Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018/2019

22. 4. 2018

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ SR 2018 / 2019 

  • 1. FK Potštát, z.s. - So ÚZM
  • 2. SK Říkovice, z.s. - Ne ÚZM
  • 3. Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Ne 15:00
  • 4. Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s. „B“ - Hlášenky
  • 5. FC Dukla Hranice, z.s. - So 16:30
  • 6. TJ Sokol Polkovice, z.s. - So ÚZM
  • 7. KMK Zubr Přerov, z.s. Zápis STK OFS č.4/2018
  • 8. Sokol Křenovice, z.s. - Ne ÚZM
  • 9. TJ Sokol Černotín, spolek - Ne 16:00
  • 10. Sokol Horní Nětčice - Ne ÚZM
  • 11. Sportovní klub Bochoř, z.s. - Ne 15:00
  • 12. FK Brodek u Přerova, z.s. „B“ - So ÚZM
  • 13. TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s. „B“ - So ÚZM
  • 14. Tělovýchovná jednota Sokol Drahotuše - Ne 10:00
  • 15. Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s. - Ne 10:00
  • 16. Tělovýchovná jednota Haná Měrovice, z.s. - Ne ÚZM

Do okresního přeboru mužů postupují z okresní soutěže mužů družstva umístěná na prvním a druhém místě.

Podzim 2018

Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1. kolo        
04.08. 17,00 Potštát Haná Měrovice 6 : 1 (2:0)
05.08. 17,00 Říkovice Soběchleby 1 : 5 (0:2)
05.08. 15,00 Vlkoš Drahotuše 3 : 1 (3:0)
04.08. 14,00 Tovačov "B" Hustopeče "B" 3 : 1 (1:0)
04.08. 16,30 DUKLA Hranice Brodek u Př."B" 1 : 8 (0:4)
04.08. 17,00 Polkovice Bochoř 0 : 2 (0:0)
04.08. 17,00 KMK Zubr Přerov Horní Nětčice 0 : 0
05.08. 17,00 Křenovice Černotín 3 : 3 (1:2) PK 5:4
2. kolo        
12.08. 17,00 Haná Měrovice Černotín 3 : 1 (1:0)
12.08. 17,00 Horní Nětčice Křenovice 10 : 0 (5:0)
12.08. 15,00 Bochoř KMK Zubr Přerov 0 : 0
11.08. 17,00 Brodek u Př."B" Polkovice 7 : 1 (2:0)
11.08. 17,00 Hustopeče "B" DUKLA Hranice 9 : 3 (7:2)
12.08. 10,00 Drahotuše Tovačov "B" 5 : 0 (3:0)
12.08. 10,00 Soběchleby Vlkoš 1 : 2 (0:1)
11.08. 17,00 Potštát Říkovice 6 : 0 (3:0)
3. kolo        
19.08. 16,30 Říkovice Haná Měrovice 4 : 3 (2:1)
19.08. 15,00 Vlkoš Potštát 1 : 3 (0:1)
18.08. 16,30 Tovačov "B" Soběchleby 1 : 5 (0:1)
18.08. 16,30 DUKLA Hranice Drahotuše 5 : 0 (3:0)
18.08. 16,30 Hustopeče "B" Polkovice 3 : 1 (1:1)
29.08. 17,00 volno Brodek u Př."B"  
19.08. 16,30 Křenovice Bochoř 1 : 5 (1:3)
19.08. 16,00 Černotín Horní Nětčice 0 : 5 (0:3)
4. kolo        
25.08. 16,30 Haná Měrovice Horní Nětčice 5 : 1 (3:1)
26.08. 15,00 Bochoř Černotín 4 : 1 (2:0)
25.08. 16,30 Brodek u Př."B" Křenovice 0 : 0 (0:0)
25.08. 16,30 Hustopeče "B" volno - - -
26.08. 10,00 Drahotuše Polkovice 2 : 1 (1:0)
26.08. 10,00 Soběchleby DUKLA Hranice 3 : 3 (2:1) PK 3:4
25.08. 17,30 Potštát Tovačov "B" 1 : 2 (1:0)
26.08. 16,30 Říkovice Vlkoš 1 : 2 (1:1)
5. kolo        
02.09. 15,00 Vlkoš Haná Měrovice 4 : 1 (3:0)
01.09. 16,00 Tovačov "B" Říkovice 3 : 1 (2:0)
01.09. 16,00 DUKLA Hranice Potštát 5 : 1 (3:1)
02.09. 16,00 Soběchleby Polkovice 4 : 1 (1:0)
01.09. 16,00 volno Drahotuše - - -
02.09. 16,00 Křenovice Hustopeče "B" 0 : 4 (0:2)
02.09. 16,00 Černotín Brodek u Př."B" 1 : 1 (1:1)
02.09. 16,00 Horní Nětčice Bochoř 3 : 1 (1:1)
6. kolo        
09.09. 16,00 Haná Měrovice Bochoř 3 : 1 (1:0)
08.09 16,00 Brodek u Př."B" Horní Nětčice 0 : 3 (0:1)
09.09 13,30 Hustopeče "B" Černotín 4 : 1 (2:1)
09.09 10,00 Drahotuše Křenovice 2 : 1 (1:0)
09.09 10,00 Soběchleby volno - - -
08.09 16,00 Potštát Polkovice 3 : 4 (1:2)
09.09 16,00 Říkovice DUKLA Hranice 0 : 3 (0:0)
09.09 15,00 Vlkoš Tovačov "B" 3 : 1 (1:0)
7. kolo        
16.09. 15,30 Tovačov "B" Haná Měrovice 5 : 2 (1:1)
15.09. 15,30 DUKLA Hranice Vlkoš 3 : 2 (2:2)
16.09. 15,30 Říkovice Polkovice 0 : 2 (0:0)
15.09. 15,30 volno Potštát - - -
16.09. 15,30 Křenovice Soběchleby 1 : 4 (0:3)
16.09. 15,30 Černotín Drahotuše 1 : 1 (1:1) PK 1:3
16.09. 15,30 Horní Nětčice Hustopeče "B" 4 : 2 (1:1)
15.09. 15,30 Brodek u Př."B" Bochoř 4 : 1 (2:0)
8. kolo        
23.09. 15,30 Haná Měrovice Brodek u Př."B" 3 : 1 (0:1)
22.09. 15,30 Hustopeče "B" Bochoř 4 : 1 (2:0)
23.09. 10,00 Drahotuše Horní Nětčice 0 : 2 (0:1)
23.09. 10,00 Soběchleby Černotín 1 : 0 (1:0)
22.09. 15,30 Potštát Křenovice 9 : 0 (6:0)
23.09. 15,30 Říkovice volno - - -
23.09. 15,00 Vlkoš Polkovice 6 : 0 (0:0)
22.09. 15,30 Tovačov "B" DUKLA Hranice 4 : 0 (1:0)
15.kolo Pátek      
28.09. 15,30 Křenovice Haná Měrovice 0 : 3 (0:1)
28.09. 15,30 Černotín volno - - -
28.09. 15,30 Horní Nětčice Polkovice 4 : 1 (3:0)
28.09. 15,30 Bochoř DUKLA Hranice 2 : 2 (1:1) PK 4:3
28.09. 15,30 Brodek u Př."B" Tovačov "B" 0 : 3 (0:0)
28.09. 15,30 Hustopeče "B" Vlkoš 3 : 1 (1:0)
28.09. 15,30 Drahotuše Říkovice 3 : 0 (1:0)
28.09. 15,30 Soběchleby Potštát 5 : 3 (2:2)
9. kolo        
30.09. 15,30 DUKLA Hranice Haná Měrovice 6 : 4 (4:3)
30.09 15,30 Polkovice Tovačov "B" 3 : 1 (1:0)
30.09 15,30 volno Vlkoš - - -
30.09 15,30 Křenovice Říkovice 2 : 1 (1:0)
30.09 15,30 Černotín Potštát 0 : 5 (0:0)
30.09 15,30 Horní Nětčice Soběchleby 4 : 2 (3:1)
30.09 15,30 Bochoř Drahotuše 2 : 0 (1:0)
30.09 15,30 Brodek u Př."B" Hustopeče "B" 5 : 1 (2:1)
10.kolo        
07.10. 15,00 Haná Měrovice Hustopeče "B" 2 : 1 (1:1)
07.10. 10,00 Drahotuše Brodek u Př."B" 0 : 3 (0:1)
07.10. 15,00 Soběchleby Bochoř 3 : 2 (2:1)
06.10. 15,00 Potštát Horní Nětčice 5 : 3 (2:2)
07.10. 15,00 Říkovice Černotín 1 : 2 (0:1)
07.10. 15,00 Vlkoš Křenovice 3 : 2 (0:2)
07.10. 15,00 Tovačov "B" volno - - -
06.10. 15,00 DUKLA Hranice Polkovice 3 : 3 (2:1) PK 4:2
11.kolo        
13.10. 15,00 Haná Měrovice Polkovice 1 : 0 (1:0)
13.10. 15,00 volno DUKLA Hranice - - -
14.10. 15,00 Křenovice Tovačov "B" 5 : 1 (3:0)
14.10. 15,00 Černotín Vlkoš 1 : 5 (1:3)
14.10. 15,00 Horní Nětčice Říkovice 2 : 2 (0:1) PK 4:3
14.10. 15,00 Bochoř Potštát 1 : 1 (0:1) PK 4:3
13.10. 15,00 Brodek u Př."B" Soběchleby 5 : 3 (1:2)
13.10. 15,00 Hustopeče "B" Drahotuše 5 : 0 (3:0)
12.kolo        
21.10. 14,30 Haná Měrovice Drahotuše 5 : 1 (4:1)
21.10. 10,00 Soběchleby Hustopeče "B" 0 : 3 (0:2)
20.10. 14,30 Potštát Brodek u Př."B" 4 : 2 (2:1)
21.10. 14,30 Říkovice Bochoř 0 : 0 (0:0) PK 1:3
21.10. 14,30 Vlkoš Horní Nětčice 2 : 3 (1:2)
20.10. 14,30 Tovačov "B" Černotín 4 : 0 (2:0)
20.10. 14,30 DUKLA Hranice Křenovice 3 : 0 (2:0)
20.10. 14,30 volno Polkovice - - -
13.kolo        
27.10. 14,30 volno Haná Měrovice - - -
28.10. 14,30 Křenovice Polkovice 0 : 2 (0:1)
28.10. 14,30 Černotín DUKLA Hranice 2 : 0 (0:0) nedohráno
28.10. 14,30 Horní Nětčice Tovačov "B" 6 : 2 (4:1)
28.10. 14,30 Bochoř Vlkoš 0 : 5 (0:2)
28.10. 14,30 Říkovice Brodek u Př."B" 1 : 5 (0:3)
27.10. 14,30 Hustopeče "B" Potštát 7 : 2 (4:1)
28.10. 10,00 Drahotuše Soběchleby 1 : 8 (0:6)
14.kolo        
04.11. 14,00 Haná Měrovice Soběchleby 2 : 2 (1:2) PK 4:5
03.11. 14,00 Potštát Drahotuše 4 : 2 (1:2)
04.11. 14,00 Říkovice Hustopeče "B" 1 : 1 (0:0) PK 9:10
04.11. 14,00 Vlkoš Brodek u Př. "B" 6 : 1 (2:1)
03.11. 14,00 Tovačov "B" Bochoř 0 : 5 (0:1)
03.11. 14,00 DUKLA Hranice Horní Nětčice 3 : 2 (2:0)
03.11. 14,00 Černotín Polkovice 3 : 2 (1:1)
03.11. 14,00 volno Křenovice - - -
    Jaro 2019    
17.kolo        
23.03. 15,00 DUKLA Hranice Hustopeče "B"  
23.03. 15,00 Polkovice Brodek "B"  
23.03. 15,00 volno Bochoř  
24.03. 15,00 Vlkoš Soběchleby  
24.03. 15,00 Tovačov "B" Drahotuše  
24.03. 15,00 Říkovice Potštát  
24.03. 15,00 Křenovice Horní Nětčice  
24.03. 16,00 Černotín Měrovice  
18.kolo        
30.03. 15,30 Brodek "B" volno  
30.03. 15,30 Hustopeče "B" Polkovice  
30.03. 15,30 Potštát Vlkoš  
31.03. 10,00 Soběchleby Tovačov "B"  
31.03. 10,00 Drahotuše DUKLA Hranice  
31.03. 15,00 Bochoř Křenovice  
31.03. 15,30 Horní Nětčice Černotín  
31.03. 15,30 Měrovice Říkovice  
19.kolo        
06.04. 15,30 Polkovice Drahotuše  
06.04. 15,30 DUKLA Hranice Soběchleby  
06.04. 15,30 volno Hustopeče "B"  
07.04. 15,00 Vlkoš Říkovice  
07.04. 15,30 Tovačov "B" Potštát  
07.04. 15,30 Křenovice Brodek "B"  
07.04. 15,30 Horní Nětčice Měrovice  
07.04. 16,00 Černotín Bochoř  
20.kolo        
13.04. 15,30 Brodek "B" Černotín  
13.04. 15,30 Hustopeče "B" Křenovice  
13.04. 15,30 Potštát DUKLA Hranice  
14.04. 10,00 Soběchleby Polkovice  
14.04. 10,00 Drahotuše volno  
14.04. 15,00 Bochoř Horní Nětčice  
14.04. 15,30 Měrovice Vlkoš  
14.04. 15,30 Říkovice Tovačov "B"  
21.kolo        
20.04. 16,00 volno Soběchleby  
20.04. 16,00 Polkovice Potštát  
20.04. 16,00 DUKLA Hranice Říkovice  
21.04. 15,00 Bochoř Měrovice  
21.04. 16,00 Černotín Hustopeče "B"  
21.04. 16,00 Křenovice Drahotuše  
21.04. 16,00 Horní Nětčice Brodek "B"  
21.04. 16,00 Tovačov "B" Vlkoš  
22.kolo        
27.04. 16,00 Brodek "B" Bochoř  
27.04. 16,00 Hustopeče "B" Horní Nětčice  
27.04. 16,00 Potštát volno  
28.04. 10,00 Soběchleby Křenovice  
28.04. 10,00 Drahotuše Černotín  
28.04.. 15,00 Vlkoš DUKLA Hranice  
28.04. 16,00 Říkovice Polkovice  
28.04. 16,00 Měrovice Tovačov "B"  
16.kolo        
01.05. 16,30 Hustopeče "B" Tovačov "B"  
01.05. 16,30 Brodek "B" DUKLA Hranice  
01.05. 16,30 Drahotuše Vlkoš  
01.05. 16,30 Soběchleby Říkovice  
01.05. 16,30 Bochoř Polkovice  
01.05. 16,30 Horní Nětčice volno  
01.05. 16,30 Měrovice Potštát  
01.05.. 16,30 Černotín Křenovice  
23.kolo        
04.05. 16,30 volno Říkovice  
04.05. 16,30 Polkovice Vlkoš  
04.05. 16,30 DUKLA Hranice Tovačov "B"  
04.05. 16,30 Brodek "B" Měrovice  
05.05. 15,00 Bochoř Hustopeče "B"  
05.05. 16,00 Černotín Soběchleby  
05.05. 16,30 Křenovice Potštát  
05.05. 16,30 Horní Nětčice Drahotuše  
30.kolo        
08.05. 16,30 DUKLA Hranice Bochoř  
08.05. 16,30 Tovačov "B" Brodek "B"  
08.05. 16,30 volno Černotín  
08.05. 16,30 Říkovice Drahotuše  
08.05. 16,30 Měrovice Křenovice  
08.05. 16,30 Polkovice Horní Nětčice  
08.05. 16,30 Potštát Soběchleby  
08.05. 16,30 Vlkoš Hustopeče "B"  
24.kolo        
11.05. 16,30 Hustopeče "B" Brodek "B"  
11.05. 16,30 Potštát Černotín  
12.05. 10,00 Soběchleby Horní Nětčice  
12.05. 10,00 Drahotuše Bochoř  
12.05. 15,00 Vlkoš volno  
12.05. 16,30 Tovačov "B" Polkovice  
12.05. 16,30 Říkovice Křenovice  
12.05. 16,30 Měrovice DUKLA Hranice  
25.kolo        
18.05. 17,00 Polkovice DUKLA Hranice  
18.05. 17,00 Hustopeče "B" Měrovice  
18.05. 17,00 Brodek "B" Drahotuše  
18.05. 17,00 volno Tovačov "B"  
19.05. 15,00 Bochoř Soběchleby  
19.05. 16,00 Černotín Říkovice  
19.05. 17,00 Horní Nětčice Potštát  
19.05. 17,00 Křenovice Vlkoš  
26.kolo        
25.05. 16,30 DUKLA Hranice volno  
25.05.. 17,00 Potštát Bochoř  
26.05. 10,00 Soběchleby Brodek "B"  
26.05. 10,00 Drahotuše Hustopeče "B"  
26.05.. 15,00 Vlkoš Černotín  
26.05. 17,00 Tovačov "B" Křenovice  
26.05. 17,00 Říkovice Horní Nětčice  
26.05. 17,00 Měrovice Polkovice  
27.kolo        
01.06. 17,00 Hustopeče "B" Soběchleby  
01.06. 17,00 Brodek "B" Potštát  
01.06. 17,00 volno Polkovice  
02.06. 10,00 Drahotuše Měrovice  
02.06. 15,00 Bochoř Říkovice  
02.06. 16,00 Černotín Tovačov "B"  
02.06. 17,00 Horní Nětčice Vlkoš  
02.06. 17,00 Křenovice DUKLA Hranice  
28.kolo        
08.06. 16,30 DUKLA Hranice Černotín  
08.06. 17,00 Polkovice Křenovice  
08.06. 17,00 Potštát Hustopeče "B"  
09.06. 10,00 Soběchleby Drahotuše  
09.06. 15,00 Vlkoš Bochoř  
09.06. 17,00 Tovačov "B" Horní Nětčice  
09.06. 17,00 Říkovice Brodek "B"  
09.06. 17,00 Měrovice volno  
29.kolo        
16.06. 10,00 Soběchleby Měrovice  
16.06. 17,00 Horní Nětčice DUKLA Hranice  
15.06. 17,00 Hustopeče "B" Říkovice  
16.06. 17,00 Křenovice volno  
16.06. 15,00 Bochoř Tovačov "B"  
15.06. 17,00 Brodek "B" Vlkoš  
16.06. 16,00 Černotín Polkovice  
16.06. 10,00 Drahotuše Potštát