listopad 2017

O Hráčské fotbalové unii       http://www.hfu.cz/o-hfu/

HFU sdružuje aktivní i bývalé profesionální hráče, amatérské hráče, další fyzické osoby podporující fotbal i ty, kteří se snaží stát profesionály.

Základní zásady Unie jsou fair play, nezávislost na ideologických názorech a vlivech lobbistů, nepřípustnost diskriminace a odmítání rasové nebo národnostní nenávisti.

Obhajujeme zájmy hráčů. Záleží nám na zkvalitnění vztahů ve sportovním prostředí. Plníme sliby a držíme slovo!

Co Unie nabízí

 • Právní zastoupení zdarma
 • Zajištění zdravotní péče
 • Vzdělávání hráčů
 • Zrušení arbitrážní komise
 • Kontakty se sponzory a partnery
 • Pracovní příležitosti pro hráče po skončení kariéry
 • Podpora fair play a boj proti diskriminaci
 • Motivace hráčů ke spoření

​​       hfu.jpg

 

Pozvánka na doškolovací seminář trenérů licence "B" a "C"

14  listopad 2017

Účast je zdarma  a trenéři "B" a "C" licence, kterým končí v tomto roce platnost licence, budou mít licenci prodlouženou na další tři roky.

Na seminář je nutno se přihlásit e-mailem:  vitonsky.oldrich@seznam.cz

V případě, že  budete požadovat v letošním roce prodloužení licence "B" nebo "C" předložíte stávající trenérský průkaz a přiložíte vaši fotografii.

V případě nejasností kontaktujte pana Oldřicha Vitonského - GRT mládeže pro Olomoucký KFS na mobil   777 190 853.

 

Přestup hráčů

7  listopad 2017

Hráč musí vždy souhlasit s přestupem

 • 01.07. - 22.09. - přestup se souhlasem obou klubů
 • 01.01. - 31.03. - přestup se souhlasem obou klubů
 • 01.06. - 20.06  - bez souhlasu mateřského klubu

Pro hráče, co nehráli posledních 12 měsíců, může provést přestup ve všech třech termínech, stačí souhlas hráče a nemusí mít souhlas mateřského oddílu

V žádném jiném období se přestupovat nedá

 

DK OFS Přerov č. 13

1. listopad 2017

11.kolo:Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s.
Projednán: Hýža Bedřich ID 79110238 – FC Dukla Hranice, z.s.
ČK – hrubé nesportovní chování – vražení do soupeře za použití nepřiměření síly v přerušené hře Rozhodnutí DK: DR2017149844
vinen disciplinárním přečinem Zastavení činnosti na 3 SU nepodmíněně od 1.11.2017, DŘF § 48 čl.1 Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

STK OFS Přerov  č. 15 - Informace

1. listopad 2017

OP mužů:
Utkání 13. kola TJ Sokol Bělotín, z.s. – SK Sokol Lobodice, z.s.: Utkání odloženo z důvodu nezpůsobilé hrací plochy. Utkání se odehraje dne 11. 11. 2017 v 13:30 hod. 
OS mužů sk. „B“:
Utkání 11. kola Tělovýchovná jednota Žákovice – Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.: Z důvodu poklesu domácích hráčů pod 7 bylo utkání předčasně ukončeno. Porušení SŘ FAČR §7 čl. 1. odst. i) ze strany oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice, STK předává oddíl do DK s návrhem na udělení disciplinárního trestu kontumace utkání s výsledkem 0:8 a 3 body ve prospěch oddílu Tělovýchovné jednoty Sokol Skalička, z.s. a udělení pořádkové pokuty dle RS OFS Přerov 2017/2018 čl. 42.5. oddílu Tělovýchovná jednota Žákovice.

Příští zasedání STK: dne 8. 11. 2017 v 17:00 hod

 

DK OFS Přerov

31. října 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:

​Hráč: Hýža Bedřich  ID 79110238 /FC Dukla Hranice, z.s. / č. utkání 2017714A2B1101

Zasedání DK se uskuteční dne 1. 11. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov

 

 

TJ So Soběchleby - FC DUKLA Hranice

11. kolo sobota 28. října 2017 ve 14,30 hod.

Okresní soutěž OFS Přerov skupina "B"

balon_5.jpeg           deleno.jpg​            dukla-znal-kul.bar..jpg

1 : 4 (0:3)

 RozhodčíNavrátil Miroslav, Karabina Václav, Hruboš Nikola

Na poslední zápas podzimu v rámci 11. kola Okresní soutěže zajížděla Dukla na hřiště Soběchleb. Celý první poločas se odehrál v režii Dukly. První branka na sebe nenechala dlouho čekat, kdy v 16. min po utěšené střele B. Hýži se Dukla dostala do vedení.  O 5 min později po individuální akci Martina Hudečka byla nařízená penalta, kterou s přehledem proměnil T. Stryk. Hosté nadále pokračovali v převaze, kterou po několika nevyužitých šancí, korunovali v 45. min po rohovém kopu na 3:0 opět B. Hýžou. Druhý poločas začali lépe domácí, čímž se dostali do tlaku, kterého využili ke korigování výsledku v 77. min na 1:3. Poslední slovo si nakonec vzala Dukla, která v závěru upravila výsledek na konečných 4:1. Všem hráčům Dukly patří poděkování za přístup k zápasu.

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Martinát Aleš, Matuška Martin, Stryk Tomáš (K), Hudeček Martin, Hýža Bedřich, Kubíček Martin, Hudeček Michal, Schwarz Patrik, Potsch Štěpán, Balko Jan

 Góly za Duklu: Stryk Tomáš (K), Hudeček Michal, Hýža Bedřich 2x

 

Zápis STK OFS Přerov č. 14

27. října 2017

STK na základě nepříznivého počasí ruší soutěže mládeže OFS Přerov

Soutěže mužů se hrají dle RS 2017/2018 a termínové listině podzim 2017/2018.

Příští zasedání STK: dne 1. 11. 2017 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS Přerov č. 12

25. října 2017

Okresní soutěž, sk. B – muži  

č.j. 46 - 17/18 Vyplňování Zápisů o utkání – uvádění AR – FC Dukla Hranice, z.s.

Projednán: Kočí Jiří ID 56030189 – FC Dukla Hranice, z.s. – vedoucí mužstva

Porušení SŘ FAČR § 30 čl. 2 odst. b. Rozhodnutí DK: DR2017149028 vinen disciplinárním přečinem​. DK ukládá peněžitou pokutu ve výši 1500 Kč,- dle DŘF § 53 čl. 1 Uloženou peněžitou pokutu je potrestaná fyzická osoba povinna uhradit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy rozhodnutí nabylo právní moci, a v této lhůtě je povinna vyrozumět disciplinární orgán, který o uložení pokuty rozhodl, o zaplacení peněžité pokuty, DŘF §20 čl. 5. S ohledem na § 20 čl. 8 DŘF je povinnost zaplatit uvedenou peněžitou pokutu společně a nerozdílně i klubu, proto úhrada bude provedena dle § 20 čl. 6 DŘF (tzn., pokuta bude načtena na sběrný účet klubu).

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1

 

FC DUKLA Hranice - So Horní Nětčice

10. kolo sobota 21. října 2017 v 14,30 hod,

Okresní soutěž OFS Přerov skupina "B"

dukla-znal-kul.bar..jpg           deleno.jpg           hor_netcice.jpg

0 : 1 (0:0)

Rozhodčí: Pumprla Tomáš 

Sponzor MU: Miroslav a Alenka RAINDLOVI. Příznivci hranické kopané a skalní fandové Dukly Hranice

 

Trenérská licence - aktuálně vypsané kurzy

20. října 2017
Trenérské licence - aktuálně vypsané kurzy pro uchazeče spadající do Olomouckého krajského fotbalového svazu
20. říjen 2017

ELEKTRONICKÁ REGISTRACE DO KURZU ČI SEMINÁŘE FAČR
https://leadercertifikat.fotbal.cz/account/formlog - před licenci C musí mít každý uchazeč leadercertifikat
Registrace ke kurzu Licence C  10.11.2017 08:00 - 11.11.2017 17:00
Olomouc, Olomoucký kraj    Cena kurzu: 1500,- Kč

Elektronická registrace do kurzu či semináře FAČR

Registrace ke kurzu Licence C  19.01.2018 08:00 - 20.01.2018 17:00
Prostějov, Olomoucký kraj     Cena kurzu: 1500,- Kč

Kontaktní osoba pro všechny licence: Vitonský Oldřich, vitonsky@fotbal.cz

 

Zápis STK OFS Přerov č. 12

18. října 2017

OS mužů sk. „B“

Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.

1) Utkání 11. kola Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s. se odehraje v sobotu 28. 10. 2017 (namísto 29. 10. 2017) ve 14:30 hod.

2) Poplatek nebude odečten

Upozornění STK

STK upozorňuje fotbalové kluby hrající soutěže řízené OFS Přerov, na povinnost vypracovat a předložit nový Řád pořadatelské služby ke schválení STK OFS Přerov do 31. 12. 2017. STK doporučuje uvést znění Řádu pořadatelské služby do souladu se Soutěžním řádem FAČR, v případě mládežnických družstev uvést počet pořadatelů v samostatném bodě. 

Příští zasedání STK: dne 25. 10. 2017 v 17:00 hod

 

TJ So Drahotuše - FC DUKLA Hranice

9. kolo neděle 15. října 2017 v 10,00 hod,

balon_5.jpeg         deleno.jpg          dukla-znal-kul.bar..jpg

2 : 1 (2:0)

 Rozhodčí: Lecián Libor - Řihošek Josef, Vilímek Šimon

 

Můj první gól "Zdeněk Pospěch"

13. října 2017pospech.jpg

Býval obávaným rychlíkem na lajně, který naháněl soupeřům strach. Ne náhodou si tak Zdeněk Pospěch zahrál kromě rodné Opavy, Baníku Ostrava či pražské Sparty i v zahraničí, kde hájil barvy dánské Kodaně nebo německé Mohuče.

​Kudy vedla vaše cesta na ligové trávníky?
Z Kylešovic jsem se dostal do Opavy, odkud jsem zamířil na vojnu do Dukly Hranice.

​Více na : https://mujfotbal.fotbal.cz/zdenek-pospech-fotbal-je-vasen/a6532

 

Zápis STK OFS Přerov č. 11

10. října 2017

Utkání 8. kola FC Dukla Hranice, z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.:
Rozhodčí Němec předán do KR za nedostatečné popsání situace při udělení ČK.

STK předvolává vedoucího oddílu FC Dukly Hranice, z.s. pana Jiřího Kočího ID 56030189 na další zasedání STK konaného dne 18.10.2017 na 17:30 hod. k vyjádření se k zápisům k utkání (k uváděným asistentům v ZOU).
STK upozorňuje oddíly na dodržování úředních začátků utkání v termínové listině.
Příští zasedání STK: dne 18. 10. 2017 v 17:00 hod

 

Nové pravidlo pomáhá k návratu hráčů

9. října 2017

Nové pravidlo pomáhá k návratu stovek hráčů

Více než pět set hráčů se během letního přestupního termínu vrátilo k aktivnímu hraní napříč všemi úrovněmi výkonnostního fotbalu. To umožnilo ustanovení Přestupního řádu, které stanoví, že hráč, který po dobu 12 měsíců nenastoupí do soutěžního utkání, může přestoupit jak bez souhlasu mateřského klubu, tak bez odstupného.

Jakkoliv Přestupní řád účinný od června 2016 představoval zásadní novinku, výše zmíněné pravidlo zůstávalo ve stínu například tréninkových kompenzací či jiných nových institutů. V přestupním termínu, který skončil 22. září, jej však hned 525 hráčů využilo a vrátilo se tak k aktivnímu fotbalovému životu.

„Jedním z cílů Fotbalové asociace je samozřejmě hráče u fotbalu v průběhu času udržet, pokud však svou kariéru musí z jakýchkoliv důvodů přerušit, je na místě, aby jim následně v návratu nic nepřekáželo,“ uvedl k tématu Rudolf Řepka, generální sekretář FAČR. Byly to právě poznatky z praxe, které vedly k zakotvení tohoto druhu přestupu do fotbalové legislativy. Fotbalisté, kteří se po letech chtěli k fotbalu vrátit, často v jiném klubu, než ve kterém působili naposledy, naráželi na požadavky bývalého klubu na úhradu odstupného, což v mnoha případech hráče odradilo a jejich návrat ve svém důsledku znemožnilo.

Podobné pravidlo předpisy FAČR znaly už dříve, stačilo nebýt po dobu jednoho roku členem asociace nebo po stejnou dobu nebýt registrován jako hráč. „To však v zásadě vyžadovalo aktivitu hráče spočívající v žádosti o zrušení členství nebo registrace a následné čekání na uplynutí lhůty. Nyní FAČR přezkoumává pouze záznam o tom, zda hráč nastoupil do utkání, což je díky Informačnímu systému FAČR velmi jednoduché,“ doplnil Martin Říha, zástupce ředitele právního oddělení FAČR, s tím, že takovému přestupu nebrání ani to, že hráč byl uveden v zápise o utkání, nesměl pouze do soutěžního utkání nastoupit v základní sestavě nebo jako střídající hráč.

 

FC Dukla Hranice - TJ So Skalička

8. kolo sobota 7. října 2017 v 15,00 hod.

  dukla-znal-kul.bar..jpg          deleno.jpg             skalicka_1.jpg

2 : 9 (0:5)

 Sponzorkbs.jpg

 Rozhodčí: Němec Filip - Leitkep Jan, Pěcha Lukáš

 

Mimořádná změna zasedání STK a DK

6. října 2017

Z důvodu semináře pořádaného FAČR dne 11.10.2017 bude zasedání Sportovně-technické komise a Disciplinární komise místo středy 11.10.2017 v úterý 10.10.2017.DK bude zasedat od 17:00 hod., STK bude zasedat od 18:00 hod.

Žádosti o prominutí trestu a vyjádření zasílejte mimořádně do pondělí 9.10.2017.

 

Zasedání DK OFS Přerov č. 9

4. října 2017

Žádost o prominutí zbytku trestu  č.j. 26 - 17/18 Žádost o prominutí trestu

Projednán: Palička Vlastimil ID 75111392 – FC Dukla Hranice, z.s.

Rozhodnutí DK:  DR2017146097 Žádosti se vyhovuje, DŘF § 41  

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1.  Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 10

4. října 2017

Pošta: Pan Zdeněk Sýkora – žádost o prošetření údajů v zápisech mistrovských utkání FC Dukly Hranice, z.s.

OS mužů sk. „B“  Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.
1) Utkání 2. kola Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. – Sokol Horní Nětčice se odehraje v sobotu 4. 11. 2017 ve 14:00 hod. (namísto 28. 9. 2017 v 16:00 hod.)  2) Poplatek nebude odečten

STK předvolává na zasedání dne 10. 10. 2017 na 18:00 hod. vedoucího oddílu FC Dukly Hranice, z.s. pana Jiřího Kočího ID 56030189 k vyjádření se k zápisům k utkání (k uváděným asistentům v ZOU).

Příští zasedání STK: dne 18. 10. 2017 v 17:00 hod

 

Zasedání Vv OFS Přerov č. 11

26- září 2017

- dotace FAČR – program V – žádosti o dotaci podávají oddíly do 15. 10. 2017 v IS, veškeré informace byly oddílům zaslány, do 15. 10. 2017 potřeba zaslat písemně na FAČR rozpočet podpory s identifikací nákladových položek, do zasedání VV

​- dotace na činnost OFS pro rok 2017 – žádost o dotaci zaslána a schválena FAČR, celková výše dotace činí 302 235,- Kč

- dotace FAČR – program IV. – Údržba a provoz sportovních zařízení – informace o zrušení programu zveřejněna na stránkách FAČR a OFS Přerov

Vyhotovení poutačů na utkání  - VV rozhodl o vyhotovení 600 ks poutačů na utkání oddílům pro potřeby jarní části SR 2017/18

VV OFS apeluje na jednotlivé oddíly, aby si ve vlastním zájmu vyplnili žádosti o dotace v systému IS s doplněním veškerých náležitostí a dokumentů - do 15. 10. 2017 potřeba zaslat písemně na FAČR rozpočet podpory s identifikací nákladových položek.

Příští zasedání VV se uskuteční dne 31. 10. 2017 v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Disciplinární komise OFS Přerov

3. října 2017

Žádost hráče o změnu trestu:

Palička Vlastimil ID 75111392 /FC Dukla Hranice, z.s./ DR2017143576

Zasedání DK se uskuteční dne 4. 10. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov

 

Gymnastika pro fotbalisty

2. října 2017

SVČ ATLAS a BIOS nabízí zájemcům Gymnastika pro fotbalisty

Kroužek je určen pro aktivní hráče fotbalu. Jedná se o vhodnou doplňkovou zimní přípravu, určenou k získání zvýšené pohyblivosti a obratnosti.

Zájmový útvar je každý čtvrtek na ATLASe v Přerově, 16.00-17.00 hod. Konec ZÚ je plánovaný na měsíc březen. Tréninky začínají od 5.10.2017

Cena je 500 Kč.  Tel. 581 209 353, 581 201 246.  www.svcatlas-bios.cz

 

TJ So Skalička - FC Dukla Hranice

1. kolo, sobota 30. září 2017 v 15,00 hod.

skalicka_1.jpg            deleno.jpg​           dukla-znal-kul.bar..jpg

4 : 1 (2:1)

Rozhodčí:Frydrych Zdeněk z Lipníku n/B 

Sestava Dukly: Kubíček Jan, Schwarz Patrik, Kubíček Martin, Kleisel Pavel, Martinát Aleš (69´Mokrý Jan 88´ŽK), Hudeček Michal, Stryk Tomáš (K), Potsch Štěpán, Balko Jan, Matuška Martin

 

FC DUKLA Hranice - TJ So Drahotuše

2. kolo čtvrtek 28.09.2017 v 10,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg        deleno.jpg​        kopana_103.jpg

4 : 1 (1:1)

Rozhodčí: Kulička Radek z Rakova

Sponzor MU: Dr. Josef NEKL - Poslanec parlamentu České Republiky za KSČM za Olomoucký kraj

V 2. kole Okresní soutěže Dukla Hranice hostila v derby Drahotuše. Od začátku utkání měli domácí herní převahu, kterou se jim podařilo po několika brankových příležitostí využít v 16. min P. Kleislem po přihrávce P. Schwarze. Z ojedinělé šance se podařilo po krásné střele hostům vyrovnat Jakešem. Ve druhé půli pokračovali domácí  v herní převaze, která vyústila vlastním golem z rohu. Domácí nadále byli aktivní a skorovali ještě brankami Martina Hudečka a P. Kleisla na konečných 4:1.

 

Zasedání DK OFS Přerov č.7

27. září 2017

č.j. 17 - 17/18    6.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

Projednán:Kočí Jiří ID 56030189 – FC Dukla Hranice, z.s. – vedoucí muž.

Umožnil neoprávněné nastoupení k utkání. Rozhodnutí DK:    DR2017145319  vinen disciplinárním přečinem

DK ukládá peněžitou pokutu ve výši 1500 Kč,- dle DŘF § 50 čl. 3 

Uloženou peněžitou pokutu je potrestaná fyzická osoba povinna uhradit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy rozhodnutí nabylo právní moci, a v této lhůtě je povinna vyrozumět disciplinární orgán, který o uložení pokuty            rozhodl, o zaplacení peněžité pokuty, DŘF §20 čl. 5. S ohledem na § 20 čl. 12 DŘF je povinnost zaplatit uvedenou peněžitou pokutu společně a nerozdílně i klubu, proto úhrada bude provedena dle § 20 čl. 10 DŘF (tzn., pokuta bude načtena na sběrný účet klubu).

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1.  Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

Okresní soutěž, sk.B – muži  

č.j. 18 - 17/18    6.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

Projednán: FC Dukla Hranice, z.s. ID 7140141– oddíl

Neoprávněný start hráče. Rozhodnutí DK: DR2017145318  Odpovědný za disciplinární přečin

DK kontumuje utkání 3 : 0 a 3 body ve prospěch TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.,dle DŘF § 36 čl. 1

 Dále ukládá peněžitou pokutu ve výši 6500 Kč,- dle DŘF § 69 článek 1, písmeno e).  Uloženou peněžitou pokutu je klub povinen uhradit nejpozději ve lhůtě splatnosti sběrné faktury, DŘF § 20 čl. 6

Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1. Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

Zápis STK OFS Přerov č.9

25. září 2017

STK nařizuje odehrát odložená utkání takto:

Okresní soutěž mužů sk. „A“ a sk. „B“ odložené 2. kolo se nařizuje na 28. 9. 2017 na ÚZM.

Příští zasedání STK: dne 4. 10. 2017 v 17:00 hod

 

Informace OFS Přerov

24. září 2017
Náhradní termín zrušeného víkendového kola (23. - 24.9.2017) pro Okresní soutěže mužů sk. A a sk. B  bude pravděpodobně tento čtvrtek 28.9.2017 (svátek).
Pokud budete mít někdo zájem hrát raději dopoledne, dejte mi prosím vědět do pondělí 25.9. do 10:00 hod. 

 

Rozhodnutí STK OFS Přerov

23. září 2017

Zrušení všech utkání 23.9. - 24.9.2017

Z důvodu nepříznivého počasí bylo rozhodnuto o zrušení všech utkání všech soutěží řízených OFS Přerov, která se měla odehrát ve dnech 23.9. - 24.9.2017. Náhradní termín bude stanoven v pondělí 25.9.2017.

 

STK OFS Přerov č. 8

20. září 2017

Utkání 6. kola FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče n. B., z. s. „B“
STK navrhuje DK dle § 7 odst. 1. písm. h) SŘ FAČR k projednání disciplinární přečin neoprávněné nastoupení k utkání s návrhem na uložení disciplinárního trestu kontumace utkání dle § 36 DŘ, a to kontumace utkání 3:0 a udělit 3 body ve prospěch oddílu TJ Sokol Hustopeče n. B., z.s. „B“ s tím, že STK dále dává DK podnět k zahájení disciplinárního řízení pro disciplinární přečiny dle § 50 odst. 3 DŘ vedoucího družstva FC Dukla Hranice, z.s., dále dle § 69 odst. 1 písm. e) DŘ oddíl FC Dukla Hranice, z.s.

Příští zasedání STK: dne 27. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Disciplinární komise OFS Přerov

19. září 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:

Oddíl: FC Dukla Hranice, z.s. ID 7140141 č.utkání 2017714A2B0601

– předán STK na základě ZOU a vyjádření vedoucího družstva                     

Funkcionář: Kočí Jiří  ID 56030189 č. utkání 2017714A2B0601 - předán STK na základě ZOU 

Zasedání DK se uskuteční dne 20. 9. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

.

Zápis STK OFS Přerov č. 7

13. září 2017

Utkání 6. kola FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče n. B., z.s. „B“: V poločase provedena konfrontace hráče z FC Dukla Hranice, z.s. STK předvolává na zasedání dne 20.9.2017 na 17:30 hod. vedoucího družstva FC Dukla Hranice, z.s. pana Jiřího Kočího ID 56030189 a vedoucího družstva TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ pana Pavla Hegera ID 84062070 k vysvětlení skutečností uvedených v ZOU. Za účast na zasedání odpovídá oddíl.

Příští zasedání STK: dne 20. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS Přerov č. 5

13. září 2017

č.j. 11 - 17/18 6.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
Projednán: Palička Vlastimil ID 75111392 – FC Dukla Hranice, z.s.
ČK – hrubé nesportovní chování – kopnutí soupeře s použitím nepřiměřené síly ze strany v přerušené hře – oplacení po předchozím přestupku soupeře
Rozhodnutí DK: DR2017143576
vinen disciplinárním přečinem
Zastavení činnosti na 4 SU nepodmíněně od 13.9.2017, DŘF § 48 čl.1
Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

Disciplinární komise OFS Přerov

12. září 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:
Hráč:
Palička Vlastimil ID 75111392 /FC Dukla Hranice, z.s./ č. utkání 2017714A2B0601
Zasedání DK se uskuteční dne 13. 9. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

 

TJ Žákovice - FC Dukla Hranice

7. kolo sobota 16. září 2017 v 15,30 hod.

zakovice_tj.jpg         deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

3 : 3 (2:2)

Dukla vydřela v Žákovicích remízu.

Domácí zahájily proti Dukle náporem a podařilo se jim dvakrát skórovat. Dukla se postupně rozehrála a díky brankám Patrika Schwarze a krásné střely Martina Hudečka se ji podařilo v první polovině srovnat na 2 : 2. Ve druhé polovině zahájili domácí náporem a střelili vedoucí branku na 3 : 2. Dukla se ale dostala do několika šancí, ze kterých se podařilo kapitánovi mužstva Tomáši Strykovi srovnat na konečných 3 : 3. Zápas tímto skončil zaslouženou remízou.

Sestava Dukly: Brankář – Jan Kubíček, Obránci – Aleš Martinát, Tomáš Stryk, Michal Hudeček, Jan Mokrý, Záloha – Petr Matějíček, Martin Kubíček, Pavel Peňáz, Patrik Schwarz, Útok – Pavel Kleisel, Martin Hudeček

.

FC Dukla Hranice - TJ So Hustopeče "B"

6. kolo sobota 9. září 2017 v 16,00 hod.

dukla-znal-kul.bar..jpg        deleno.jpg          hustopece.jpg

​0 : 3 kontumačně

voding-hranice.jpg

 Sponzor MU: VODING HRANICE, spol. s r.o. je projektově inženýrskou společností, která působí v oboru projektování vodohospodářských staveb již více jak 25 let. Hlavním portfoliem společnosti jsou projekty úpraven vod, čistíren odpadních vod a v neposlední řadě také projekty vodovodních a kanalizačních sítí.

Rozhodčí: Zaoral Vít z Přerova

O poločasové přestávce bylo vedoucím hostů požádáno o konfrontaci hráče D/10 Hegar Martin - 92100234. Provedena konfrontace vedoucím a následně podána námitka proti neoprávněnému startu hráče. Konfrontovaný hráč se ihned přiznal, že hraje neoprávněně. Neměl s sebou vlastní doklad totožnosti, odmítl sdělit své jméno a příjmení a nesouhlasil s vyfocením. Hráč byl vyloučen z účasti na hře, z tohoto důvodu byla poločasová přestávka prodloužena o 10 minut. Jednalo se o vysokého, hubeného hráče s věkem okolo 23 let s hnědými vlasy.

Předat k STK: ANO, Předat k DK: ANO, Konfrontace: ANO

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 6

6. září 2017

OS mužů sk. „B“ - FK Potštát, z.s.
1) Utkání 6. kola FK Potštát, z.s. – Tělovýchovná jednota Žákovice se odehraje v sobotu 9. 9. 2017 v 14:00 hod. (na místo 9.9.2017 v 17:00 hod.)
1) Utkání 1. kola FK Potštát, z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. se odehraje v sobotu 30. 9. 2017 v 15:30 hod. (na místo 30.9.2017 v 17:00 hod.)
1) Utkání 9. kola FK Potštát, z.s. – TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ se odehraje v sobotu 14. 10. 2017 v 14:00 hod. (na místo 14.10.2017 v 17:00 hod.)
1) Utkání 11. kola FK Potštát, z.s. – Sokol Horní Nětčice se odehraje v sobotu 28. 10. 2017
v 14:00 hod. (na místo 28.10.2017 v 17:00 hod.)

OS mužů sk. B
Utkání 5. kola FK Potštát, z.s. – FC Dukla Hranice, z.s.: Porušení SŘ FAČR § 40 čl. 3 ze strany FK Potštát, z.s. STK uděluje dle SŘ FAČR § 7 čl. 3 pořádkovou pokutu ve výši 500,- Kč. STK předává rozhodčího p. Odstrčila do KR.

STK upozorňuje oddíly, aby si kontrolovaly začátky utkání s úředními začátky v termínové listině.

Změna termínu okresního finále poháru FAČR:
Utkání okresního finále poháru FAČR se na základě dohody oddílů odehraje v úterý 19. 9. 2017 v Hustopečích nad Bečvou v 16:30.


Příští zasedání STK: dne 13. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Semifinálové utkání Poháru Lionsport 

4. září 2017

Dne 5. 9. 2017 v 16:30 hod. se uskuteční semifinálová utkání Poháru Lionsport.
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z.s."B"
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s. - TJ Sokol Domaželice, z.s.

 

FK Potštát z.s. - FC Dukla Hranice z.s.

5. kolo sobota 2. září 2017 v 17,00 hod.

                           f_21.gif       deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

3 : 1 (1:1)

 Rozhodčí: Odstrčil Martin z Přerova

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Palička Vlastimil, Kubíček Martin (72´ŽK), Kleisel Pavel, Hudeček Martin .Matuška Martin ,Stryk Tomáš (K), Matějíček Petr ,Schwarz Patrik ,Hegar Martin ,Martinát Aleš

Gól: Schwarz Patrik

 Sestava Potštátu: Juřík Vlastimil ,Šima David (K) ,Nevima Vlastimil ,Havlice Čestmír ,Lichnovský Lukáš ,Bubela Vítězslav ,Boudný Filip ,Dang Van Hieu ,Kuchař Jakub ,Krečmer Michal (51´Orlita Jan ), Pokorný Radim (82´Malina Petr )

Góly: Pokorný Radim 2x, Orlita Jan  

 

Zápis STK OFS Přerov č. 5

30. srpna 2017

Pošta:

1. FK Potštát, z.s. – změna názvu spolku – FK Potštát z.s.


2. Finálové utkání okresního kola Poháru FAČR mezi oddíly TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. – 1. FC Viktorie Přerov, z.s. se po dohodě oddílů uskuteční dne 20. 9. 2017 v 16:30 na hřišti v Hustopečích nad Bečvou.


Příští zasedání STK: dne 6. 9. 2017 v 17:00 hod

 

Zápis DK OFS Přerov č. 3

30. srpna 2017

Rozhodovací činnost:
č.j. 4 - 17/18 4.kolo: FC Dukla Hranice, z.s. – Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Projednán: Hudeček Michal ID 97071803 – FC Dukla Hranice, z.s.
2 x ŽK = ČK – 1 x nesportovní chování – držení soupeře za dres + 1 x nesportovní chování – použití pohoršujících, urážlivých nebo hanlivých výrazů proti rozhodčímu
Rozhodnutí DK: DR2017142043
vinen disciplinárním přečinem. Zastavení činnosti na 1SU nepodmíněně od 31.8.2017, DŘF § 46 čl.1. Poučení o opravném prostředku: Odvolání se podává u orgánu příslušného rozhodovat o odvolání ve lhůtě sedmi dnů ode dne doručení rozhodnutí dle § 106 odstavec 1
Poplatek: 150,-Kč bude načten na sběrný účet

 

DK OFS Přerov

29.srpna 2017

Disciplinární komise OFS Přerov dle § 89 odst. 2 písmeno a) DŘ FAČR zahajuje disciplinární řízení:
Hráč: Hudeček Michal ID 97071803 / FC Dukla Hranice, z.s./ č. utkání 2017714A2B0401. Zasedání DK se uskuteční dne 30. 8. 2017 v 17:00 hod., zasedací místnost OFS Přerov.

.

FC Dukla Hranice - TJ So Soběchleby

4. kolo sobota 26. srpna 2017 v 16,30 hodin

                          dukla-znal-kul.bar..jpg          deleno.jpg            balon_5.jpeg

0 : 3 (0 : 1)

 Rozhodčí: Lecián Libor z Újezdce

 Sponzor MU: Miroslav a Alenka RAINDLOVI příznivci hranické kopané a skalní fandové Dukly Hranice

 Sestava:Dukly  Vinklárek Jiří, Huf Roman, Kubíček Martin, Hudeček Michal (30´ŽK, 40´ŽK, 40´ČK), Daniec Martin, Matuška Martin, Stryk Tomáš (K) ​, Kubíček Jan, Schwarz Patrik (68´ŽK), Dán Drahoslav, Martinát Aleš

 Sestava Soběchleb: Macíček Ondřej (27´ŽK), Vymětalík Zbyněk (K), Saitz Lukáš, Macenauer Josef, Libicher Jan, Jančík Miloslav, Blaževič Richard, Dvorský Jakub (85´Dolák Petr), Halíř Tomáš (85´Kipper František), Nezval Dalibor (82´Janček Martin), Mikšík Ondřej

 Góly: Blaževič Richard, Jančík Miloslav, Macenauer Josef

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 4

23. srpna 2017

Změny termínu utkání:  OS mužů sk. „B“
Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s.
Utkání 1. kola Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. - FC Dukla Hranice, z.s. se odehraje v sobotu 30. 9. 2017 v 15:00 hod. (na místo 30.9.2017 v 16:30 hod.)

Příští zasedání STK: dne 30. 8. 2017 v 17:00 hod

 

So Horní Nětčice - FC Dukla Hranice

3. kolo neděle 20. srpna 2017 v 16,30 hodin

                             hor_netcice.jpg        deleno.jpg         dukla-znal-kul.bar..jpg

7 : 3 (4:1)

 Rozhodčí: Menšík Jaroslav z Želatovic      Diváků: 65

 Sestava Dukly: Vinklárek Jiří, Kleisel Pavel, Kubíček Martin, Hudeček Michal, Palička Vlastimil (46´Potsch Štěpán), Matuška Martin, Stryk Tomáš  (60´ŽK), Hudeček Martin, Hegar Martin, Dán Drahoslav, Martinát Aleš

 Branky za Duklu: Hegar Martin, Kleisel Pavel 2x

Sestava So Horní Nětčice: Spargel Daniel, Gaďurek Robin, Pecháček Vlastimil, Tomášek Petr, Tesař Tomáš (62´Chytil Josef), Zach Radek, Kudláček Martin (78´Zela Petr), Buchta Josef, Novotný Milan (K), Doležal Marek, Novotný Tomáš (85´ŽK)  

 

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 3

16. srpna 2017

STK upozorňuje fotbalové kluby hrající soutěže řízené OFS Přerov, na povinnost vypracovat a předložit nový Řád pořadatelské služby ke schválení STK OFS Přerov do 31. 12. 2017. STK doporučuje uvést znění Řádu pořadatelské služby do souladu se Soutěžním řádem FAČR, v případě mládežnických družstev uvést počet pořadatelů v samostatném bodě.

 

Informace - 2. kolo pohárů

15. srpna 017

2. kolo Poháru FAČR se odehraje ve středu 23.8.2017 v 17:00 hod.:

TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.- FK Brodek u Přerova, z.s. 4 : 2

TJ Sokol Tovačov, z.s -1. FC Viktorie Přerov z.s  1 : 2

2. kolo Poháru LIONSPORT se odehraje v úterý 5.9.2017 v 16:30 hod.:

TJ Sokol Soběchleby, z.s. - TJ Sokol Bělotín, z.s.  „B“  

TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.  -  TJ Sokol Domaželice, z.s.

 

Další díl Fotbalové (R)EVOLUCE

14. srpen 2017

Peníze z dotací přímo ke klubům:

Fotbalová (R)EVOLUCE, projekt FAČR odstartovaný před dvěma lety především kvůli pomoci se zjednodušením administrativy, zavedením elektronizace a s tím spojeným odstraněním byrokratických překážek, brzy nabídne domácím klubům další zajímavý bonus.

Kluby totiž obdrží finanční prostředky ze státních dotačních programů, které jsou určené právě na jejich provoz, přímo na své bankovní účty. To samé se týká i všech spolků v rámci asociace stejně jako krajských a okresních svazů.

Zatímco v minulých letech takové finanční prostředky byly poskytovány prostřednictvím tzv. podúčtu v rámci Informačního systému (IS) FAČR, v nejbližší době se zavedená praxe změní s tím, že kluby (+ spolky), KFS a OFS peníze obdrží přímo na své účty uvedené v IS.

„Věříme, že elektronizací procesu poskytování finanční podpory zvýšíme přehlednost pro příjemce této podpory FAČR, efektivitu v administrativní části a vzhledem k faktu, že se většinou jedná o státní dotace, budeme maximálně otevřeni možným budoucím kontrolám ze strany interních či externích kontrolních orgánů,“ uvedl Libor Kabelka, ředitel Finančního oddělení FAČR.

Kluby by měly zmíněné finanční prostředky obdržet v dohledné době, celkem se jedná o 3500 subjektů, které na dotační peníze mohou dosáhnout. Celý proces bude zpracován elektronicky. Aktuálně FAČR akceptovala v programu 5 určeného na svoji činnost MŠMT částku 360 milionů korun.

 „Na základě očekávaného Rozhodnutí o poskytnutí dotace MŠMT bychom měli tuto částku obdržet do konce srpna 2017 na bankovní účet FAČR. Následně bude možno obratem tuto finanční podporu - dotaci poskytnout dle podmínek účelového určení v Rozhodnutí MŠMT subjektům FAČR,“ doplnil Kabelka. 

Vše o finanční podpoře a čerpání prostředků najdete v příloze.

 

Zasedání VV OFS Přerov č.10

7. srpna 2017

Rozpis soutěží - VV schválil změny navrhované v RS pro SR 2017/2018. Rozpis OFS Přerov bude zveřejněn v elektronické podobě na stránkách www.ofsprerov.cz.

VV rozhodl o vytisknutí Rozpisu soutěží v papírové podobě pro SR 2017/2018 (oddíly, kteří požadují RS v papírové podobě, pro předsedy komisí, pro členy VV, rozhodčí).

Od 11. 8. 2017 si oddíly budou moci vyzvednout objednané Rozpisy soutěží na sekretariátu OFS Přerov, Petřivalského 1.

 

Úhrada volných přestupů zahájena

10. srpna 2017

Vážení členové Fotbalové asociace České republiky,

upozorňujeme, že v Informačním systému (IS) jsou od dnešního dne dostupné platební doklady pro úhradu plateb za přestupy bez souhlasu mateřských klubů v rámci přestupního období od 1. do 20. 6. (tzv. období pro volný pohyb hráčů).

Rovněž prosíme, aby členské kluby věnovaly pozornost termínu splatnosti platebních dokladů a dodržovaly jej. V případě jeho nedodržení se členské kluby vystavují disciplinárnímu řízení, na jehož základě může dojít k uložení disciplinárních trestů v souladu s Disciplinárním řádem.

Je důležité upozornit, že je nezbytné, aby členské kluby, které mají obdržet stanovené odstupné, měly v IS vyplněno číslo účtu. Bez toho není možné finanční prostředky přeposlat.

Přesné pokyny pro úhradu stanoveného odstupného lze najít v aktualizovaném Metodickém pokynu LPO č. 4/2017 dostupném:  https://urednideska.fotbal.cz/uredni-deska-predpisy/189?category=3

 

 

Zasedání STK OFS Přerov č. 1 / 2017

2. srpna 2017

Žádost o změnu termínu v IS, poplatky

Žádosti o změnu termínu se budou provádět v IS. Po dohodě obou klubů dojde ke schválení žádosti STK. STK rozhodla dle SŘ § 10 přílohy č. 2 – Poplatky, lhůty a jiné modifikace o výši poplatku takto:

a) Poplatek ve výši 250 Kč uloží-li se dohoda do IS méně než 17 dní před původně stanoveným termínem utkání

b) Poplatek ve výši 500 Kč uloží-li se dohoda do IS méně než 10 dní před původně stanoveným termínem utkání.

 

Přátelské utkání

V sobotu 5.srpna 2017 proběhlo přátelské utkání.

FC Dukla Hranice      -       TJ So Potštát

                                dukla-znal-kul.bar..jpg     deleno.jpg     potstat.png

2 : 3

 

Úvodní slovo předsedy spolku FC DUKLA Hranice z.s.

3. srpna 2017

Krátká letní fotbalová přestávka je za chvíli pryč a proto zdravím všechny dukláky a naše fanoušky. Očekávám, že i v této sezoně udržíme kvalitní zabezpečení domácích zápasů, hráči naváží na výkon v posledním zápase minulé sezony v Drahotuších a dočkáme se zlepšení práce některých funkcionářů a členů Dukly. Všichni funkcionáři byli hned po ukončení sezony osloveni, aby včas oznámili předsedovi, které úkoly budou konkrétně garantovat. I přesto, že už je nejvyšší čas, tak se zatím neozval pouze pan Jiří KOČÍ. Věřím, že bude přínosem nový sekretář Martin Matuška, který evidentně pracuje zodpovědně. Po odchodu dlouholetého maséra Josefa Kulišťáka se mne podařilo na tuto pozici získat masérku, která podle potřeby přislíbila pomoc i při trénincích hráčů, což je určitě velmi dobré. Velmi důležité je také, že ve spolupráci s armádou ČR proběhne letos na podzim technická údržba objektu Dukla, jako např. oprava hlavní budovy, oprava laviček, oplocení, atd. Je to už velmi potřebné a věřím, že to ocení i naši fanoušci.

Přeji Vám všem pěkné léto a pěkné sportovní zážitky na Dukle.

Ing. Jaromír BAROŠ – předseda,

 

Změny a doplňky Pravidel fotbalu platné od 1.7.2017

31. července 2017

Změny a doplňky Pravidel fotbalu platné od 1.7.2017 jsou na stránce "Odkazy / ke stažení"

 

1. kolo Poháru Lionsport a Poháru FAČR

31. července 2017

V neděli 6. srpna 2017 v 17:00 hod. se uskuteční 1. kolo Poháru LIONSPORT.

TJ Sokol Bělotín, z.s.   „B“  - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. 7 : 2

Sportovní klub Bochoř, z.s.   -  TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.  1 : 2

KMK Zubr Přerov, z.s.  -  TJ Sokol Domaželice, z.s.   1 : 7

V neděli 13 .8. v 10:00 hod. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. -Tělovýchovná jednota Sokol Skalička, z.s. 

V úterý 8. srpna 2017 v 17:00 hod. se uskuteční 1. kolo Poháru FAČR.

Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš  -  FK Brodek u Přerova, z.s.  2 : 5

Sokol Křenovice, z.s.  - Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.  3 : 7

TJ Sokol Jezernice, z.s.  -  1. FC Viktorie Přerov, z.s.   0 : 4

FK Býškovice/ H. Újezd, z.s.   -  TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.  1 : 3

 

Přijedou mistři světa

25. července 2017

Přijedou mistři světa: Vstupenky na Německo v předprodeji

Prvního září čeká na českou reprezentaci v rámci kvalifikace o postup na MS 2018 nejtěžší možný soupeř, úřadující světoví šampioni z Německa.

Utkání, které se zařadí mezi nejatraktivnější sportovní události v Česku, se již s předstihem těší velké pozornosti a zájmu fanoušků. Vstupenky na toto utkání jsou v prodeji na webovém portálu www.vstupenkyfotbal.cz.

Vstupenky na utkání v Edenu, které je na programu 1. září ve 20:45, budou k dispozici v následujících cenových kategoriích:

 • I. kategorie         2.890 Kč
 • II. kategorie       1.890 Kč
 • III. kategorie      890 Kč

 

Seminář rozhodčích a nových adeptů

26. července 2017

V pátek dne 4. 8. 2017 v 17:00 hod. se uskuteční seminář pro rozhodčí a pro nové adepty, kteří mají zájem stát se rozhodčími. Seminář se uskuteční v zasedací místnosti OFS Přerov.

 

Bylo vyhlášeno 2.kolo grantového řízení v Hranicích

29. května 2017

V oblasti zahraniční spolupráce partnerských města a regionů  a v oblasti  investic a oprav v tělovýchově, kultuře a sociálních věcech bylo vyhlášeno 2. kolo pro příjem žádostí. Termín při příjem žádostí je do 31. srpna 2017. Podrobnější informace, jak žádat o granty, naleznete v rubrice "životní situace - jak požádat o... - dotace(granty a příspěvky) na webu města Hranice.

 

Upozornění STK - hlášenky

13. července 2017

STK upozorňuje oddíly hrající soutěže OFS ročník 2017/18, aby hlášenky pro podzimní část soutěže doručily oddílům a STK do 23.7.2017.

Hlášenky je možné již ukládat přímo do informačního systému + zaslat oddílům a STK.

Dále STK upozorňuje na SŘ § 8 čl. 4 - Organizátor utkání je oprávněn navrhnout bez souhlasu soupeře řídícímu orgánu soutěže, že konkrétně vymezená soutěžní utkání odehraje v jiném termínu, než který byl stanoven pro soutěžní ročník, a to nejpozději 15 dnů před dnem prvního soutěžního utkání příslušné části soutěže. 

Tyto změny zasílejte oddílům a STK na tiskopisu žádost o změně termínu (tiskopis naleznete v souborech ke stažení).

Ostatní žádosti o změně termínu se souhlasem soupeře provádějte přímo v informačním systému !!!!

 

Nová sezona rozlosována

13. července 2017

Na Losovacím aktivu, se definitivně rozhodlo o modelu soutěží OFS Přerov v příští sezóně.

V soutěžním ročníku 2017-2018, se bude hrát:

Okresní přebor mužů - dvoukolově,

Okresní soutěže mužů - tříkolově,

Okresní přebor starších žáků - dvoukolově,

Okresní přeboř mladších žáků - tříkolově,

Okresní přebo starších a mladších přípravek - dvoukolově.

Okresní přebor mužů -  bude mít 14 účastníků, v Okresní soutěži mužů skupiny ,,A" bude 8 účastníků, ve skupině ,,B" bude 8 účastníků.

Žákovských soutěží se bude účastnit celkem 26 mužstev - 10 v kategorii starších žáků, OP mladších žáků sk. "A" 8 družstev, OP mladších žáků sk. "B" 8 družstev.

Zároveň byly rozlosovány i kategorie přípravek a Pohár Lionsport a Pohár FAČR.

POHÁR LIONSPORT:

1.Kolo                       neděle: 6. srpna 2017                čas: 17:00 hodin

1U1 – TJ Sokol Bělotín, z.s.   „B“ - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.

1U2 – SK Bochoř, z.s.- TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.

1U3 – TJ Sokol Domaželice, z.s. -   KMK Zubr Přerov, z.s.

1U4 – TJ Sokol Soběchleby, z.s. -TJ Sokol Skalička, z.s.

 (utkání TJ Sokol Soběchleby, z.s. – TJ Sokol Skalička, z.s. se odehraje 13.8. v 10:00 hod.)

POHÁR FAČR :

1.Kolo                       úterý: 8. srpna 2017                   čas: 17:00 hodin

1U1 – TJ Sokol Vlkoš  -  FK Brodek u Přerova, z.s.

1U2 – Sokol Křenovice, z.s. - TJ Sokol Tovačov, z.s.

1U3 – TJ Sokol Jezernice, z.s. - 1. FC Viktorie Přerov, z.s.

1U4 – FK Býškovice/ H. Újezd, z.s. - TJ Sokol Hustopeče n/B, z.s.

 

Sdělení sekretariátu

4. července 2017

Ve dnech od 7.7.2017 - 12.7.2017 bude sekretariát uzavřen.

V případě informací se obracejte na předsedu OFS p. Mgr. Romana Párala (tel. 608 747 167), případně na místopředsedu OFS p. Josefa Zavadila (tel. 776 652 284).

 

Zasedání VV OFS Přerov č. 9

22. června 2017

Partneři jednotlivých soutěží v soutěžním ročníku 2017/2018

 • JANKUSPORT -  Okresní přebor mužů
 • SMOOS  - Okresní soutěž  sk. ,,A“     
 • MAX SERVIS - Okresní soutěž sk. ,,B“
 • STAMAK - Okresní přebor starších žáků
 • Ležákova autoškola - Okresní přebor mladších žáků sk. „A“
 • Ležákova autoškola -  Okresní přebor mladších žáků sk. „B“
 • SIBOM - Okresní přebor – starší přípravka sk. ,,A“
 • SIBOM  - Okresní přebor – starší přípravka sk. ,,B“
 • Maka design - Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,A“
 • NEPAMO -  Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,B“
 • NEPAMO - Okresní přebor – mladší přípravka sk.,,C“

Okresním přeborníkem v soutěži: OS muži sk.„B“ TJ Sokol Jezernice, z.s.

Vítězem Soutěže slušnosti:  Okresní soutěž mužů skupina ,,B“ – TJ Sokol Jezernice, z.s.

Cena ,,Osobnost přerovského fotbalu“

Ocenění obdržel za rok 2017 pan Vladimír Vybíral – TJ Sokol Tovačov z.s. a paní Zdeňka Joslová – KMK Zubr Přerov z. s.

Nejlepší střelec mužů SR 2016/2017:  Nejlepším střelcem v okresní soutěži mužů skupiny ,,B“ se stal  Jakub Simon z oddílu TJ Sokol Jezernice z.s.

Nejlepší internetové stránky oddílu: oddíl FK Byškovice – H. Újezd z.s.

Nejlepší trenéři mládeže: František Karger (TJ So Čekyně), Radim Dočkalík (TJ So Újezdec), Petr Vařecha (1.FC Viktorie Přerov).

 

Termínová listina OFS Přerov podzim 2017

28. června 2017

tl-podzim-2017.jpg