Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2015/2016

Statistika SR 2015/2016  k 18.06.2016

P.č. Příjmení a jméno Gól ŽK ČK
1 DÁN Drahoslav 14 2 0
2 HÝŽA Bedřich 4 2 0
3 HADAM Jiří 3 1 0
4 BALKO Jan 8 1 0
5 MARTINÁT Aleš 2 1 0
6 PALIČKA Vlastimil 2 0 1
7 STRYK Tomáš 0 3 1
8 KUBEŠA Roman 0 1 0
9 KUBÍČEK Martin 3 1 1
10 LUKEŠ Jakub 3 1 0
11 MATUŠKA Martin 1 1 0
12 TAKÁČ Petr 3 0 0
13 HUDEČEK Martin 1 0 0
14 VILÍM Jaroslav 1 0 0

 

 

 Tabulky výsledků MU OFS Přerov - muži - Okresní soutěž skupina "B"

Podzim 2015 - 1. kolo OS

1. kolo        
07.11. 14,00 Žákovice Černotín 3 : 6 (0:0)
07.11. 14,00 Bělotín B DUKLA Hranice 5 : 1 (2:0)
07.11. 14,00 Potštát Jezernice 1 : 2 (0:0)
08.11. 10,00 Drahotuše volno  ---
07.11. 14,00 Horní Nětčice Čekyně B 12 : 0 (5:0)
2. kolo        
15.08. 15,00 Potštát Žákovice 4 : 0 (1:0)
15.08. 16,30 DUKLA Hranice Horní Nětčice 0 : 4 (0:1)
16.08. 10,00 Jezernice volno ---
16.08. 14,00 Čekyně B Drahotuše 1 : 3 (0:0)
16.08. 16,30 Černotín Bělotín B 2 : 4 (2:2)
3. kolo        
22.08. 16,30 Žákovice Jezernice 3 : 1 (2:0)
23.08. 10,00 Drahotuše DUKLA Hranice 3 : 3 (2:2)
23.08. 14,00 Bělotín B Potštát 3 : 3 (2:2)
23.08. 16,30 Horní Nětčice Černotín 1 : 0 (0:0)
23.08. 16,30 volno Čekyně B  ---
4. kolo        
30.08. 15,00 Potštát Horní Nětčice  0 : 1 (0:0)
29.08. 16,30 Žákovice Bělotín B  1 : 3 (0:2)
29.08. 16,30 DUKLA Hranice volno  ---
30.08. 10,00 Jezernice Čekyně B  6 : 1 (1:0)
30.08. 16,30 Černotín Drahotuše  0 : 0 (0:0)
5. kolo        
06.09. 10,00 Drahotuše Potštát 2 : 0 (2:0)
06.09. 14,00 Čekyně B DUKLA Hranice 1 : 3 (0:0)
06.09. 14,00 Bělotín B Jezernice 6 : 0 (3:0)
06.09. 16,30 Horní Nětčice Žákovice 7 : 1 (3:1)
06.09. 16,30 volno Černotín  ---
6. kolo        
12.09. 15,00 Potštát volno  ---
12.09. 16,00 Žákovice Drahotuše 0 : 1 (0:0)
12.09. 16,00 Bělotín B Horní Nětčice 4 : 3 (2:0)
13.09. 10,00 Jezernice DUKLA Hranice 0 : 2 (0:2)
13.09. 16,00 Černotín Čekyně B 9 : 0 (2:0)
7. kolo        
19.09. 16,00 DUKLA Hranice Černotín 1 : 0 (0:0)
20.09. 10,00 Drahotuše Bělotín B 0 : 1 (0:1)
20.09. 14,00 Čekyně B Potštát 4 : 1 (3:1)
20.09. 16,00 volno Žákovice  ---
20.09. 16,00 Horní Nětčice Jezernice 3 : 1 (1:1)
8. kolo        
26.09. 15,00 Potštát DUKLA Hranice 1 : 1 (0:0)
26.09. 16,00 Žákovice Čekyně 6 : 4 (3:1)
26.09. 16,00 Bělotín B volno  ---
27.09. 10,00 Jezernice Černotín 5 : 1 (2:0)
27.09. 16,00 Horní Nětčice Drahotuše 2 : 2 (2:1)
9. kolo        
03.10. 15,30 DUKLA Hranice Žákovice 1 : 3 (0:1)
04.10. 10,00 Drahotuše Jezernice 0 : 5 (0:4)
04.10. 14,00 Čekyně B Bělotín B 0 : 2 (0:1)
04.10. 15,30 Černotín Potštát 1 : 1 (0:0)
04.10. 15,30 volno Horní Nětčice  ---
 
2. kolo OS
 
10. kolo        
11.10. 10,00 DUKLA Hranice Bělotín B 3 : 0 (1:0)
11.10. 10,00 Jezernice Potštát 4 : 2 (3:1)
11.10. 14,00 Čekyně B Horní Nětčice 4 : 8 (2:5)
11.10. 15,00 volno Drahotuše ---
11.10. 15,00 Černotín Žákovice 2 : 0 (0:0)
11. kolo        
18.10. 15,00 Bělotín B Černotín 8 : 2 (3:1)
17.10. 15,00 Žákovice Potštát 4 : 2 (3:1)
18.10. 10,00 Drahotuše Čekyně B 2 : 3 (1:1)
18.10. 15,00 Horní Nětčice DUKLA Hranice 8 : 3 (3:1)
18.10. 15,00 volno Jezernice  ---
12. kolo        
24.10. 14,30 DUKLA Hranice Drahotuše 0 : 0 (0:0)
24.10. 15,00 Potštát Bělotín B 0 : 5 (0:2)
25.10. 10,00 Jezernice Žákovice 3 : 2 (2:1)
25.10. 14,00 Čekyně B volno ---
25.10. 14,30 Černotín Horní Nětčice 2 : 1 (1:0)
13. kolo        
31.10. 14,00 Bělotín B Žákovice 2 : 0 (0:0)
01.11. 10,00 Drahotuše Černotín 1 : 3 (0:1)
01.11. 14,00 Horní Nětčice Potštát 3 : 2 (3:0)
01.11. 14,00 Čekyně B Jezernice 4 : 5 (2:2) 
01.11. 14,00 volno DUKLA Hranice  ---
14. kolo        
28.10. 14,30 Jezernice Bělotín B 1 : 2 (0:2)
28.10. 14,30 Žákovice Horní Nětčice 1 : 3 (0:3)
28.10. 14,30 Potštát Drahotuše 1 : 4 (1:1)
28.10. 14,30 Černotín volno ---
28.10. 14,30 DUKLA Hranice Čekyně B 4 : 6 (4:2)
15. kolo   Jaro 2016    
09.04. 16,00 DUKLA Hranice Jezernice 4 : 3 (3:2)
10.04. 10,00 Drahotuše Žákovice 8 : 2 (4:1)
10.04. 14,00 Čekyně B Černotín 3 : 1 (0:0)
10.04. 16,00 volno Potštát ---
10.04. 16,00 Horní Nětčice Bělotín B 0 : 4 (0:3)
16. kolo        
16.04. 15,00 Potštát Čekyně B 5 : 2 (3:1) 
16.04. 16,00 Bělotín B Drahotuše 9 : 2 (5:0)
16.04. 16,00 Žákovice volno ---
17.04. 10,00 Jezernice Horní Nětčice 2 : 7 (0:4)
17.04. 16,00 Černotín DUKLA Hranice 6 : 1 (2:0)
17. kolo        
26.03. 15,30 DUKLA Hranice Potštát 5 : 1 (3:0)
27.03. 10,00 Drahotuše Horní Nětčice 3 : 2 (2:0)
27.03. 14,00 Čekyně B Žákovice 6 : 2 (3:2)
27.03. 15,30 volno Bělotín B - - -
27.03. 15,30 Černotín Jezernice 1 : 0 (1:0)
18. kolo        
02.04. 15,00 Potštát Černotín 0 : 2 (0:0)
02.04. 15,30 Bělotín B Čekyně B 5 : 0 (5:0)
02.04. 15,30 Žákovice DUKLA Hranice 1 : 3 (1:2)
03.04. 10,00 Jezernice Drahotuše 2 : 2 (1:1)
03.04. 15,30 Horní Nětčice volno - - -
 

3. soutěžní kolo OS skupiny "B"

3. kolo        
23.04. 16,00 DUKLA Hranice Potštát 2 : 1 (1:0)
24.04. 16,00 Horní Nětčice volno ---
24.04. 16,00 Černotín Bělotín B 2 : 3 (1:1)
24.04. 10,00 Drahotuše Žákovice 3 : 5 (1:2)
24.04. 10,00 Jezernice Čekyně B 2 : 3 (0:2)
4. kolo        
01.05. 16,30 volno Čekyně B ---
30.04. 16,30 Žákovice Jezernice 0 : 2 (0:0)
30.04. 15,00 Potštát Drahotuše 0 : 3 (0:3)
30.04. 16,30 Bělotín B DUKLA Hranice 10: 0 (2:0)
01.05. 16,30 Horní Nětčice Černotín 2 : 0 (0:0)
5. kolo        
08.05. 16,30 Černotín volno ---
07.05. 16,30 DUKLA Hranice Horní Nětčice 0 : 7 (0:2)
08.05. 10,00 Drahotuše Bělotín B 2 : 3 (0:2)
08.05. 10,00 Jezernice Potštát 5 : 1 (2:1)
08.05. 14,00 Čekyně B Žákovice 8 : 1 (3:1)
6. kolo        
15.05. 16,30 volno Žákovice ---
14.05. 15,00 Potštát Čekyně B 3 : 5 (2:1)
14.05. 16,30 Bělotín B Jezernice 4 : 1 (2:0)
15.05. 16,30 Horní Nětčice Drahotuše 7 : 2 (3:1)
15.05. 16,30 Černotín DUKLA Hranice 4 : 2 (3:0)
7. kolo        
21.05. 16,30 DUKLA Hranice volno ---
22.05. 10,00 Drahotuše Černotín 1 : 6 (1:4)
22.05. 10,00 Jezernice Horní Nětčice 2 : 1 (0:1)
22.05. 14,00 Čekyně B Bělotín B 1 : 2 (0:1)
21.05. 16,30 Žákovice Potštát 6 : 3 (3:1)
8. kolo        
29.05. 16,30 volno Potštát ---
28.05. 16,30 Bělotín B Žákovice 4 : 0 (4:0)
29.05. 16,30 Horní Nětčice Čekyně B 3 : 1 (1:0)
29.05. 16,30 Černotín Jezernice 2 : 1 (1:0)
28.05. 16,30 DUKLA Hranice Drahotuše 2 : 6 (1:5)
9. kolo        
05.06. 10,00 Drahotuše volno ---
05.06. 10,00 Jezernice DUKLA Hranice 3 : 4 (2:3)
05.06. 14,00 Čekyně B Černotín 1 : 8 (0:2)
04.06. 16,30 Žákovice Horní Nětčice 2 : 7 (0:4)
04.06. 15,00 Potštát Bělotín B 4 : 3 (3:1)
1. kolo        
11.06. 16,30 Bělotín B volno ---
12.06. 16,30 Horní Nětčice Potštát 1 : 2 (1:1)
12.06. 16,30 Černotín Žákovice 6 : 1 (1:0)
11.06. 16,30 DUKLA Hranice Čekyně B 3 : 0 K
12.06. 10,00 Drahotuše Jezernice 0 : 2 (0:0)
2. kolo        
19.06. 16,30 volno Jezernice ---
18.06. 15,00 Čekyně B Drahotuše/domácí 5 : 0 (1:0)
18.06. 16,30 Žákovice DUKLA Hranice 3 : 1 (1:0)
18.06. 15,00 Potštát Černotín 0 : 3 K
18.06. 16,30 Bělotín B Horní Nětčice 10 : 1 (2:1)